Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Ами аз търся една песен не знам името и ама се пее така: Let it snow.. Let it snow... .......

Пускат я на рекламата на Якобс там с едно дете, където вика Дядо Коледа и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ами аз търся една песен не знам името и ама се пее така: Let it snow.. Let it snow... .......

Пускат я на рекламата на Якобс там с едно дете, където вика Дядо Коледа и т.н.

Dean Martin - Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow! може да си е свалиш от тук

Edited by xxtm
Link to comment
Share on other sites

Аzis i Desi Slava - Kazvash che me obichash

 

Мерси, ама не е тя. :bgrin:

 

 

 

Хмм да не би да е gala - let a boy cry ?

 

В нея не се пее така, но има wooo пробвай е за всеки случай ;)

Не. По ново е от Гала, пък и къде там ДиДжей....Но стила е почти същият. Някаква мадама пее, но на Уооооо и е мод-нат гласа. Не знам дали се сещате едно такова метално електронно звучене вкарва.

Благодаря все пак.

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен. Пее жена. Сещам се само за част от припева: "Love me, love me say thet you love me... това е ако някой се сети името ще съм му много благодарен.

Link to comment
Share on other sites

По радио Витоша на рекламата на Витоша House Club върви един много енергичен хаус... Който ми даде линк, автоматично му задлъжнявам с една бира... :music

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички :wir има една песен на E Nomine - Schwarze Sonne от Dream Dance Vol 30 (2003)\CD1 в нея посредата на песента към 1:30 сек започва да пей неква жена сега наскоро е излезнала песен в която се пее по сащия начин по който пее тая женка в песента ако някой я знай сигурен сам я знаете ще сам много благодарен :punk :love :music :P

EDIT: в ДЦ++ сам и ако някой има желание да драпне песента и да я преслуша на E Nomine - Schwarze Sonne нека заповяда

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Песента от оная реклама с веселите прасета. Пееше се нещо "Бай бай лайф" ;)

Bye Bye Love => изпълните , които я изпълняват са доста и не мога да ти кажа конкретно име .

Тук има една версия ...

Тук също ...

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Bye Bye Love => изпълните , които я изпълняват са доста и не мога да ти кажа конкретно име .

Тук има една версия ...

Тук също ...

Мерси :D Като че ли първата версия повече ми допада :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

По радио Витоша на рекламата на Витоша House Club върви един много енергичен хаус... Който ми даде линк, автоматично му задлъжнявам с една бира... :music

 

Снощи DJ-я в Мармалад я пусна и беше така любезен да ми каже кое е парчето - The Drill - The Drill. Горещи препоръки... Има го в датата. ;)

 

Ха.... сега си задлъжнях една бира...

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

Търся песен която уж се казва "dance it " и е на Musikk feat John Rock но немога да е намеря никаде! Нещо между хаус и техно е пускат е в баровете много здрав ритъм има! Мерси предварително ! :)

Link to comment
Share on other sites

ТРябва ми песента с която започва царят на войната.Много известа песен е,много често я има по реклами.Пее се нещо от сорта на:Theres something hapening here...a pripeva e stop childeren wats that sound,everybody look wats going down

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...