Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

искам да питам преди пускаха в радио фреш едни михове .... в сабота от 8 до 12 ве4ерта , май4е беше ... много здрави ако някой се сещя ............

Link to comment
Share on other sites

значи търся една песен в която се пее"que pasa ,que pasa el ritmo de la casa".

това го пее мъж.песента клони към хаус-прогресив звучене.pls ако някои знае кой е изпалнява песента и как се казва да помага.благодаря предварително :D

Link to comment
Share on other sites

Има една песен, всички ще се сетите - "пляс пляс педалите, пляс пляс педалите, водно колело" , ама въпросчето ми е, дами някои може да ми намери тая песничка, защото нито знам кои е изпълнява нито как се казва :confused

Link to comment
Share on other sites

Има една песен, която е доста старичка и я пускат по Радио1.Пее се нещо от сорта на:"A, la luna la luna...".Имам някакъв смътен спомен, че беше на някаква Белинда, ама нещо в търсачките не ми намират нищо :( Някой да се сеща на кой е и как се казва?

Link to comment
Share on other sites

Абе говориха ми много за едно техно с някви кокошки... песента се казвала Marco Polo и била на някав Dj..... нещо си, ама не мога никъде да я намеря, някой ако знае за кво става въпрос да помага

Link to comment
Share on other sites

Има една песен, която е доста старичка и я пускат по Радио1.Пее се нещо от сорта на:"A, la luna la luna...".Имам някакъв смътен спомен, че беше на някаква Белинда, ама нещо в търсачките не ми намират нищо :( Някой да се сеща на кой е и как се казва?

Eто я тук :)

Има една песен, всички ще се сетите - "пляс пляс педалите, пляс пляс педалите, водно колело" , ама въпросчето ми е, дами някои може да ми намери тая песничка, защото нито знам кои е изпълнява нито как се казва :confused

ЕтУ я :)

 

@dankisaa имам го това парче със сигурност,но не се сещам в момента кое е,а тоновете ми хаус трудно се преслушват.Ако се сетя ще драсна тук...

Edited by XpucTyyy
Link to comment
Share on other sites

Аз търся една стара градска песен.Пее се "За мен ти си морска сирена,а аз съм одавникът-моряк..." :D  :P Някой знае ли поне как се казва и къде мога да я намеря :confused

Никой ли не се сеща :blink:

Link to comment
Share on other sites

ЦЪК :)

..макар че аз я знам по малко по-различен начин-там след предпоследния куплет е следното:

Черна Волга с бял волан

ще ти купя аз,

тъй като те гледам,

радостчице моя

с тоя счупен Заз... :woot :woot

 

Наистина няма никъде стари градски :(

Edited by Dulgia
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...