Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niokola89, zna4i ako stava vupros za muzika s koqto po4va taxi 1 (ima q i v drugite 4asti) tova e taxi theme-pulp function moje6 da q nameri6 v datata. in4e ako tursi6 nesto po-specialno ot filma razrovi se iz saundtracka

Link to comment
Share on other sites

Ако може да ми кажете кой изпълнява тази песен.Само знам,че се казва New York City.Както виждате мелодията е за ГСМ...а пък искам да си я дръпна в *mp3 формат. :D  :) 10x предварително

На Interpol има песен с такова име , те мидовете понякога не си приличат много с парчето -оригинал.

Link to comment
Share on other sites

По TMF днеска пуснаха една балада. мисля, че е на withim tamptation, но не съм много сигурен, Една мадама с черна коса я пееше само това мога да ви дам като инфо ако някой се сети на кой е да напише. Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

aam...ima6e edna mn tarikatska pesen v koqto se pee6e ne6to ot roda na its like a jungle sometimes amd keep me wonder how we...ne6to takova...ama mn qko retro takava..ama ne e na c-murder! ako nqkoi znae kak se kazva 6te sam blagodaren! :rolleyes:

probvai s e-40 kato ime na izpylnitelq, ili searchni texta v gooGle

Link to comment
Share on other sites

По TMF днеска пуснаха една балада. мисля, че е на withim tamptation, но не съм много сигурен, Една мадама с черна коса я пееше само това мога да ви дам като инфо ако някой се сети на кой е да напише. Благодаря предварително!

 

"stand my ground" мисля,че е песента.

Link to comment
Share on other sites

Преди време имах една песен dance, но се затри някъде и сега не си спомням как се казваше. Текста си го спомням много ясно:

when i close my eyes

then i start to cry for you

you are the reason why

i have to say goodbye to you

all this lonely nights

 

this pain i have inside

just make me want's to die for you

нещо ей такова беше не си го спомням точно :)

 

едит: да знаете една песничка ретро спиди гонзалес се пее нещo "you batter go home speedy gonzales"

 

CMexyBka благодаря за песента точно тази е :punk

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

По TMF днеска пуснаха една балада. мисля, че е на withim tamptation, но не съм много сигурен, Една мадама с черна коса я пееше само това мога да ви дам като инфо ако някой се сети на кой е да напише. Благодаря предварително!

 

Within Temptation - Memories

Предполагам е тя :D

Link to comment
Share on other sites

Вчера гледах един бг филм,наречен "от нищо нещо"със Стефан Данаилов и майката на Белослава.Та там имаше една песен със следния текст:

Ти си селско момиче,

но за мене ти си фея,

само тебе ще обичам(или нещо подобно)

и на тебе ще ти пея.

 

Ти живота не познаваш,

като градските дами.

но за туй пък заслужаваш

цял букет от цикАлами. :lol:

 

Или нещо от сорта.Пробвах в google с част от текста ама нищо не излезе.Затова ще съм ви много благодарен,ако някой знае как се казва песента или направо ми даде линк към нея!Благодаря! :rolleyes:

Edited by pipidylgoto
Link to comment
Share on other sites

Ейй да питам някой знае ли коя е песента от рекламата на сериала 24 по БТВ.

10ь предварително.

 

The Crystal Method - Keep hope alive e едната !!! :punk

 

а другата е Limp Bizkit - Break Stuff

 

П.С. : кажи дали съм ти дал песничката която търсиш

Edited by blo0d_master
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която мноооого често пускат по Радио 1.Песента е стара.Изпълнява я жена и в припева се пее:"Night after night i am waiting for you, night after night i am looking for you...".Някой да се сеща как се казва песента и на кой е :unsure:

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...