Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся една песен това лято беше много нашумяла. Смесица е межу US HIP-HOP и индийска. Ако някой има предложение да го даде БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!! :confused

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

някой сеща ли се имаше една песен въртяха я преди 1-2 години казва се мисля че "take me away" пее я някаква негърка и действието се развива около някакъв басейн стила е нещо от рода хаус,техно,транс....

Take me away

A million miles away from here

Take me away

Find a place for you and me

You're taking me higher

High as I could be

Take me away

Forever you and me

Take me away

Тази ли?

4 Strings-Take me away

даже и да не търсиш тая си заслужава песничката е невероятна :)

 

 

 

едит:@evil_smith baby h-mere nesaeb mein нещо такова беше сега не ми се търси точно да видя името на песента, но изпълнителя е същия :)

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

да да същата точно :lol: благодаря ти от много отдавна я търсих ;)

Link to comment
Share on other sites

коя е песента от рекламата на шкода октавия-автомобил на годината?

Link to comment
Share on other sites

Някой който е гледал филма Тексаско клане може ли да ми каже как се казва песента с която започва филма!? :confused  :)

 

http://warez.ru:8084/mp3/*Soundtracks/The....assacre.(2004)/

МОЖЕ БИ Е ТУК НЯКЪДЕ

Link to comment
Share on other sites

Някой който е гледал филма Тексаско клане може ли да ми каже как се казва песента с която започва филма!? :confused  :)

 

Да не е тази?

 

Някои дали знае откаде мога да намеря музиката от трейлъра на ''Двете кули"

 

Това нЯщо предполагам!

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Търся оригинала на Because I love you.... преди 2-3 години пуснаха некъв кавър ма не помна на кой беше :blink: :huh:

 

едит: някви brothers бяха направили кавъра май :bgrin:

edit2:или пък бяха rockers :wir

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Търся оригинала на Because I love you.... преди 2-3 години пуснаха некъв кавър ма не помна на кой беше :blink:  :huh:

 

едит: някви brothers бяха направили кавъра май :bgrin:

edit2:или пък бяха rockers :wir

Stivie B - Because I Love You

Май е тва ;))

Link to comment
Share on other sites

Matrix 2 когато свършва ( когато се появяват надписите ) , песента как се казва ? Търсих я в саундтрак-а ,но така и не разбрах дали я има там изобщо ? Ако може да ми кажете името на песента  :rolleyes:  :)

В Mean Girls , когато правят купона се пее една песничка ( по средата на филма ) , There`s a ... in da house , there`s a ... in this house ,Smoke ... in da house bring that smoke in da house ...(Нещо такова ) стилът е рап .

Намерена , благодарение на @ne3nam :P :love

Още една добавям : Блейд (1 или 2 ) има една песен , помня от нея ,че имаше написано (nightscene ) или нещо такова . Мисля ,че беше около 11 или 7 минути . Техно .

Edited by ShitHappen
Link to comment
Share on other sites

Има ли фенове на дидкото от 90-те години. Ако има даите линкчета към любимите ви песни. Ето моита любима песничка Tod Robinson - Party children

Edit: Знам че темата е за търсене на песен, съжялявам ако има проблем, но съм голям фен на 90-те и искам да намеря луди песнички от онова време.

Edited by E-Rection
Link to comment
Share on other sites

Има ли фенове на дидкото от 90-те години. Ако има даите линкчета към любимите ви песни. Ето моита любима песничка Tod Robinson - Party children

Edit: Знам че темата е за търсене на песен, съжялявам ако има проблем, но съм голям фен на 90-те и искам да намеря луди песнички от онова време.

заповядай http://www.warez.ru/invision/index.php?showtopic=7308&hl=90s и тук също http://www.warez.ru/invision/index.php?showtopic=23922&st=0

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...