Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Аиде ве хора кажете песните които ся се вьртят по телевизията ;) новите ;) :love

Влизаш в radiocity.bg в Big50 и дърпаш каквото нямаш или не ти е познато. :woot Аз така направих и попаднах на наистина много яки парчета: September - Satellite, Akon - Belly dancer, Deep Dish - Say hallo, Akcent - Kylie, R.Kelly - Burn it up, Pachanga - Loco, Madonna - Hung Up, Black Eyed Peas - My Hums .... :)

Edited by Jaguar
Link to comment
Share on other sites

Здравейте.

Търся 1 парче .....Благодаря предварително

 

ВЕСЕЛА КОЛЕДА

:) :) :)

 

 

Намерих го: Nato - "Chorjavon" :)

 

Благодаря на Th3`Pr1s0n3r

Edited by bafi
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен ...пее се в припева "Something is coming over ....somthing is coming over me ...and my baby gotta save me" някой ако я знае да казва ....стила е денс ...мисля че е от 90'

 

Намерих си я ...

 

Madonna - Secret

Edited by THE-AGENT
Link to comment
Share on other sites

търся си една песен.....

 

имаше я включена в саундтрака на Vice City, и в нея се пееше " I like the party, everybody dance....." :huh:

Link to comment
Share on other sites

Търся следната песен, гледах клипа по ТМF, но не показаха заглавието. На клипа пее някаква негърка, като момичета танцуват, както и некакви с костюми като от клип на daft punk, пее се нещо като I won't be knocked ( е, не знам, аз това чувам) for thousand years......после хванан the damage is just temporary...Абе денс е песничката и много ме зарадва, ако някой я знае, моля да сподели :)

Link to comment
Share on other sites

здравеите,турся една песен реге тон е пеесе не6то от рода на оооооооооо корасон и се повтаря ако някои мойе да ми помогне 6те бада много благодарна

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми каже как се казва една песен; мисля, че е на D-Formation или поне я има в тоя сет: http://free.data.bg/iosif/Mp3/D-Formation%...)%20%20pt.2.mp3 (около 19-ата минута почва). Благодаря предварително. :punk

Песента е The Drill - The Drill ;)

Link to comment
Share on other sites

здравеите,турся една песен реге тон е пеесе не6то от рода на оооооооооо корасон и се повтаря ако някои мойе да ми помогне 6те бада много благодарна

q probvai Jerry Ropero - Coracao ( moje radio version )

Link to comment
Share on other sites

търся 1 песен, въртят я по радио Сити...жена пее нещо от рода на "Even an angel..." и това се пее в припева, песента е бърза, диско ритъм....10х предварително :D

Link to comment
Share on other sites

търся 1 песен, въртят я по радио Сити...жена пее нещо от рода на "Even an angel..." и това се пее в припева, песента е бърза, диско ритъм....10х предварително :D

september - satellites

Link to comment
Share on other sites

Значи търся една доста извесна и стара на Sting. Интересното е, че я търсих в локала, но не можах нещо да я намеря :bgrin: :blink:

Значи клипа беше там в една постиня ако не се лъжа Стинг в 1 кола обикаляше и снимаше от колата с една малка камера. Текста беше "Димарей орей орей...":laughing:

10х1

Link to comment
Share on other sites

Значи търся една доста извесна и стара на Sting. Интересното е, че я търсих в локала, но не можах нещо да я намеря :bgrin: :blink:

Значи клипа беше там в една постиня ако не се лъжа Стинг в 1 кола обикаляше и снимаше от колата с една малка камера. Текста беше "Димарей орей орей...":laughing:

10х1

Sting - Desert Rose !?!?!

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, в която се пее oh la la I love you baby oh la la love me tonight и по някое време един мъжки глас завършваше с edno дъгло oh la la la la.Много ми е позната групата ама не мога да се сетя на кой беше.

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, в която се пее oh la la I love you baby oh la la love me tonight и по някое време един мъжки глас завършваше с edno дъгло oh la la la la.Много ми е позната групата ама не мога да се сетя на кой беше.

 

Alexia - Uh La La La

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...