Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

ТРябва ми песента с която започва царят на войната.Много известа песен е,много често я има по реклами.Пее се нещо от сорта на:Theres something hapening here...a pripeva e stop childeren wats that sound,everybody look wats going down

 

Ами то това се пее в доооста песни сега ще погледна мисля, че имам 1-2 и ще едитна.

 

Public Enemy - He got game

Buffalo Springfield - For What It's Worth

Lou Rawls - For What It's Worth

 

За тези се сещям сега.Мисля, че ти трябва втората.

Edited by Lud_Canar
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Добро утро на всички :wir има една песен на E Nomine - Schwarze Sonne от Dream Dance Vol 30 (2003)\CD1 в нея посредата на песента към 1:30 сек започва да пей неква жена сега наскоро е излезнала песен в която се пее по сащия начин по който пее тая женка в песента ако някой я знай сигурен сам я знаете ще сам много благодарен :punk :love :music :P

EDIT: в ДЦ++ сам и ако някой има желание да драпне песента и да я преслуша на E Nomine - Schwarze Sonne нека заповяда

Nato - Chorjavon :) :music

Link to comment
Share on other sites

Хайде още един рекуест."Lift me Up" на MOBI - върти ми се в главата,че мелодията на припева(а може и на цялото парче) е нещо от 80-те- от сорта на Депеш Мод или Ню Ордър.Ако някой се сеща или знае дали това е така да помага.Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Аз търся една песен от филма Бабдата на Оушън 2 точко когато французина минаваше през лазерите имаше няква песен с етно звучене свалих soundtrack-те но неможах да е намеря ако може някой да ми каже как се казва ще съм много благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

Аз търся една песен от филма Бабдата на Оушън 2 точко когато французина минаваше през лазерите имаше няква песен с етно звучене свалих soundtrack-те но неможах да е намеря ако може някой да ми каже как се казва ще съм много благодарен :)

nikkfurie-the a la mente;predi 1 ili 2 stranici q ima :P

Link to comment
Share on other sites

Zdraveite, az pak tarsia edna pesen deto se pee na niakakav absolutno neponiaten za men ezik. Ispanski mai (napomnia mi na Dimme la verda, tam mai na ispanski peeha), niakakva jena pee. Niakolko pati slusham pesenta po radioto i ne moga i ne moga da razbera kak se kazva. Ako i sled takova opisanie uspeete da mi pomognete.... :unsure:

 

EDIT: ne e:

Nato - Chorjavon

Juanes - La Camisa Negra

Edited by Rafaello
Link to comment
Share on other sites

Zdraveite, az pak tarsia edna pesen deto se pee na niakakav absolutno neponiaten za men ezik. Ispanski mai (napomnia mi na Dimme la verda, tam mai na ispanski peeha), niakakva jena pee. Niakolko pati slusham pesenta po radioto i ne moga i ne moga da razbera kak se kazva. Ako i sled takova opisanie uspeete da mi pomognete.... :unsure:

 

Nato - Chorjavon ?

Link to comment
Share on other sites

Zdraveite, az pak tarsia edna pesen deto se pee na niakakav absolutno neponiaten za men ezik. Ispanski mai (napomnia mi na Dimme la verda, tam mai na ispanski peeha), niakakva jena pee. Niakolko pati slusham pesenta po radioto i ne moga i ne moga da razbera kak se kazva. Ako i sled takova opisanie uspeete da mi pomognete.... :unsure:

На испански се сещам за Juanes - La Camisa Negra само дето пее мъж :huh:

Link to comment
Share on other sites

На испански се сещам за Juanes - La Camisa Negra само дето пее мъж :huh:

 

I taia ne e :( gadost :(

Link to comment
Share on other sites

This bed is on fire with passionate love. The neighbors complain about the noises above. But she only comes when she's on top - В началото на филма American wedding или в края.

Edited by Bruss
Link to comment
Share on other sites

пичове, ся чух по black groove chart на радио "Витоша" на "ник лов-седъл даун" някой знае ли как се пише на английски тва или линкче за песента :bgrin:

 

edit: намерих я Rico Love - Settle Down :D

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

QUOTE(Rafaello @ Dec 20 2005, 09:38) <{POST_SNAPBACK}>
!--quotec--> Zdraveite, az pak tarsia edna pesen deto se pee na niakakav absolutno neponiaten za men ezik. Ispanski mai (napomnia mi na Dimme la verda, tam mai na ispanski peeha), niakakva jena pee. Niakolko pati slusham pesenta po radioto i ne moga i ne moga da razbera kak se kazva. Ako i sled takova opisanie uspeete da mi pomognete.... :unsure:

 

EDIT: ne e:

Nato - Chorjavon

Juanes - La Camisa Negra

 

я виж да не е тази Angela Maria Forero - Fiera inquieta Pop

Link to comment
Share on other sites

една песен

пускат я по мтв май е нова

на клипа е една мн руса и грозна дето левитира и по крака и тече нещо бяло

някой да се сеща ??!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...