Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Аз продължавам да търся една песен, която я пускат по Радио 1.

В песента пее мъжки църковен хор (или поне така звучи), ама не се разбира какво пее. В песента се появява и жена, която казва няколко пъти нещо като "sand demon" (n-то е носово) или "san tu tua" след нейната реплика следва Хора и после музичка, много готина, като главният звук е от нещо като дудук или кавал. Много ме кефи и немога да я намеря. ПЛС помощ. :cry

Link to comment
Share on other sites

значи трябва ми името на песента от началото на това доста известна е,но не мога да се сетя :)

Песента се казва Kiss kiss ;) ако не е тая пиши точно секундите дето те интересуват щото по-едно време се включва и DJ Bobo :lol:

 

не ми е позната тая мелодия. съжалявам :(

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Песента се казва Kiss kiss ;) ако не е тая пиши точно секундите дето те интересуват щото по-едно време се включва и DJ Bobo :lol:

не е "kiss kiss".значи от самото начало до 1:22.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък продължавам да питам за "букета от цикАлами",но и се сетих за една италианска песен.Май се казваше "laura non che".Имаше и филм със същото име.Ако ми помогнете ще съм ви страшно благодарен!

Edited by pipidylgoto
Link to comment
Share on other sites

а някой знае ли коя е песента от рекламата на каменица с snowboard-ите

Link to comment
Share on other sites

zna4i az siznam imeto na pesenta no nemoga da q namera

a pesenta se kazva Limp Bizkit ft Dmx Redman Method Man-Rollin

това е песента http://www.data.bg/f.php?fid=208722

А иначе и аз продължавам да търся едно техно в което кодкудякат кокошки ако някои знае как се казва и от къде да го сваля да каже ще съм му благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък продължавам да питам за "букета от цикАлами",но и се сетих за една италянска песен.Май се казваше "laura non che".Имаше и филм със същото име>Ако ми помогнете ще съм ви страшно благодарен!

 

Nek - Laura non che

Мисля,че е тва...току-що поста ти ми напомни за тая хубава песничка :lol:

Link to comment
Share on other sites

Значи може да ви прозвучи много кретенско ама все пак :)

Музиката от :

-"Клонинг"

-"Туин Пийкс"

-"Birivan" - турски сериал :bgrin:

-"От обич" :)

 

Помогнете мииии !!!!Важно е !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ся....трябва ми една песен(дотук нищо ново :D )Метъл е(ама не знам точко къф :bgrin: )и припева е нищо от сорта на:

this is not my life

this is not my home

this is not me

I hate this

Много инфо...няма што :P лллвсе пак ако няякой ми помогне много ште мерси :P :P :punk

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Ся....трябва ми една песен(дотук нищо ново :D )Метъл е(ама не знам точко къф :bgrin: )и припева е нищо от сорта на:

this is not my life

this is not my home

this is not me

I hate this

Много инфо...няма што :P  лллвсе пак ако няякой ми помогне  много ште мерси :P  :P  :punk

Мислям, че е на Static X ама не знам как се казва :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мислям, че е на Static X ама не знам как се казва :bgrin:

все пак ти позна де :bgrin: е ся я намерих казва се this is not[ логично :bgrin: ама не знаех на кой е]

много ти благодаря :) :punk :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам дали някой може да ми каже как се казва песента от рекламата за пудинга на доктор Йоткер???Пее се "Rain,Rain....." и по-нататък не го знам :( .Ако не се сещате коя е рекламата започва с една хлапе с едно мечо и тва хлапе пита мечето нещо и после бяга там под някъв дъжд където вали :blink: .

Link to comment
Share on other sites

Pesenta ot filma "Pumping Iron" a Arnold ot 70's ot na4aloto kadeto gi preddstavqt. Sa6to iskam da pitam i za "Fist of the North Star " pesenta kogato kensiro varvi i v tova vreme ken se bie s brata na kensiro.Ako nqkoi mi kaje e nai-golemiq

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...