Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

Това със waitinga се появи при мен след като ЕКК купиха пловдивския евроком. Преди това бях на минималната и никога не се беше появавало. Скоро не съм пробвал да играя за да видя как е.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...

Аве защо след излизането на 1.22 ми иска пак CD нали уж го бяха оправили на 1.21b за съм си загубил оригиналния диск на TFT и ся не мога да я подкарам... Някой знае ли къде има no cd crack за новата версия???

Link to comment
Share on other sites

Аве защо след излизането на 1.22 ми иска пак CD нали уж го бяха оправили на 1.21b за съм си загубил оригиналния диск на TFT и ся не мога да я подкарам... Някой знае ли къде има no cd crack за новата версия???

 

Ако ми дадеш skype ще ти пратя нужните файлове, за да не ти иска диск.

Link to comment
Share on other sites

Ако ми дадеш skype ще ти пратя нужните файлове, за да не ти иска диск.

 

neo_ddt ми е скайпа

 

Свали това: http://runner.data.bg/war3alliso.rar

 

Едит: току що и аз качих последната версия и не ми иска диск.

 

Unaible to mount image file not accesible....

Link to comment
Share on other sites

Как да играя и хофф с 1.22 ?

Не ми тръгла лоадера :angry1

До сега ползвах една прогарама w3l.exe със сива икона на която пише ACiD

ама сега след пача като я пусна и пише

Wrong War3.exe version . (need 118)

Със лънчара им пак не става пише че не поддаржа версията....аааааааааааааааааааааа

Link to comment
Share on other sites

Не знам ако успееш да намериш IP на хоффа и чрез gateway editor-а да го добавиш и така да влизаш дали ще стане. Ако искаш пробвай. Ако не става, сори, 1.21. Иначе в Garena почти всички за минали на 1.22.

Link to comment
Share on other sites

ами точно това е , че играта трябва да се стартира чрез лоадера , иначе не те конектва към хофа.

иначе хофф-а е war3.headoff.com зона 2

С добавянето нямам проблеми.

Link to comment
Share on other sites

А ти отвори ли рар архива първо?

 

Отвоих го ама не щеше, рестартирах и ся го маунтнах ама пак ми иска cd въпреки че е маунтнато...

Link to comment
Share on other sites

Явно проблема ти е по-сериозен, изтрий регистри файловете и пробвай пак. Довечера ще кача един рег. файл с пътищата и ще ти дам линк ако не си се оправил до тогава.

Link to comment
Share on other sites

Явно проблема ти е по-сериозен, изтрий регистри файловете и пробвай пак. Довечера ще кача един рег. файл с пътищата и ще ти дам линк ако не си се оправил до тогава.

 

Хм ами не съм се оправил явно има някакъв бъг... Кои регистри фаилове трябва да изтиря ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Имам следния проблем - правя скрееншот със "print screen sys rq", ако отида в paint-a и си цъкна ctrl+v скреена си излиза няма проблем, но ако влезна в warcraft3/screenshots там скрийна го има в TGA format отварям го с фотошоп и оп скрийншота е черен.. проблема се появи откакто сложих нови драйвери на видео картата (7300Gt). Някаква идея как може да се оправи без да се слагат пак старите?

Link to comment
Share on other sites

Пробва ли с друга програма да отвориш файла, освен с фотошоп? А драйверите, които си качил, последните ли са? Ако не са, търси последните и пробвай пак... Също така, пробвай с реинстал на играта.

Link to comment
Share on other sites

Пробва ли с друга програма да отвориш файла, освен с фотошоп? А драйверите, които си качил, последните ли са? Ако не са, търси последните и пробвай пак... Също така, пробвай с реинстал на играта.

пробвах и с ACDsee 10 пак същото, последните драйвери сложих да, преди това бяха тези от диска на видеото, на повече от година и половина. С реинстал на играта още несъм пробвал.

Link to comment
Share on other sites

същата история, единствената разлика по уаркрафта с старите и новите драйвери е че преди вървеше на 60hz , а сега с тези без да барам нищо стават 75hz.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...