Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Някой намери ли я тази песен, че наистина е готина?

Песните са общо 3:

1. Song: Smf - Hahaha

2. Song: Kat - Gimme da Bass (A Lusion Remix)

3. Song: Zanza Labs - Control The Mind (Original Mix)

Пише го в инфото на видеото. ;)

 

А аз от няколко дена не мога да се сетя как се казва една песен. По-скоро е електронна музика. Прилича на тази, с подобни звуци и е горе долу такова темпо. Би трябвало всеки да се сети ако я чуе. Много често я въртят по радиата, а пък по Катра FM по няколко пъти на ден.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!!!

 

Доста тарся една песен но ще ви затрудня доста защото нито знам името на песента нито кои я пее.... единстветото което знам е че се пее от ЖЕНА

песента се води ретро и не е мн барза даже бих казал че е бавна

на припева се чува нещо от рода на " аааааааааааааааа ...оооооо секто или кето" нещо такова ...

доста прелича на тези 2 песни :

Madona - Frozen.mp3

Roxette - Listen To Your Heart.mp3

 

Мерси предварително :)

 

 

Стрелям малко на посоки, ама пробвай с Marta Sanchez - Dime La Verdad

 

 

Значи и аз издирвам под дърво и камък една песен. Една такава с испански мотиви и испански китари вътре, но се джаскат яки бийтове по някое време. Текст не мога да ви кажа, тъй като се издават едни такива нечленоразделни звуци. Пущат я доста често из баровете напоследък. Та мисълта ми е, някой ако се сеща за нешо пододбно, да каже как се казва тая песен :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Вчера по madtv чух една готина песничка, но докато взема лист и химакал да запиша името и групата, се съмна. Не знам по mad дали името на песента или групата е първо написана, но запомних, че отгоре пишеше Granien или Granen, или нещо такова. Ако някой се сеща, да споделя :)

 

EDIT: Сега разбрах, че това трябва да е името на песента.

Edited by Sothbiss
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която я чух по радио 1. В нея се пее: I love you always forever...Женски глас го пее това е припева, много хубава и мелодична песен. Ако някой се сеща да помага :)

Edited by VenoMan
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която я чух по радио 1. В нея се пее: I love you always forever...Женски глас го пее това е припева, много хубава и мелодична песен. Ако някой се сеща да помага :)

 

Donna Lewis - I Love You Always Forever

Link to comment
Share on other sites

Търся 1 песен,въртят я отското по NRJ и City,някакъв хаус е и единственото,което съм запомнил,че се повтаря доста често Love is the answer.Някой да се сеща?

Link to comment
Share on other sites

Търся 1 песен,въртят я отското по NRJ и City,някакъв хаус е и единственото,което съм запомнил,че се повтаря доста често Love is the answer.Някой да се сеща?

Единственото за което се сещам така на прима виста е Morandi - Angels

Link to comment
Share on other sites

Italiano' date='Jan 27 2008, 19:31' post='1495115564']

Единственото за което се сещам така на прима виста е Morandi - Angels

Леле голям си,майна :) Точно тя е,мерси много :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Ot edin mesec v diskotekata puskat edno mnogo qko haus parche. neznam nito kak se kazva nito na koi e no e novo. a nai loshoto e 4e i po4ti nqma tekst i kolkoto i da se opitvam da zapomnq neshto uspqvam samo : iiee ieee ieehee iiee ieee ieehehee (pee go jena) to4no kogato go kazva melodiqta utihva i sled nego otnovo zapo4va. molq nqkoi ako moje da mi pomogne da go namerq :(

 

Blagodarq predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, често я въртяха по една от музикалните тв лятото и по катра фм са я пускали.

Пее се на испански от един писклив мъжки глас.

 

И още:

Някаква цигания-кючек, единствената дума която запомних е "дискотека". Пее я мъж. Пускат я по чалгарадиостанциите. И тя е стара, поне от лятото.

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, често я въртяха по една от музикалните тв лятото и по катра фм са я пускали.

Пее се на испански от един писклив мъжки глас.

 

И още:

Някаква цигания-кючек, единствената дума която запомних е "дискотека". Пее я мъж. Пускат я по чалгарадиостанциите. И тя е стара, поне от лятото.

 

 

Vij dali ne e tazi -----> David Vendetta feat. Akram - Unidos para la muzica

A za kiu4eka nemoga da pomogna sorry, t.e. seshtam se za edna no e mnogo po-stara Adrian Minune - Diskoteka Boom

Link to comment
Share on other sites

Те са, благодаря много. Рядко питам, а още по редко ми отговарят... Така че благодаря за отзивчивостта.

Link to comment
Share on other sites

Italiano' date='Jan 31 2008, 12:22' post='1495116607']

Serdar Ortac - Dansoz Това е твоята песен

Мерси! 1-вата задача да намеря името е изпълнена. Остава 2-рата да намеря само инструментал ако изобщо има. :)

Link to comment
Share on other sites

Абе имаше една песен известна от 90-те ама само си спомням припева. Тананикаше се нещо от сорта на:

 

Дум-так дум-та-така-така дум-так ... и т.н. мноо известна мелодийка

 

Харабия говора не се базикам хаха

Edited by DeVoLvEr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...