Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Господи ,как ще е на Dave Armstrong ,оригинала е с мъжки вокали ..аз ще го кача ..dave си прай ремксите и си слага неговото има за оригинален артист ,не се залъгваите ..оригинала си е точно на Hall & Oates :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Matrix 2 когато свършва ( когато се появяват надписите ) , песента как се казва ? Търсих я в саундтрак-а ,но така и не разбрах дали я има там изобщо ? Ако може да ми кажете името на песента :rolleyes: :)

Link to comment
Share on other sites

Търся около 18 -20 песни , от най-тъпата и смотана музика , която някога сте слушали.Сериозно е наистина.Моля дайте ми имена или линкове.Формата е без значение.

Желателно е музиката да е УЖАСНО дразнеща!!!!! :angry1 :punk :sick :confused :allien

Link to comment
Share on other sites

Търся около 18 -20 песни , от най-тъпата и смотана музика , която някога сте слушали.Сериозно е наистина.Моля дайте ми имена или линкове.Формата е без значение.

Желателно е музиката да е УЖАСНО дразнеща!!!!! :angry1  :punk  :sick  :confused  :allien

ето ти една от мен. май-отвратителната песен която съм слушал през живота си Papa Sam-Medy Medy Cry :lol:

Link to comment
Share on other sites

Търся около 18 -20 песни , от най-тъпата и смотана музика , която някога сте слушали.Сериозно е наистина.Моля дайте ми имена или линкове.Формата е без значение.

Желателно е музиката да е УЖАСНО дразнеща!!!!! :angry1  :punk  :sick  :confused  :allien

Според мен повечето песни стил СКА. Досега не съм чул някоя да ми хареса, или поне малко да мога да я понасям, ама сигурно има, щото не съм слушал достатъчно.

Също така има бая метал песни, които са отвратителни.

Също да не изпускам и чалгата.

Търси и ще намериш :)

 

Всеки си има вкус и неискам коментари от сорта "Ти луд ли си бе" и разни такива.

Link to comment
Share on other sites

Аве хора има 1 филм 1 нощ в РОксбъри някой може ли да ми каже саундтрака към него...щот в вареза не моа го намера плс  :confused

избери си :D А иначе оригинала е тук

 

EDIT: Аз търся песничките от филма "Ну Пагади" :D Ще съм благодарен на всеки,който ми даде поне 1 ;) :rolleyes: :D

Edited by LOKOMOTIVcho
Link to comment
Share on other sites

Аве хора има 1 филм 1 нощ в РОксбъри някой може ли да ми каже саундтрака към него...щот в вареза не моа го намера плс  :confused

 

tuk go ima ako nemoje da se opravi6 s mp3.online.bg 6toto az ne mojah ne6to :confused . btw tva e edin ot lubimite mi filmi :)

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Аз търся песничките от филма "Ну Пагади" :D Ще съм благодарен на всеки,който ми даде поне 1 ;)  :rolleyes:  :D

 

"Ну Погоди" горе най-първата.

Link to comment
Share on other sites

В Mean Girls , когато правят купона се пее една песничка ( по средата на филма ) , There`s a ... in da house , there`s a ... in this house ,Smoke ... in da house bring that smoke in da house ...(Нещо такова ) стилът е рап .

Edited by ShitHappen
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже името на песента (на Дейвид Ковърдейл), която Борислав от "Шоуто на Слави" я изпя вчера.

Link to comment
Share on other sites

някой сеща ли се имаше една песен въртяха я преди 1-2 години казва се мисля че "take me away" пее я някаква негърка и действието се развива около някакъв басейн стила е нещо от рода хаус,техно,транс....

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже името на песента (на Дейвид Ковърдейл), която Борислав от "Шоуто на Слави" я изпя вчера.

 

 

 

Whitesnake - песента е " Is This Love " 1990 Monsters Of Rock

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...