Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Песента от "СПОКО"? Сигурен съм, че някой е питал, но няма да преглеждам 180 страници...

 

Propellerheads - SpyBreak

 

EDIT:Аз тарся новите чалга песни ако може и линкове кам тях ;)

Edited by Th3`Pr1s0n3r
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

онзи ден чух една песен, дует. Единия беше май Тони Стораро, жената не знам коя беше. Много яка песен. Мисля че се пееше нещо от сорта "заклевам се и в живота свой....." някой може ли да каже изпълнителите и песента защото е мнооого яка :)

Link to comment
Share on other sites

онзи ден чух една песен, дует. Единия беше май Тони Стораро, жената не знам коя беше. Много яка песен. Мисля че се пееше нещо от сорта "заклевам се и в живота свой....." някой може ли да каже изпълнителите и песента защото е мнооого яка :)

Тони Стораро и Деси - Заклевам те

Link to comment
Share on other sites

Много Ви моля, кажете ми как се казва ТАЗИ песен. Записах малко от нея в телефона в една дискотека като я пуснаха! И не мога да си я намеря! Помагайте.

Edited by Rafaello
Link to comment
Share on other sites

Много Ви моля, кажете ми как се казва ТАЗИ песен. Записах малко от нея в телефона в една дискотека като я пуснаха! И не мога да си я намеря! Помагайте.

тва е или Activ - Doar Cu Tine или Activ - Visez :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен старичка пее я мъж и почваше нещо "What is love :? it anit no hurt me it aint no hurt me , no more ... " мерси B) .

Haddway - What is Love ;) Цук ;)

 

EDIT:Аз тарся някои да ми каже хитовите песни сега без чалга разбирасе ;) 10х предварително :)

EDIT2:vas90 Сваляи с 1 врьзка да не изядеш бан...Упнал сьм го в Плаи еврокома ;)

Edited by Th3`Pr1s0n3r
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...