Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Рок песен е,доста етно мотиви-от сорта на индийското,припева е нещо като "Jaya jaya", мисля ,че е мъжки вокал с женски бек / или поне така ми се стори,чух я 1 път по Радио 1 Рок/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Рок песен е,доста етно мотиви-от сорта на индийското,припева е нещо като "Jaya jaya", мисля ,че е мъжки вокал с женски бек / или поне така ми се стори,чух я 1 път по Радио 1 Рок/

Kula Shaker - Govinda

http://www.youtube.com/watch?v=pqADb0ok7SM&feature=related

Link to comment
Share on other sites

Днес чух в Vision едно тракче което бая вървеше преди 3-4 години.Прогресив хаус е с нежен женски вокал, на припева най-често повтаряше Youu, Youuuu in a caaaar ...... ; you love the way ,you love the way .

Edited by lpfc1990
Link to comment
Share on other sites

Та търся ето това парче! Малко е лош записа, но все пак е нещо. Много здраво парче от преди много години, но не мога да се сетя кой го изпълняваше. Благодаря!

 

П.П. Нов линк - не е от Rapidshare!

Edited by icemans
Link to comment
Share on other sites

 

 

Аз търся една Поп песен. Клипа беше с някакви падащи бебета с парашути, а на земята някаква мацка гигант лежеше и се кълчеше и по някое време я накацаха :D

 

... somebody to love

и vocal-а е готин :)

Link to comment
Share on other sites

Та търся ето това парче! Малко е лош записа, но все пак е нещо. Много здраво парче от преди много години, но не мога да се сетя кой го изпълняваше. Благодаря!

 

П.П. Нов линк - не е от Rapidshare!

 

M seshtam se za parcheto no ne i imeto mn mi e poznato Dosta staro e

Edited by Snejanka
Link to comment
Share on other sites

Търся една песничка, някакво техно или електронно, не знам как да го определя, много е разпускаща...

 

Постоянно се повтаря "I need you, I need you"... Някъде имаше нещо от типа на "But I'm holding". Въртят я в Карфур, ако някой е бил там и я е чул, да помогне. Супер яка е. Жена пее вокала.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, дано има някой тук който да ми помогне за една песен, че сам не можах да я намеря. Та имам линк и за около 20-на секунди върви въпросната песен, ако някой знае как се казва нека сподели ще съм много благодарен. Ето го и линк-а ---->

Въпросната песен върви от 1:20 до 1:40 секунди от клипа. Благодаря предварително. :)
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен от радиата,доскоро доста е въртяха,Румънски хаус е ,мъжки вокал,пее на испанск,нещо от сорта доста повтаря "Mio amor ,нещо си Parfavor.Ми амор най-често повтаря с едни акордеони от време на време,търсих а ма не се казва така песента май?

Edited by lpfc1990
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен от радиата,доскоро доста е въртяха,Румънски хаус е ,мъжки вокал,пее на испанск,нещо от сорта доста повтаря "Mio amor ,нещо си Parfavor.Ми амор най-често повтаря с едни акордеони от време на време,търсих а ма не се казва така песента май?

Narcotic Sound & Christian D. feat. Matteo - Mamasita :)

Link to comment
Share on other sites

Вчера превключвам каналите ина ТВ Планета чувам позната мелодия. Един приятел каза, че му звучало като Рики Мартин. После на екрана се появява Веселин Маринов. Ритмична песен, тъп текст ... доколкото си спомням в клипа той пееще на един от онези старите микрофони ... Днеска се пробвам да намеря на Весо песента, за да се сетя от къде е "взаимствал" мелодията, обаче ударих на камък.

Link to comment
Share on other sites

Търся песента,която се настройва автоматично при активиране на услугата "Fun Call" на Глобул.

На линка по долу я има в началото и около 00:29 секунда до края.

 

http://vbox7.com/play:668e2f1f

 

Благодаря предварително!

Edited by gecaaa
Link to comment
Share on other sites

По радио Нова одеве пуснаха някакво парче "nothing compares to you" - нищо общо с оназ от клуб "сам съм, бармане сипи". Мъжки вокал, добро басче, не особено бърза песен. Идеи?!

 

_____________________________

 

Търся една песничка, някакво техно или електронно, не знам как да го определя, много е разпускаща...

 

Постоянно се повтаря "I need you, I need you"... Някъде имаше нещо от типа на "But I'm holding". Въртят я в Карфур, ако някой е бил там и я е чул, да помогне. Супер яка е. Жена пее вокала.

http://www.youtube.com/watch?v=S0FHIteo8Qw

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

host, благодаря за предположението, но не. Не е някакъв хаус ремикс на известно парче, а си е жив хаус :) Или нещо подобно. Повтарят се само две изречения, тези, които съм написала.

Link to comment
Share on other sites

Такива хаус песни, в които се повтарят само 2-3 изречения, шанса да ги намериш някъде е почти нулев. На мен колко подобни песни са ми влизали в главата и съм си харесвал, обаче не съм успявал да ги намеря.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...