Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

търся една песен,пее се:Don^t look at my girlfriend...

някой да помага,че и мен ме интересува тази песен.мога да добавя към казаното от ХЕКТИК,че доста често в песента се споменава "california..."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

някой да помага,че и мен ме интересува тази песен.мога да добавя към казаното от ХЕКТИК,че доста често в песента се споменава "california..."

ето ви текста .. добре че ми е ясно кви хипари сте :Р пък и песента е много добра

ето я и самата песен тук

Edited by bio
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се казва песента която се изпълнява на концерта на този филм: http://www.warez.ru/movies/info.php?id=2105 Lizzie McGuire... Ще съм ви много благодарен ;) П.П. Концертът е в края на филма (10 минутки преди края) 10х предварително ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се казва песента която се изпълнява на концерта на този филм: http://www.warez.ru/movies/info.php?id=2105 Lizzie McGuire... Ще съм ви много благодарен ;) П.П. Концертът е в края на филма (10 минутки преди края) 10х предварително ;)

 

цък :)

Заповядай :)

Link to comment
Share on other sites

ne sum gledal filma no da ne e BG The Prince of Rap - This beat is hot ?

 

NE E AZ IMAM TAQ PESEN SUPER QKA E NO NE E SU6TATA.

SAMO BOTEV NA 16-ti 6A BIEM !!!

Link to comment
Share on other sites

Pesenta e za Underground 1 i taq pesen mislq 4e beshe izvestna.Taka ve4e mislq 4e shte mi otgovorish na vuprosa :punk  :lol:

 

 

Ами там имаше доста известни но мисля че търсиш GET LOW изтегли я оттук

 

пиши дали това е точната песен

Edited by redmadman
Link to comment
Share on other sites

За какво ви е този Интернет?! Отиваш на http://www.allmusic.com - регистрираш се (безплатно е), логваш се, пускаш търсене за песен с това заглавие, прослушваш резултатите и намираш тази която търсиш. Ама е много сложно де... Някой друг трябва да го свърши, естествено.

 

Ето ти регистрация на готово:

 

Log-In ID: OV3RM4N@ABV.BG

Password: KajeyLAt

 

Отивай и се опитай малко сам. Не може да боли толкова много...

Когато не знаете заглавието, не знаете и изпълнителя, а само част от текста на песента - www.google.com. Как? Ето така:

 

1. В полето за търсене в "" пишете частта от текста която сте чули. След нея оставяте интервал и пишете  +lyrics - примерно: "O, baby, baby" +lyrics

2. Скачате на бутона Search.

3. Разглеждате намереното - текстове на песни - и си отбелязвате имената на изпълнителите на тези, които най-много се доближават до текста на песента която сте чули, както и името й.

4. Отивате на www.allmusic.com и търсите съответния изпълнител или име на песен.

5. Виж горе какво се прави после...

 

Happy searching! And have nice day...

ei sq 6te probvam mersi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...