Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Имаше едно парче бързо такова ретро си пада и в припева се пее нещо Staying alive a a a staying alive но не съм сигурен дали точно това се пее.Някой да има напредстава за ко става въпрос?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Имаше едно парче бързо такова ретро си пада и в припева се пее нещо Staying alive a a a staying alive но не съм сигурен дали точно това се пее.Някой да има напредстава за ко става въпрос?

На Bee Gees - Sayin Alive може да я има в уарез-а

едит: Има само мид, ако искаш мп3 търси другаде

Edited by do4okarako4ev
Link to comment
Share on other sites

:D  :huh: Някой може ли да ми каже как се казва песента от рекламата на "24" по БТВ ? :D  :huh:

Sled 3 dnevno tyrsene iz vsqkakvi forumi namerih parcheto :punk :punk :punk :punk

The Union Underground - Across The Nation.mp3

Pesennta si zaslujavashe tyrseneto...

Edited by BurnRus
Link to comment
Share on other sites

наскоро слушах една от новите песни на део и д2 по бтв обаче не можах да запомня заглавието мисля че е нещо от рода на това съм аз...или нещо такова беше...

Link to comment
Share on other sites

наскоро слушах една от новите песни на део и д2 по бтв обаче не можах да запомня заглавието мисля че е нещо от рода на това съм аз...или нещо такова беше...

погледни Тук

Link to comment
Share on other sites

много много мерси точно тази ми трябваше :love

Link to comment
Share on other sites

bio мерси...точно тва е.Яко.Незнаех,че тва е на тоя тип парче :confused ...Иначе аз го изтеглих от нет-а.мерси иначе за предложението...Е,малко съм объркал текста,но... :D

Link to comment
Share on other sites

Aide hora pomagaite otkoga tarsia edno haus par4e s saxofoni , dnes go 4uh i po radioto , otvreme navreme v nego se obajda mujki glas koito kazva neshto ot roda "e na bomba" ili "la bomba" i tova sa dumite samo v tazi pesen, pls koito znae kak se kazva da napishe.Pesenta e klubna i mislq 4e e ot minalata godina.

Link to comment
Share on other sites

njakoi moje li da mi kaje kade da si svalja химна на ФК "Ботев" Пловдив :punk

Ся ако и кажеш кой химн на Ботев.... :huh:

Ако говориш за тоя на Кафаеца, може да видиш в мп3-бг.ком

Link to comment
Share on other sites

хора, търся 2 песни.едната е транс, пускат я постоянно в lz-ta, и прили4а на sj tiesto-traffic и d-devils-6th gate, но не е нито една от 2те.другата е клубна, в която към края на песеннта онзи дето пее само вика "shake it ,skake it...............shake it" и отново я пускат в lz-ta.аиде за да стана напълно нахален :), вижте дали можете да намерите линк за песеннта belmondo rulez club mix.благодаря ви страшно много , предварително :)

Link to comment
Share on other sites

една песничка се сетих ,ама как и беше името , пееше се нещо такова :

"when i *** just like that " , само това се сещам  :) Мисля ,че беше стил рап .

май е на Houston-"just like that"

Link to comment
Share on other sites

хора, търся 2 песни.едната е транс, пускат я постоянно в lz-ta, и прили4а на sj tiesto-traffic и d-devils-6th gate, но не е нито една от 2те.другата е клубна, в която към края на песеннта онзи дето пее само вика "shake it ,skake it...............shake it" и отново я пускат в lz-ta.аиде за да стана напълно нахален :), вижте дали можете да намерите линк за песеннта belmondo rulez club mix.благодаря ви страшно много , предварително :)

 

Втората да не е SOBIESKI - Shake it

Link to comment
Share on other sites

хора, търся 2 песни.едната е транс, пускат я постоянно в lz-ta, и прили4а на sj tiesto-traffic и d-devils-6th gate, но не е нито една от 2те.другата е клубна, в която към края на песеннта онзи дето пее само вика "shake it ,skake it...............shake it" и отново я пускат в lz-ta.аиде за да стана напълно нахален :), вижте дали можете да намерите линк за песеннта belmondo rulez club mix.благодаря ви страшно много , предварително :)

първата би трябвало да е D-Devils - Impheatus

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песничка пееше се"Boom eeeh,boom eeh" и това се повтаря доста пъти.Рап е песничката.Аз дори съм я слушал ама забравих как се казва...

Link to comment
Share on other sites

aam...ima6e edna mn tarikatska pesen v koqto se pee6e ne6to ot roda na its like a jungle sometimes amd keep me wonder how we...ne6to takova...ama mn qko retro takava..ama ne e na c-murder! ako nqkoi znae kak se kazva 6te sam blagodaren! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ако може да ми кажете кой изпълнява тази песен.Само знам,че се казва New York City.Както виждате мелодията е за ГСМ...а пък искам да си я дръпна в *mp3 формат. :D :) 10x предварително

Link to comment
Share on other sites

Ако може да ми кажете кой изпълнява тази песен.Само знам,че се казва New York City.Както виждате мелодията е за ГСМ...а пък искам да си я дръпна в *mp3 формат. :D  :) 10x предварително

 

Probvai s Ja Rule feat Fat Joe& Jadakiss-New York,na men mi prili4a an neq,moje i da se barkam :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...