Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Интересувам се от две песни,които незнам как се казват.Едната я дават,често по сити,ама винаги не я запомням.Клипа е как едно момче обикаля с едно колело(в големите градове,минава през пустинята,среща различни хора и индианци и най-накрая се прибира,майка му го целува и го слага да заспи и така свършва песента.

 

А другата е от новата реклама на КОКА-КОЛА.Онези,които седят в една кола,цялата покрита със сняг и изведнъж се отваря вратата и излиза някъв мъж,разрива снега и вади една кола и пак се прибира.И през тва време някъв миновач го гледа учудено,та песента,която я пускат много ме радва и ще съм много благодарен,ако някой каже как се казва.10ххххх

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

Интересувам се от две песни,които незнам как се казват.Едната я дават,често по сити,ама винаги не я запомням.Клипа е как едно момче обикаля с едно колело(в големите градове,минава през пустинята,среща различни хора и индианци и най-накрая се прибира,майка му го целува и го слага да заспи и така свършва песента.

 

А другата е от новата реклама на КОКА-КОЛА.Онези,които седят в една кола,цялата покрита със сняг и изведнъж се отваря вратата и излиза някъв мъж,разрива снега и вади една кола и пак се прибира.И през тва време един минуваш го гледа учудено,та песента,която я пускат много ме радва и ще съм много благодарен,ако някой каже как се казва.10ххххх

 

Първата песен веднага ти е казвам Bob Sinclair-Love Generation

а за другата някой друг ша ти помогне :)

Link to comment
Share on other sites

А другата е от новата реклама на КОКА-КОЛА.Онези,които седят в една кола,цялата покрита със сняг и изведнъж се отваря вратата и излиза някъв мъж,разрива снега и вади една кола и пак се прибира.И през тва време някъв миновач го гледа учудено,та песента,която я пускат много ме радва и ще съм много благодарен,ако някой каже как се казва.10ххххх

:)

Link to comment
Share on other sites

abe moq problem e 4e znam kak se kazva pesenta samo 4e mi trqqq link ot kade da q svalq pesenta e na urembar kahn - yalabalagan stil GOA trance

Link to comment
Share on other sites

някой да го има този албум или да ми каже от каде мога да си го дръпна става дума за албума гръцки е и се казва My Greek #1`S

Благодарско!

Teмата е за да се търсят песни на които не знаеш името ;). За песни, албуми и т.н. на които ти е известно името си има друга тема ;).

 

My.Greek.N1s.(2005)

Link to comment
Share on other sites

Teмата е за да се търсят песни на които не знаеш името ;). За песни, албуми и т.н. на които ти е известно името си има друга тема ;).

 

My.Greek.N1s.(2005)

 

ооооооооопс извинявам се много ! мерси за албума!

Link to comment
Share on other sites

На Емилия е и се пее нещо от сорта на "За мене , за мене забрави ... тръгна си от мене ... по-красив ли беше , по-красив ли от преди ..." Някой да помага :wacko: .

Link to comment
Share on other sites

На Емилия е и се пее нещо от сорта на "За мене , за мене забрави ... тръгна си от мене ... по-красив ли беше , по-красив ли от преди ..." Някой да помага :wacko: .

 

Емилия - за мен забрави :)

Link to comment
Share on other sites

Tursq 1 pesen :confused .Klipa i e kak xora sa oble4eni kato maimuni predi nqkolko godini mn q vartqxa po TMF :blink: I pravqt nqkvi takiva prostotii!!!HELP?? :confused

Bloodhound Gang - Siguren sum za grupata, pesenta mai e Discovery Channel.

Edit: Pesenta e: The Bad Touch (10x to Marto palen hal)

 

На Емилия е и се пее нещо от сорта на "За мене , за мене забрави ... тръгна си от мене ... по-красив ли беше , по-красив ли от преди ..." Някой да помага :wacko: .

Emilia - Za men zabravi

 

P.P. sorry, za 6liokavicata, nov Winbowz :(

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае за нова песен на panjabi MC, Dance, нещо от сорта на windadaya.

 

Edit: @marto_palen_hal Ти май наистина си пълен хал. 1-во windadaya като име няма нищо общо с jogi. 2-ро Jogi е най-малко на година, ако за теб това е ново.....

Edited by Lame_0ne
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен но нз как се казва.Клипа е един пич обикаля с колелото(бегач)си в един град и кара нещо като доставки на адреси.

 

П.С.

 

10х предварително

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...