Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ot dosta vreme tursq edna pesen zna4i moga da pomogna sus tova 4e se pee na italianski i e 4ast ot film orkestur bez ime ako se se6tate tam v restoranta kudeto q ispqha ako nqkoi moje da mi kaje kak se kazva 6te sum mu mnogo blagodaren.

Link to comment
Share on other sites

на мен ми трябват песните от рекламите на МТЕЛ дето е с ония пич с раницата дето не я сваля , и тая от на кока колата :lol: с ония дет мяса на негро шъркел :D

Търся и една друга песен освен тия двете. Начи въртат я по радиото , в кафетата абе насякаде .. само инструментал е ама много приятно парче нещо като хаус или нз , няма начин да не я е чувал някой.. един приятел вика че изпълнителката била няква си сузана , търсих ама нищо...

Link to comment
Share on other sites

awe ima edna pesen peee se pripev lud pederazzz lud pederazzz(sorry za dumite taka go 4uvam teksta !!!) znam 4e e hip-hop ne e bg a 4ujt sega q vurtqt po diskoteki i radia !!! ako nqkoi znae ne6to da spodeli blagodasren sum predvaritelno !!!!

 

 

P.S. sorry nqmam phonetic 4e kompa mi se sgubqsa !!!

Link to comment
Share on other sites

Търся и една друга песен освен тия двете. Начи въртат я по радиото , в кафетата абе насякаде .. само инструментал е ама много приятно парче нещо като хаус или нз , няма начин да не я е чувал някой.. един приятел вика че изпълнителката била няква си сузана , търсих ама нищо...

Пробвай с Deep Dish - We Gonna Feel it

Link to comment
Share on other sites

Значи търся една песен. Пускат я много често по ЗиРок, обаче нито 1 път не и казаха името.. Доколкото разбрах е на Laguna Coil. Пее 1-во мъж, като започва май със следните думи "..something about you that make me feel this way..." и още нещо и после жена изпява припева... Дано съм обяснил достатъчно,та някой да се сети. Благодаря предварително. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Търся и една друга песен освен тия двете. Начи въртат я по радиото , в кафетата абе насякаде .. само инструментал е ама много приятно парче нещо като хаус или нз , няма начин да не я е чувал някой.. един приятел вика че изпълнителката била няква си сузана , търсих ама нищо...

 

Тая от рекламата на Кока Кола е:

 

http://store3.data.bg/payneryan/coca%20cola%20birdman/

Link to comment
Share on other sites

Значи търся една песен. Пускат я много често по ЗиРок, обаче нито 1 път не и казаха името.. Доколкото разбрах е на Laguna Coil. Пее 1-во мъж, като започва май със следните думи "..something about you that make me feel this way..." и още нещо и после жена изпява припева... Дано съм обяснил достатъчно,та някой да се сети. Благодаря предварително. :unsure:

Lacuna Coil - Within Me

Link to comment
Share on other sites

awe ima edna pesen peee se pripev lud pederazzz lud pederazzz(sorry za dumite taka go 4uvam teksta !!!) znam 4e e hip-hop ne e bg a 4ujt sega q vurtqt po diskoteki i radia !!! ako nqkoi znae ne6to da spodeli blagodasren sum predvaritelno !!!!

P.S. sorry nqmam phonetic 4e kompa mi se sgubqsa !!!

Tag Team - Whoomp there it is

Link to comment
Share on other sites

хмм как да го обясня.Търса едно парче...то е само мелодийка и ся върви доста по радиото.Ако не се лъжа беше bob sincler и още някой.Парчето е такоа супер яйляк кат за плажа:)))Нз как да го обясня.Ако някой се сеща плс кажете!!!!

Link to comment
Share on other sites

хмм как да го обясня.Търса едно парче...то е само мелодийка и ся върви доста по радиото.Ако не се лъжа беше bob sincler и още някой.Парчето е такоа супер яйляк кат за плажа:)))Нз как да го обясня.Ако някой се сеща плс кажете!!!!

David guetta, Tim Deluxe, Bob Sinclar - Summer Moon :ghost

Май няма да е тази защото чак сега видях, че пише само мелодия. :(

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Напоследък в плейлиста ми пресъства една супер лятна тупалка с найстина летен привкус :)

 

Chris Lawyer & Thomy - We Gonna Feel It

 

Да не е това?

Link to comment
Share on other sites

как се казва песента от рекламата на Албена много ми трябва една такава бавна е...някой идея ?? :(
Link to comment
Share on other sites

Кажете някоя тъжна песничка на която човекда може да се трогне или да поплаче , извинявам се че пиша тука , но ТУК сме се събрали все музикални манияци ................ :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Кажете някоя тъжна песничка на която човекда може да се трогне или да поплаче , извинявам се че пиша тука , но ТУК сме се събрали все музикални манияци ................ :punk :punk :punk

Bonnie Tyler - Total Eclipse of the Heart

George Michael - Careless Whisper

Scorpions - Still Loving You

2 Brothers on the 4th Floor - Come Take My Hand

Слави Трифонов - Йовано Йованке

Каналето - Къде си Вярна ти Любов Народна

Chris De Burgh - Lady In Red

Любо - Търся те Нощем (по принцип мразя чалгата,но таз песен няма как да не я знам,все пак цяло лято звучеше около мен :angry: )

Simply Red - Holding Back The Years

 

Дано ви стигат ;)

Link to comment
Share on other sites

хмм как да го обясня.Търса едно парче...то е само мелодийка и ся върви доста по радиото.Ако не се лъжа беше bob sincler и още някой.Парчето е такоа супер яйляк кат за плажа:)))Нз как да го обясня.Ако някой се сеща плс кажете!!!!

 

Bob Sinclair - Sound Of Freedom (nai-veroqtno e tq)

Bob Sinclair ft.Fireball - What I Want

Bob Sinclair - Rock This Party ;)

Link to comment
Share on other sites

търся едно хаус парче в което мисля че не се пее но има много специфична мелодия сяка някакав звук от акордеон оснавната темичка на песента е мелодия от акордеон ако някой се сети ще бъда много доволен

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...