Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

Е на не можеш. :( Виж... Иди в някоя голяма НОВООТКРИТА зала и попитай дали скоро са правели пръчки на игри. С повече късмет и добър тон може и да се оредиш..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply

Vsa6nost bi trqbvalo da moje6 i az nqmax bankova smetka ili creditna carta i si pora4ax WoW ot saita, donesaxa mi go po po6tata dadox im parite i tfa be6e.Daje naskoro edin friend si pora4a taka guild wars factions tui4e ne vijdam problem i ti da napravi6 sa6toto s wc3.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хъм, днес прекарах почти целия ден в игра и гледане на реплеи (на DotA) и горе-долу май схванах основните идеи. Искам за начало да се науча да играя с Luna Moonfang (Moonrider-ката), можете ли да ми препоръчате някакви тактики и айтем билдове за нея? Доколкото гледах, в началото се криеш и не правиш нищо (само трупаш опит), след което тичаш бързо и дебнеш с eclipse, нали така? Четох гайдове из нета, ама друго си е да ти го кажат лично и на български ;)

Link to comment
Share on other sites

Neznam za nqkakva specifi4na taktika za Luna, no moga da ti dam osnovi.

Ako s/u teb e nqkyv drug agi geroi bez nukes vzimash Basilus i postoqnno harass&denies.

Ako e nqkakyv nuker vzimash ror, shtoto Luna e s malko life.

Str geroi go opraqsh kakto i agi geroi. Vajnoto i microto, nqma koi znae kakva taktika. Ako ste dvama v line ediniq zima basilus drugiq mekantism i ste gotovi.

Vajnoto e da ne umirash i da ne se vryshtash do fontana (ili vyzmojno nai-rqdko). Posle golemite items spored otbora gi praish. Primerno ako nqmate disabler nqma da zemesh aghaim ami shte zemesh Guinsoo.

Pravilno si razbral 4e trqbva da sledish za sami geroi i da gi gank-vash s eclipse. Mnogo e vajno da pazish ult-a i da go puskash kogato trqbva.

 

 

 

 

 

Kak izbra to4no Luna be 4ovek? =)

P.S. zaradi gadniq mi guideline shte ti dam 1-2 replay-a =).

http://forums.dota-allstars.com/index.php?...e=post&id=22556

http://forums.dota-allstars.com/index.php?...e=post&id=22705

 

Izvinqvam se za 6liokavicata.

Link to comment
Share on other sites

Ами като гледах няколко реплея и забелязах, че е доста разнообразен герой, в смисъл че може да се развива и като нюкърка и като файтърка/фармърка (специално един реплей гледах, където крийповете умираха като мухи) Изключително много се кефя на ултимейта и, също и на това, че е доста бърза като герой, което и позволява бързо да заобикаля през гората/реката, за да напада в гръб или да преследва "червени" жертви (което си е опасничко, въпреки това) Освен това ме кефи как изглежда :lol: Та затова избрах нея. Иначе предполагам, че малко или много ще трябва да се науча с всички да играя. Благодаря за реплеите, ще ги разгледам по-късно. Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

я дайте сайт откъдето мога да сваля някакви туториали,че и аз сега се уча...

http://forums.dota-allstars.com/index.php?showforum=225 тук има много, ама всичките са на английски. Ако това не ти е проблем, ще намериш guides за всички герои, повечето имат прикачени повторения.

 

П.С. Убиецо на дракони, оказа се, че тези реплеи съм ги гледал вече :) Благодаря все пак, наистина научих доста от тях, особено от втория (който гледах на два пъти впрочем)

Луна НЕ е за начинаещи... Или поне аз така смятам. Иначе сега в лигите бърз RO с LOTHAR е на мода...

Няма проблем, кажи тогава с кой герой ми предлагаш да започна :) Общо взето предполагам, че ще свикна с времето, сега постоянно бъркам имена на герои/предмети, още не съм разучил картата изцяло (разните дупки в дърветата) и като цяло не се оправям добре, но за сметка на това имам 2 победи вече :D (друг е въпросът, че противниците ми сигурно бяха по-зле и от мен...)

Link to comment
Share on other sites

Хехехе ем честно казано никой герой не е за начинаещи :) всичко е до микро и усет .. по-важното е не с кой герой да започнеш .. а да разбереш аджеба какво правят всички герои и чак тогава да си филтрираш някои от героите като любими ... според мойте скромни ~2години игра на дота .. като начинаещ ще ти е леко трудно да ги научиш героите ... предлагам на започващите да пуцат повече -dm така доста по-бързо ще навлезнат в играта ... та да обобщя моите съвети към начинаещите .. нау4ете какво правят всички герои ... научете какво правят всички айтъмс ... избягвайте пряки срещи с герои, които незнаете какво могат да ви направят .. демек по-добре да се скатавате .. отколкото да се правите на рамбо и да умрете :unsure: и със времето и малко усет (пак) ще се научите как да комбинирате айтъмс с различните герои ... колкото до луна .. за предпо4итане е да се играе в началото за скиптър(aghanim) .. с напредването на играта лотар ... butter .. mkb ..

