Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

търся песента от филма Васко да Гама от село Рупча.може би я има и на варез,но аз не знам под какво заглавие да я търся?знам,че музиката е на Simeon Pironkov и че се пее:Тече,всичко тече...ала бала...ако някой даде линк-супер :P

Link to comment
Share on other sites

търся песента от филма Васко да Гама от село Рупча.може би я има и на варез,но аз не знам под какво заглавие да я търся?знам,че музиката е на Simeon Pironkov и че се пее:Тече,всичко тече...ала бала...ако някой даде линк-супер  :P

 

Всяко момче е бъдещ мъж

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен от филма "17 мига от пролетта", но не знам руски! Мисля че се чете "Мгнавение", но не съм сигурен. Някой ако знае от къде да си я изтегля да каже! :D

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Naskoro nashumq edno house parche, no ne znam nito imeto mu, nito imeto na izpunitelq. Nqma i tekst, po koito da go potyrsq. Edinstveniqt "hint" e, che v tova parche zvuchi i cigulka, kato pridava zvuchene kato na klasicheska melodiq

Пробвай с Dr Kucho-Tribal Adventure

или Good morning paris

Link to comment
Share on other sites

Някои знае ли кои изпълнява и как се казва тази песен pesen?? Ако ви се намира и линкче към нея ще е добре.

Благодаря предварително :excl:

parcheto e na Scooter no neznam pesenta kak se kazva.v wareza ima albumi,pesenta nai veroqtno e ima.

Link to comment
Share on other sites

Някои знае ли кои изпълнява и как се казва тази песен pesen?? Ако ви се намира и линкче към нея ще е добре.

Благодаря предварително :excl:

pesenta e na scooter i se kazva maria(i like it loud)

ei ti link4e

this shit

Link to comment
Share on other sites

Tърся 2 песнички :

 

1та - Lil' Jon & The eastside boyz - в клипа се разпраа как някви китайци гонят лил джон ,който обаче звънка по мобилния на некъв ....бла бла и накрая бандата на Лил Джон и тая на китайците са трепят с бухалки :D

 

2та - 100% някой вече е давал заяква за нея :) - от рекламата на ГРАДУС :tongue

 

3та - от рекламата на Viva La Bam по МTV.Пее се : "I wanna rock,ROCK,rock Rock,I WANT TO ROCK!" и така се повтаря :laughing:

Edited by CTAH4O
Link to comment
Share on other sites

Преди ден два питах, ама нямам никакъв отговор. :cry Затова пак питам:

 

I met the finest girl of my life that night, at gaynight......

 

Това е припева. Мислех, че е на Fun Lovin' Criminals, но явно не е. Моля помогнете :excl:

Link to comment
Share on other sites

Преди ден два питах, ама нямам никакъв отговор.  :cry Затова пак питам:

 

I met the finest girl of my life that night, at gaynight......

 

Това е припева. Мислех, че е на Fun Lovin' Criminals, но явно не е. Моля помогнете :excl:

 

Тяхна е :)

Fun Lovin' Criminals > Bag Of Hits (2002) > Bump

http://warez.ru:8084/mp3/Fun.Lovin.Crimina...)/07.-.Bump.mp3

Link to comment
Share on other sites

Песничка от OST на Cellular, просто повечето са тъпички и не ми се свалят с тоя бавен нет..та..песента се чува на два пъти:

1. Когато пича гепи камерата и тръгна да бяга по стълбите към покрива

2. На края на филма пуснаха същата песничка

 

Освен това песента я няма в OST качен в Warez...

 

10x предварително :)

Edited by KnoppiX
Link to comment
Share on other sites

Трябва да започна с извинение за предните ми два поста, които противоречат на правилата във форума.

Търся песен от филмa "Cool as ice" естествено търсих в: http://warez.ru:8084/mp3/*Soundtracks/Cool.As.Ice.(1991) , но там я няма.

Мисля че песента се казва ''Dance to the rhythm'' (можете да я чуете на 15:30 от началото на втория диск), защото намерих един неин техно

вариант(Vanilla Ice - Cool As Ice - Dance to the rhythm) като пробвах ''Dance to the rhythm + lyric '' в Google, но той не ме одовлетворява даже напротив.Можеби и тази, която търся аз се казва така но не съм сигурен.

Нямам думи да опиша колко ми трябва тази песен.

Ще помоля ако някой я намери да ми я прати на пощата или да ми прати линк каде е та да трябва само да я дръпна.Пощата ми е s_l_a_v_i_@mail.bg на нея, защото немога да проверявам всекидневно за отговори, а пък новите писма се свалят автоматично на компа ми.

Дано да има по-големи разбирачи от мен във форума, защото аз не я намерих пък ми се струва, че неможе да я нчма в нета ;).

Този пост го пратих по погрешка другаде моля да не ме порицавате много.

Link to comment
Share on other sites

Някои да се сеща за песничката към коледната реклама на Якобс,онази с джуджетата,които биват привлечени от аромата на кафето....пее се "Маgic moments,when two hearts are...."!

Link to comment
Share on other sites

Трябва да започна с извинение за предните ми два поста, които противоречат на правилата във форума.

Търся песен от филмa "Cool as ice" естествено търсих в: http://warez.ru:8084/mp3/*Soundtracks/Cool.As.Ice.(1991) , но там я няма.

Мисля че песента се казва ''Dance to the rhythm'' (можете да я чуете на 15:30 от началото на втория диск), защото намерих един неин техно

вариант(Vanilla Ice - Cool As Ice - Dance to the rhythm) като пробвах ''Dance to the rhythm + lyric '' в Google, но той не ме одовлетворява даже напротив.Можеби и тази, която търся аз се казва така но не съм сигурен.

Нямам думи да опиша колко ми трябва тази песен.

Ще помоля ако някой я намери да ми я прати на пощата или да ми прати линк каде е та да трябва само да я дръпна.Пощата ми е  s_l_a_v_i_@mail.bg  на нея, защото немога да проверявам всекидневно за отговори, а пък новите писма се свалят автоматично на компа ми.

Дано да има по-големи разбирачи от мен във форума, защото аз не я намерих пък ми се струва, че неможе да я нчма в нета ;).

Този пост го пратих по погрешка другаде моля да не ме порицавате много.

 

 

ne sum gledal filma no da ne e BG The Prince of Rap - This beat is hot ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...