Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply
може и без реинсталл ;)  :devil  :devil  :devil  :devil

Не смятам , че в дългата ми кариера на гамер някой е успял да сложи нов пач на игра , която е била кракната , без да е реинстал.. Ще съм ти ГИГА благодарен ако ни посветиш в това!

Link to comment
Share on other sites

Не смятам , че в дългата ми кариера на гамер някой е успял да сложи нов пач на игра , която е била кракната , без да е реинстал.. Ще съм ти ГИГА благодарен ако ни посветиш в това!

prosto smenq6 cracknatoto exe s originalnoto i se pachva.

ako nqkoi ima problemi s namirane na cracknatoto war3.exe ei sq go ka4vam na torenta to e malko i 6te vi izdarjat nervite da go svalite :)

 

http://bt.evrocom.net/details.php?id=655

slojih si4ko nujno da se igrae bnet

mini vcd-to stava za si4ki versii i ne ti trqbva crack

Link to comment
Share on other sites

Аве някой може ли да ми даде линк от къде да сваля новия пач, щото свалих един ама ми дава няква грешка и не мога да го инсталирам :angry:

Link to comment
Share on other sites

Аве някой може ли да ми даде линк от къде да сваля новия пач, щото свалих един ама ми дава няква грешка и не мога да го инсталирам :angry:

http://www.blizzard.com/support/?id=mwr0744p

i ot tuka kao ti dava gre6ka ...

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли от къде мога да изтегля мапхак за 1.19, за да може един приятел на ггбит да го изтегли ?

Maphack?! За може за идиотчета като оня да банват кей-овете!!! Как може бе!!! Не ва е срам!!!

Link to comment
Share on other sites

Maphack?! За може за идиотчета като оня да банват кей-овете!!! Как може бе!!! Не ва е срам!!!

Ъъъ не знам :s. На мен ми го искаха и за това питам, иначе аз не играя :lol: . А за к'во служи тва ? :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Не смятам , че в дългата ми кариера на гамер някой е успял да сложи нов пач на игра , която е била кракната , без да е реинстал.. Ще съм ти ГИГА благодарен ако ни посветиш в това!

АГаггаАГга и аз какво получавам от всичко това ? :) благодарност? е стига ми :laughing: :laughing: :laughing: :) 1во ... делвате си старото war3.exe ... и търсите в папката дали има war3.org ... копирате го някъде ... и го променяте на war3.exe и си го връщате в играта ... съвет4е: пазете си war3.org :) след това ... старт меню->рън-> и пишете regedit :) след това в hkey_local_machine vlizate pri system (продължавам на латиница 4е не ми се сменя постоянно) i namirate papkata Blizzard ... syotvetno i papkata Warcraft ... btw govorq sega malko na magiq 6toto nqmam ni6to na blizzard i nqmam takava papka ama ... vlizate v warcraft papkata sled koeto na prozorecza v dqsno ... 6trakate s dqsno kop4e tam i davate new string value .... sled koeto pi6e InstallPath za ime ... otvarqte go ... i vytre 6te ima edno polence na koeto trea da zapi6ete ne6to ;p a to e ... dir-a na va6iq warcraft .. ne6to ot sorta na D:\games\wartft ... i plqkate ok .... sled koeto vlizate v evropa primerno ... 1vo vi proverqva versiqta ... togava cd key-a taka 4e ... 6te vi se svali update-a sam ... czykate restart ... update-va vi se igrata .. sled koeto vlizate v data.bg ... tyrsite si crack-4e da ne vi iska CD .. i si czykate spokjoino kydeto pojelaete sled tova :) koito ne me e razbral ... nemoa mu pomogna

Link to comment
Share on other sites

Е, тва не е кракната игра... Кракната е преди да смениш .exe-тата, след като върнеш оригиналните, вече си е нормална игра. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...