бтв моите любими геройчета са панда(STR) ... воид(AGIL) .. и шаман(INT) ... от всеки вид по един :)

Link to comment
Share on other sites

Микрото, смея да твърдя, го имам - на нормалния си УарКрафт съм играл доста :) Това с незнанието кой/кое какво прави е вярно - но вече започнах малко по малко да ги научавам. Предполагам, че просто тренировка му е майката.

Link to comment
Share on other sites

Килл/Денай на крееповете... Ако това успее да се усвои достатъчно добре дори и в лаг нямаш равен... Аз в лигата играя с Nevermore и от 15те мача още нямам загуба... Не казвам, че аз взимам играта, но... Просто да си на 7ми левел и все едно имаш рапира... Не е честно спрямо другите герой!

Иначе има герой за начинаещи... Мисля, че райфала и кентавара стават... Райфала не изисква кой знае каква философия, тъй като няма скилл за пускане :) А кентавара иска само 1 блинк останалото е атак до края :)

Link to comment
Share on other sites

Кил на крийповете? Имаш го. Луна + glaives + damage = любимият ми фармър. Обичам я тази. Заиграх се с нея днес и 2 пъти в една игра получих triple kill :) А за мен тва си е ехехехееее...

Link to comment
Share on other sites

И аз имам малък проблем :(

Имах някаква стара версия (от 4месеца не съм цъкал) и сега като пускам ми иска пач. свалям аз 1.20ц от тук(гамез) пачвам,краквам - не става, после виждам че има 1.20д и него свалям пачвам,краквам и пак пише Unable to validate game version. после изтеглих целия 1.20ц от близзард.ком и 1.20ц-1.20д и ги исталнах до 1.20д и лепнах крака от 1.20д дето го свалих от тук. и пак не стана :angry: пробвах всички комбинации между тея 4 вида пачове и каракове и все не става да го .... :angry1 Дайте съвет кфо да правя! :)

Link to comment
Share on other sites

И аз имам малък проблем :(

Имах някаква стара версия (от 4месеца не съм цъкал) и сега като пускам ми иска пач. свалям аз 1.20ц от тук(гамез) пачвам,краквам - не става, после виждам че има 1.20д и него свалям пачвам,краквам и пак пише Unable to validate game version. после изтеглих целия 1.20ц от близзард.ком и 1.20ц-1.20д и ги исталнах до 1.20д и лепнах крака от 1.20д дето го свалих от тук. и пак не стана :angry: пробвах всички комбинации между тея 4 вида пачове и каракове и все не става да го .... :angry1 Дайте съвет кфо да правя! :)

ъъъъъъъъъъ...пачжаш с оригиналното ехе нали ?

Link to comment
Share on other sites

Какво се занимавате с кракове...маунтва това в туулса и си готов. Крафта си сваля сам ъпдейтите и си ги инсталира без проблеми... :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам,пише ли някъде в темата,кое,как и кога да се инсталва.Т.е. пач след пач,крак след крак? :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Абе човек, инсталирай играта, след това маунтни горния имидж и си готов. Не трябва нищо друго, няма да се занимаваш да качваш кракове, пачове и т.н. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ок, откакто питах за guides за Луна играя почти всеки ден по 2-3 игри и все повече се зарибявам. Засега освен с Moonrider се справям що годе (правя повече от 10 килс в игра :lol: ) с Drow Ranger-ката. Сега да питам кой според вас е най-добрият герой за 1в1 :)

Link to comment
Share on other sites

Ок, откакто питах за guides за Луна играя почти всеки ден по 2-3 игри и все повече се зарибявам. Засега освен с Moonrider се справям що годе (правя повече от 10 килс в игра :lol: ) с Drow Ranger-ката. Сега да питам кой според вас е най-добрият герой за 1в1 :)

Бих казал - няма такъв.

1. Героите са балансирани

2. Почти всеки герои си има анти-герои или анти тактика ;) .

:love Troll Berserker & Rhasta :love

Link to comment
Share on other sites

даите някав cdkey за warcraft3 i warcraft the frozen throne

10х предварително :)

Какъв CD-Key търсиш, оригинален ли? За да можеш да играеш в battle.net или за Headoff-а??

Ако търсиш за battle.net, направо си купи Warcraft-а +експанжъна = 60 лева.Ако искаш за Hoff-a, ето ти Линк за генератор!!

Link to comment
Share on other sites

Какъв CD-Key търсиш, оригинален ли? За да можеш да играеш в battle.net или за Headoff-а??

Ако търсиш за battle.net, направо си купи Warcraft-а +експанжъна = 60 лева.Ако искаш за Hoff-a, ето ти Линк за генератор!!

аз си намерих,търсих за хеадоф

Link to comment
Share on other sites

Бих казал - няма такъв.

1. Героите са балансирани

2. Почти всеки герои си има анти-герои или анти тактика ;) .

:love Troll Berserker & Rhasta :love

аз бих казал, 4е има такъв герой, който в правилни ръце кърти всичко наред ;p демек NightStalker ... отделно и Void-a е мъка на 1v1 ... Ogre-то също ... mage героите на 1v1 са яки само в началото после са usеless .. още добри = drow и трол на melle .. :) rhasta от mages само съм е признал и ме най-радва но vs stalker гг :)

 

едит:... също имба за 1в1 е nerubian-a .. с правелен екуип пори матки всякакви .. дори и на сталкера с тоя ретърн дмг :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...