Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся една песен от OSTs на "Pimp My Ride" ,но не знам как се казва!

Ако някой има списък на песничките ще съм благодарен да го сподели! :)

Link to comment
Share on other sites

Някой ако знае песничката от "Смокинг" (Tuxedo) с Джеки Чан от края на филма, денс много готин, от сцената, когато са на парти в имението на Големия Лош .

Link to comment
Share on other sites

А бе търя, една песен дето я чух на едно купонче, обаче естествено не питах на кой е и как се казва. Спомням си само, че се пееше нещо от сорта: "... ти превърна ми душата в твоя пленница..." Не мога да се сетя нататък текста. Ако някой я знае, поне да каже как се казва, а аз ще си я намеря.

 

Благодаря предварително...

Link to comment
Share on other sites

Днеска, който е гледал Шоуто на Дейвид Копърфийлд по НОВА ТВ, може би се сеща, за песента, която пуснаха след като се освободи от усмирителната риза в самия край на шоуто.Беше една... много тежка песен.Чувал съм я по доста филми и др. но не мога да се сетя за нито един :)

Link to comment
Share on other sites

Едни малки цингета пееха това - Тупур дя дя... тупур дя... тупур тупур.... тупур дя дя... тупур дя... лаки бум... Циганска работа :)

Сигурен съм, че я знаете :)

Link to comment
Share on other sites

Едни малки цингета пееха това - Тупур дя дя... тупур дя... тупур тупур.... тупур дя дя... тупур дя... лаки бум... Циганска работа :)

Сигурен съм, че я знаете :)

Малките кристалчета и Хабиби - Як мотору (среща се като Yak motorou или Zagardak)

Link to comment
Share on other sites

Ima edna pesen na Method Man & Texas - Say What You Want (live).Az samo na video klip q namerih de.V datata q ima.Tq pesenta si e na Texas,no Method Man zapochva da pee v nachaloto neshto koeto Texas ne pee v neinata pesen.Ima li Method Man svoq pesen ili pesen na Wu-Tang Clan,ot koqto da e vzel teksta ili rityma,koito pee v tazi pesen s Texas?

Edited by Izo
Link to comment
Share on other sites

Ima edna pesen na Method Man & Texas - Say What You Want (live).Az samo na video klip q namerih de.V datata q ima.Tq pesenta si e na Texas,no Method Man zapochva da pee v nachaloto neshto koeto Texas ne pee v neinata pesen.Ima li Method Man svoq pesen ili pesen na Wu-Tang Clan,ot koqto da e vzel teksta ili rityma,koito pee v tazi pesen s Texas?

 

Дам има такава песен Method Man - Judgement Day :)

Link to comment
Share on other sites

А бе търя, една песен дето я чух на едно купонче, обаче естествено не питах на кой е и как се казва. Спомням си само, че се пееше нещо от сорта: "... ти превърна ми душата в твоя пленница..." Не мога да се сетя нататък текста. Ако някой я знае, поне да каже как се казва, а аз ще си я намеря.

 

Благодаря предварително...

 

Няма значение, че никой не ми помогна да си я намеря, защото аз сам я намерих и се казва Луд съм по теб и е на Деси. Надявам се поне, още някой да си я дръпне, защото песента въобще не е лоша. Има и вариант на сръбски, който също е доста добър ( да не кажа и по - добър).

Link to comment
Share on other sites

Абе някой да знай как се казва саундтрака на 24(не Break sTuff na Limp Bizkit) и кой го изпълнява?

 

PS:Също е и саундтрак на "Първична Сила"

 

Не е и на Crystal Method

Link to comment
Share on other sites

Абе някой да знай как се казва саундтрака на 24(не Break sTuff na Limp Bizkit) и кой го изпълнява?

 

PS:Също е и саундтрак на "Първична Сила"

 

Не е и на Crystal Method

The Union Underground - Across the Nation KLIK

Link to comment
Share on other sites

tursq edin mnogo mazen kuchek-v nachaloto nekuv se izvikva tateeeeeeeeeeee-samo tva znam.

nadqvam se che ima nqkoi koito slusha takava musika

 

Sushto taka shte sum mnogo blagodaren ako nqkoimi kaje pesenta na edna reklama(ne se seshtam za kvo beshe)ama e ot predi mesec nqkude.Vutre pee nqkva jena"I wanna be a evil......"Pesenta mi se struva che e nekva mnoo stara.thanks

Link to comment
Share on other sites

Eartha Kitt - I wanna be evil

и аз я търсих преди време, но за съжаление така и не намерих версията от рекламата. На спирала Oriflame ;) Успех! А ако ти попадне, свирукай!

Има я в data.bg, само че е I want to be evil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...