Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Здравейте на всички!

 

Преди време си бях харесал една песен от филма Боксьорът (The boxer). Понеже вчера го даваха по bTV пак се сетих за нея и днес прехвърлих саундтрака, но нещо не я открих. Всички бяха едни лирични, а тази която търся е една малко нервна, напрегната, мисля, че китара. По-скоро рок изпълнение. Мился, че имаше и женски вокал. Не съм сигурен, че е точно от саундтрака, но поне, когато излезе филма, го рекламираха на фона на тази песен.

 

Оскъдно обяснение, но толкова помня :( :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Абе има една песен пускат я по радио The Voice, даже днеска я чух в колата пее се "riden... " другото не го чух щот я хванах на края, и така се повтаря няколко пъти.Бих се радвал ако някой ми каже как се казва песента.

Link to comment
Share on other sites

Абе има една песен пускат я по радио The Voice, даже днеска я чух в колата пее се "riden... " другото не го чух щот я хванах на края, и така се повтаря няколко пъти.Бих се радвал ако някой ми каже как се казва песента.

 

 

Може би е това chamillionaire ft. krayzie bone- riden

Link to comment
Share on other sites

Абе имаше една песен известна от 90-те ама само си спомням припева. Тананикаше се нещо от сорта на:

 

Дум-так дум-та-така-така дум-так ... и т.н. мноо известна мелодийка

 

Харабия говора не се базикам хаха

Дево провери да не е това Carrapicho - Tic, Tic Tak

 

http://rapidshare.com/files/88784798/ciklotekaaaa.mp3.html

 

Как се казва тая песен?

David Morales - Party in the ghetto

Edited by [OMERTA]Italiano
Link to comment
Share on other sites

Днес една песен чух..странна е, значи интресува ме името.Единственото от текста което разбрах беше: "бла бла бла ча ча ча" :D

Link to comment
Share on other sites

Днес видях, че имам някаква нова песен на телефона, която ме изпълва добре, но не знам как се казва. И не помня кой ми я е пратил. Като информация за песента телефоно изкарва само "vertu". Започва като приспивна песен и след това някакъв хаус. Лошото е че песента не е цяла, а искам да си я имам. Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

И аз търся две парчета.

 

Едното е гръцката версия на "Теодора - Смешна цена"

 

Другото е саундтрака от филма "Черна котка, бял котарак"

 

Идеи?

 

2 http://store2.data.bg/peterdimitrov/MP3z/B...t%20%5b1998%5d/

 

А за първото напиши смешна цена в дата.бг и се разрови. Понякога излизат в скоби имената на гръцките песни ;)

Link to comment
Share on other sites

Тьрся 1 песен , пее се в припева не6то ор сорта you and me and touch the free не6то подобно ритмична изпулнява се от женски глас и мн често я пускат по радио Витоша самата песен започва с мелодиика и тананикане : на на на , на на на , на на на на :) тнх предварително.

Edited by Nenko_Nell
Link to comment
Share on other sites

Гледам за подобни песни , малко извън правилата на темата .

Искам да не са със супер тежка мелодия , а нещо зареждащо с адреналин (много китари ще ми издрънчи главата) ... не слушам точно такъв стил и само когато пия кафе вече или сутрин си пускам нещо такова .

С успокояващ вокал и енергичен ритъм .

Абе кажете още някакви песни като:

Lostprophets - Make A Move

Linkin Park - What I've Done , Somewhere I Belong , Faint , From The Inside , Crawling

Drowning Pool - Sinner

Avenged Sevenfold - Almost Easy

:music

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...