Jump to content
BulForum.com

Музика, на която се разцепвате ;)


Valkyre

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Всичко слушам аз, стига да е мелодично. Ако може някой да ми препоръча подобни тракове, че трябва иначе да разчитам само на Spotify.

Link to comment
Share on other sites

Браво Ангеле :)

Знаеш какво да слушаш ;)

Ба,едва ли му харесва жанра.Примерно не си го представям да куфее на друго парче от същата група :))

Предполагам по-скоро ще му хареса симфоник рок групата Within Temptation и сродните банди

Link to comment
Share on other sites

Ба,едва ли му харесва жанра.Примерно не си го представям да куфее на друго парче от същата група :))

 

Предполагам по-скоро ще му хареса симфоник рок групата Within Temptation и сродните банди

 

 

Прав си. Това, което си показал не ми харесва. А Within Temptation не са ми интересни.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ей на това се разцепвам в момента, че нещо ме е хванала носталгията по олд скула...

Link to comment
Share on other sites

Някой да ми шибне 2 шамара да се освéстя - от сумати време слушам разни парчета на Джъстин Бийбър и дори ми харесват! :ghost ...е, вярно, малко еднообразни като стил, но добри като краен продукт, особено в последните 2 албума. Всъщност като се замисля не знам кое ми харесва повече - как пее той или как са му спретнали саунда...щото тоя дето му е събирал звука, ебати и върхаря (то най-вероятно е цял екип де)...обаче като удари един бас, отначало си помислих че не съм занулил корекциите на миксера, ама не - бичи яко без грам изкривявания в която и да е честота...евала...ще ми се и аз да докарам такъв звук някой слънчев ден...

 

https://www.youtube.com/watch?v=z30S0t4YQvs

 

 

P.S. Всъщност сега се усетих защо ще ми изкърти колоните и даже подът ми вибрира - просто са вкарали суббас - замерих го с един честотен анализатор...слиза даже и под 20 Hz, а и RMS-а са го дигнали до -11 dB...

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Някой да ми шибне 2 шамара да се освéстя - от сумати време слушам разни парчета на Джъстин Бийбър и дори ми харесват! :ghost ..

The horror, the horror! ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Напоследък забелязвам един малко странен феномен... Когато пусна едновременно на двата чифта тонколони нещо със суббас под 20Hz и подмина 90dB...определено или започвам да виждам звуковите вълни...или просто попадам в Матрицата. :D Майтапът настрана, но в периферното ми зрение от време на време се появява нещо подобно на това долу. Тези от вас които имат добра апаратура и големи колони би трябвало да ме разберат. Pulsing-animated-moving-loudspeaker.gif

                                                                                                                cylmode3.gif

 

 

С повечето от песните на 'канадеца' се получава, а също и с доста други с подобна честотна характеристика в ниската област (но само ако е с бас под 20 херца). Предполагам, че всичко дето е в помещението - от пода (който е дървен) до мебелите (които също са дървени), а и аз включително (вече се чудя дали и аз не съм дървен :evil )...та всичко вибрира повече или по-малко и това води до някакъв страничен ефект в зрението ми. :ghost

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=YqeW9_5kURI

Link to comment
Share on other sites

това добиче вокалистката им е адски луда, голям съм й фен... иначе ... скоро очаквам да дойде Нео от матрицата... 

 

поздрав за всички с Енигма - каквото си изберете

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...