Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply
Moze li nqkoi da mi dade link za svalqne na patchove ot 1.07 nasam...reinstalirah igrata

po to4no bqh q iztril zaradi wow

ama malko po4ivka sq:P

ne ti trqbvat ot 1.07 4ak

1 slaga6 1.19

2 slaga6 1.19b

3 slaga6 1.20

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Guess who's back, back again ! ;) ko staa ludi pomnite li stariq edo a =) eiiii zabraih za toq forum v4era edin friend me podseti i az se zavry6tam bqh zabrail 4e moje da se pi6e i ot 4ujbina. Psihara / Runner / Thief =))) predpolagam 4e 6e se setat.

 

A za patcha az do kolkoto si spomnqm bqh ka4il 2ata imija orginalni svalete si gi ako izob6to gi ima ako ne potyrsete nqkade torrents tva onva slagate gi puskate na Deamon T Emulation -> all options on stava zelen i mountvate posledovatelno kato zapo4nete ot RoC kym TFT i pove4e nqmate problemi si4ko vyrvi qko patcha se samo izob6to ne vi trq preinstal i da se pritesnqvate kato izlezne nov patch az pone sym taka.

 

A da hora daite da napraim malko lockal4e we =) hamachi ili ako ne teq koito imat keyove nqkade iz realmite Europe , East , West pinga mi e stra6en navsqkade ;) 6a vi obqsnqvam. Vlezte v irc v #s0s , #css-bg , #warez_gamer tam 6te sym.

Link to comment
Share on other sites

Welcome back :) . Аз обаче спрях да играя сериозно, само къстъм, предимно френзи. Откакто рестартираха ладъра, не съм направил нито една игра 1:1. :)

Link to comment
Share on other sites

Welcome back :) . Аз обаче спрях да играя сериозно, само къстъм, предимно френзи. Откакто рестартираха ладъра, не съм направил нито една игра 1:1. :)

 

 

А аз от както те няма играя само дота... Просто ми липсваш Едо.. :) Яко дота завинаги и тва е... Но море 1в1 :)

 

 

=) horica az ot vreme na vreme vlizam nqmam mnogo vreme no kogato imam vreme se my4a da poigraq...

mnogo mi e gadna programata daskalo i posle na rabota i se pribiram kysno i nqmam vreme za ni6to... sega i kola si kupuvam muziki da i salgam tva onva mn se pohar4ih i trq da ba4kam 4e ina4e 6e hoda pe6a a ne mi se obqsnqva toq grad bez kola za kakvo staa vypros =) ama are 4e 6a se za4ata tuk daite #s0s tam sym ;)

Link to comment
Share on other sites

аз съм навит за една игра в европа ;)

 

dai da se ugovorim po koe vreme da se sre6tnem v evropata i da poigraem.

Ako ima i drugi navitaci daite da se sybirame ili da igraem s hamachi network moje da e po-dobre da vi kaja 4estno no daite pove4e hora da se syberem nqkvo vreme kajete i taka.

Link to comment
Share on other sites

I az sym v Azeroth.

ako ima nqkoi svobodni i dobri igra4i ima clan BGR ( BulGaRia ) , idvaite !!! ama da ste aktivni 6to gode, v momenta sme ranknati na solo 91 .

nick:

SPEED-FIEND

kanal:

clan bgr

Link to comment
Share on other sites

Предполагам , че всеки знае бъга с алт-а. За тези , които не знаят : натискаш алт-а , за да видиш кръвта на единиците и ХОП! Той остава задържан ... ОТВРАТИТЕЛНО Е!!! Как може да се оправи?! Някой знае ли?

Link to comment
Share on other sites

Предполагам , че всеки знае бъга с алт-а. За тези , които не знаят : натискаш алт-а , за да видиш кръвта на единиците и ХОП! Той остава задържан ... ОТВРАТИТЕЛНО Е!!! Как може да се оправи?! Някой знае ли?

spri flextype

pri men e ot tova.

Link to comment
Share on other sites

da maha6 flex type-a i si gotov obiknoveno tova stava samo na widonws XP s flex type 2k , na win 98 ne go prave6e tova. a moje da sloji6 flex type po star tam ne go pravi tova govora kogato si s win XP.

a SPEED-FIEND ahhaha ami nie se znaem s teb we 4ovek az sym v klana RsX,Nigh7fall ... podobni s G040 det igraem 2oki.

 

hora vlizam v Azeroth s acc: Inevitable[EnD] ;))))

Link to comment
Share on other sites

А аз от както те няма играя само дота... Просто ми липсваш Едо.. :) Яко дота завинаги и тва е... Но море 1в1 :)

Може да се пробваме ако искаш ??? 1в1 (дота) :) за продпочитане в европа .. или там някъде :)

Link to comment
Share on other sites

Аве има ли начин да видя с кви ЦД-кейове съм в момента че съм забравил да ги запиша.... :wacko:

Трябва ти CD Key Grabber. Търси в датата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...