Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

До всички рап-маниаци.

За следващата песен не знам абсолютно нищо и нищо не мога да се сетя.

Появява се за няколко секунди във филма The Manchurian Candidate в началото.

Ето пасажа:

ТУК

Само 250 КБ е, ако някой може да помогне със заглавие поне на песента или изпълнителя, ще съм благодарен  :)

Познато ми е ако се сетя ще пиша тук ;)

 

Благодаря за помоща  :D  :PТя е

Свали си и на Terence-Maniac. Кавър на песничката от 2001 много добре звучи, поне според мен де :music

 

1. Тази , с която почва Viva La Bam

 

2. "This is gonna be the best Christmas ever!!!" - Пуснаха я веднъж по Вива Ла Бам - някъв пич го крещи тва !  :P

:wtf: какво е Вива ла бам :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песничка пееше се"Boom eeeh,boom eeh" и това се повтаря доста пъти.Рап е песничката.Аз дори съм я слушал ама забравих как се казва...

 

Мисля ,че това е песента която търсиш Tag team- whoomp(there it is)

мисля че я има в вареза но тъй като съм нов не знам как да ти посочя линк към нея

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер чух една песен припева и беше нещо такова "Baby I need you I want you I miss you so "ako някой знае песента да каже :P

 

 

EDIT:Никой ли не я знае тази песничка :confused :unsure: :huh:

Edited by THE-AGENT
Link to comment
Share on other sites

Тази вечер чух една песен припева и беше нещо такова "Baby I need you I want you I miss you so "ako някой знае песента да каже

THE-AGENT Само жена ли пее или и мъж :P

Edited by `Kiara
Link to comment
Share on other sites

Жена я изпълняваше :D звучеше ми като от 90' и темпото не беше мн бързо (но не беше и мн бавна като балада)надявам се да помогнеш :confused :blink: :P

 

EDIT:Намерих я не ми трябва вече

EDIT 2 :Мерси все пак сега видях че сте ми дали и линк

Edited by THE-AGENT
Link to comment
Share on other sites

Значи може да ви прозвучи много кретенско ама все пак :)

Музиката от :

-"Клонинг"

-"Туин Пийкс"

-"Birivan" - турски сериал    :bgrin:

-"От обич" :)

 

Помогнете мииии !!!!Важно е !!! :)

Za "Ot obich" moga da ti kaja samo Toni Braxton-How could an angel break my heart! DA znaesh ot kade moga da si svalq serii ot seriala(ot obich)!HELP

Link to comment
Share on other sites

търся едно дългичко и много игриво хорце по средата някаде се пее нещо като "Сдовски ергени ...." прирових всичко но нищо не намирам.

благодаря ви предварително

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми песента от филма Imaginary Heroes(2004) във времето м/у 1:04:00 до 1:04:40 горе доло там някъде се пада.Нещо като техно е и се пее Life goes on..Ако някой има напредстава 10x

Edited by VenoMan
Link to comment
Share on other sites

тази ли е песничката cool cut - pleace let me know Има я и в wareza Ето и линк

и аз я търсих песничката,обаче искам и lyrics-a някой ако може да ги намери,да пусне един РМ :)

Link to comment
Share on other sites

и аз я търсих песничката,обаче искам и lyrics-a някой ако може да ги намери,да пусне един РМ :)

Няма лирикс претърсил съм нет-а :bgrin: :blink: ако ми дойде музата ще ги напиша и ще ти пратя PM ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която я въртяха преди 3-4 години. Все немога да я намеря. Почва ей така:

It was back in 1995 I was carring ice and the crowd was so nice.....

 

А припева беше нещо такова:

I met the finest girl of my life that night, at gaynight.........

 

Аре ако някой се сети да казва, че съм ей така :(

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да питам как се казва най-новата песен на U2, която пускат по MTV. Клипа е те как пеят на една арена в пустинята и около тях се издигат на пластове окръжности :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да питам как се казва най-новата песен на U2, която пускат по  MTV. Клипа е те как пеят на една арена в пустинята и около тях се издигат на пластове окръжности :wacko:

 

 

U2 - Vertigo :P :D

Link to comment
Share on other sites

Tursq edna pesni4ka oshte...., haus s saxofoni pee se neshto za "bomba" v smisal samo niakolko frazi v koito se spomenava dumata, haide sega ako pomogne niakoi shte e dobre doshal.Oshte li ne se seshtate? Parvoto bukva ot imeto na izpalnitelq e "M".predvaritelno thanks :woot

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...