Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Обеснението което ще дам е доста убито, но все пак ще се пробвам. Става дума за една песничка бих е нарекъл детска мисля, че преди една от рубриките на чай е пускат едно момиченце пее нещо от сорта на "тъм тъм търъм тъм търъръм..." също съм е слушал и по радио 1 мисля. Дано някой се сети :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Обеснението което ще дам е доста убито, но все пак ще се пробвам. Става дума за една песничка бих е нарекъл детска мисля, че преди една от рубриките на чай е пускат едно момиченце пее нещо от сорта на "тъм тъм търъм тъм търъръм..." също съм е слушал и по радио 1 мисля. Дано някой се сети :)

Попей ми малко и може да се сетя, аз слушам Радио 1 :) (под "попей" искам да кажа "запиши се на компа и го качи някъде" , да не си помислиш нещо :D )

Link to comment
Share on other sites

Ам хора значи търся една френска песничка. Не знам как се казва, не знам и кой я изпълнява. Само знам че е някво младо момиче. Месента е много жива и яка. Има супер зарибена мелодия, беше голям хит преди 1-2 години. Много искам да я намеря. Помогнете :(

Edited by Jaguar
Link to comment
Share on other sites

Ам хора значи търся една френска песничка. Не знам как се казва, не знам и кой я изпълнява. Само знам че е някво младо момиче. Месента е много жива и яка. Има супер зарибена мелодия, беше голям хит преди 1-2 години. Много искам да я намеря. Помогнете :(

Activ - Doar Cu Tine!??!Ама тая не е от преди 1-2 год..Ама все пак пробваи :)

Link to comment
Share on other sites

Activ - Doar Cu Tine!??!Ама тая не е от преди 1-2 год..Ама все пак пробваи :)

Не бе тая я знам. Друга ми трябва. От преди 1-2 години е. Вартяха я много по радиото.... Много зарибена мелодиика, направо като я слушаш ти идва да се разтанцуваш :D Абе нещо подобно на Актив е ама не точно. В смисал пак е някво яко такова... е гати обяснението :D

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с Alizee - Moi Lolita, за съжаление нямам линк, но в ДЦ++ я има със сигурност.

Страшен си !!! Тва е парчето! Мерси много! :D :D Разбивам се тука в нас :music :music :music

Link to comment
Share on other sites

Попей ми малко и може да се сетя, аз слушам Радио 1 :) (под "попей" искам да кажа "запиши се на компа и го качи някъде" , да не си помислиш нещо :D )

 

Ами то това е пеенето момиченцето тананика така.Все пак ще запиша ей сега :)

Link to comment
Share on other sites

Обеснението което ще дам е доста убито, но все пак ще се пробвам. Става дума за една песничка бих е нарекъл детска мисля, че преди една от рубриките на чай е пускат едно момиченце пее нещо от сорта на "тъм тъм търъм тъм търъръм..." също съм е слушал и по радио 1 мисля. Дано някой се сети :)

Suzane vega - Tom's dinner :huh:

Link to comment
Share on other sites

Не е това :( Някакви други идеи?

2Pac & Outlawz - Baby don't cry!

2Pac - Letter to my unborn child!

2Pac - Just Like Daddy!

Пробвай тези!

 

:( Хмм...Знаеш ли , дали е нова тая песен или пък от 90's ?

Edited by Deyan
Link to comment
Share on other sites

2Pac & Outlawz - Baby don't cry!

2Pac - Letter to my unborn child!

2Pac - Just Like Daddy!

Пробвай тези!

 

И тези не са....много тъпа работа,направо не знам вече...все пак ако някой има още идеи,да казва...

Link to comment
Share on other sites

И тези не са....много тъпа работа,направо не знам вече...все пак ако някой има още идеи,да казва...

Да не е една, в която се пее нещо от рода на:

"It's a horrable life,

it's a horrable life for us,

daddy can say we ***(нещо си)****,

daddy can say we ***(нещо си)****"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...