Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

Филмът, който търся, се разправя за едни ловци, които убеждаваха разни самотни хора да отидат в планината с тях. После ги пускат и тръгват да ги гонят и убиват като дивеч. Помня че колекционираха човешки глави в тази къща в планината. Нашият човек беше черен, май на расти. Та той ги изигра и зе да ги трепе един по един. Бая отдавна съм го гледал тоя филм ама ми се губят някои моменти, а и ми беше интересен и се замислих че ми се гледа пак :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вчера вечерта даваха "Белият зъб", но го пропуснах :( Някой може ли да ми каже заглавието му на английски, защото не можах да го намеря.

Link to comment
Share on other sites

Вчера вечерта даваха "Белият зъб", но го пропуснах :( Някой може ли да ми каже заглавието му на английски, защото не можах да го намеря.

 

White Fang

Няма го в локалния.

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм който е на поне 10-12 години.Ставаше въпрос за двама братя пожарникари.По-големия брат беше отдавна на служба и по-малкия също стана пожарникар и работиха на едно място.Спомням си как накрая малкия брат спасяваше големия си брат,които си беше счупил крака по време на един пожар,както и хората в сградата.Мисля,но не съм сигурен,че ролята на големия прат играеше Мел Гипсън.Дано някой се сети!

Да не е "Обратна тяга" с Кърт Ръсел и Уилям Болдуин?

Гледала съм го преди много години, но ми се върти нещо в главата, че са братя пожарникари...

Link to comment
Share on other sites

Търся името на един филм разправя се за едно семейство мъж жена и малко момче се затварят в бункер в тяхната къща и след сумати години синат им излиза да види дали е минала заплахата нещо такова беше.Благодаря предварително :) приятни празници на всички

Link to comment
Share on other sites

Търся името на един филм разправя се за едно семейство мъж жена и малко момче се затварят в бункер в тяхната къща и след сумати години синат им излиза да види дали е минала заплахата нещо такова беше.Благодаря предварително :) приятни празници на всички

Забравих как му беше превода на български... Май беше"Светлини от миналото"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Търся си един стар филм, който може би е от 80-те години защото съм го гледал на видео сигурно поне преди 10-12 години. Значи не знам защо в главата ми се върти името "Мъртво вълнение". Някакъв тип беше измислил серум с който хората да стават безмъртни, но за много кратък интервал от време - 24 часа или нещо такова. Не си спомням дали инжектирането с нова доза от този серум удължаваше безсмъртието на хората. Спомням си, че имаше някакви обири и полицаите напълниха единия от безсмъртните обирджии с олово и на пича нищо му нямаше естествено. Филмът със сигурност не е "Смърта и отива(прилича)" с Мерил Стрийп или имаше един филм "Унищожителят" май се казваше и в главната героиня беше жена - Никол Егърт.

Link to comment
Share on other sites

tarsia edna komediika koiato gledax predi niakolko godinki ne pomnia za kakvo se razpraviashe ama v nachaloto zapochvashe mn interesno znachi edno momiche imashe rojden den i si beshe kupilo 1vibrator na nego pisheshe moiat parvi goliam vibrator ii dokato si go mushkashe vleznaxa semeistvoto s edna torta i pochnaxa pesni pojelania i takiva raboti a vibratora i beshe vatre prez tova vreme ii tia se stiskashe edno takova i samo gledashe da gi razkara da moje da si go izkara :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

tarsia edna komediika koiato gledax predi niakolko godinki ne pomnia za kakvo se razpraviashe ama v nachaloto zapochvashe mn interesno znachi edno momiche imashe rojden den i si beshe kupilo 1vibrator na nego pisheshe moiat parvi goliam vibrator ii dokato si go mushkashe vleznaxa semeistvoto s edna torta i pochnaxa pesni pojelania i takiva raboti a vibratora i beshe vatre prez tova vreme ii tia se stiskashe edno takova i samo gledashe da gi razkara da moje da si go izkara :bgrin:

не е ли първия американски пай?

Link to comment
Share on other sites

tarsia edna komediika koiato gledax predi niakolko godinki ne pomnia za kakvo se razpraviashe ama v nachaloto zapochvashe mn interesno znachi edno momiche imashe rojden den i si beshe kupilo 1vibrator na nego pisheshe moiat parvi goliam vibrator ii dokato si go mushkashe vleznaxa semeistvoto s edna torta i pochnaxa pesni pojelania i takiva raboti a vibratora i beshe vatre prez tova vreme ii tia se stiskashe edno takova i samo gledashe da gi razkara da moje da si go izkara :bgrin:

 

Филмът е "Not Another Teen Movie" и го има в локалния --->http://movies.co.jp/info.php?id=553

Link to comment
Share on other sites

Вчера вечерта даваха "Белият зъб", но го пропуснах :( Някой може ли да ми каже заглавието му на английски, защото не можах да го намеря.

http://www.find-bg.com/catalog/index.php?p...000&id=6379

От тук можеш да си го свалиш ако случайно не си го направил вече :)

 

Търся филма " Десантна зона" с Уесли Снайипс.

Drop Zone ;)

Edited by KenwooD
Link to comment
Share on other sites

Преди време гледах един филм който се разказва за 2ма братя.Единия май се беше развел и беше напълно отчаян , а брат му искаше да го разведри и само го караше по момичета.Накрая се влюбва в едно момиче , и май това беше съседката му ?Ааа главното беше че единия правеше снимки на всичко :D

Link to comment
Share on other sites

Преди време гледах един филм който се разказва за 2ма братя.Единия май се беше развел и беше напълно отчаян , а брат му искаше да го разведри и само го караше по момичета.Накрая се влюбва в едно момиче , и май това беше съседката му ?Ааа главното беше че единия правеше снимки на всичко :D

 

The long weekend

Link to comment
Share on other sites

Значи разказаха ми накратко един стар филм, в който става дума за някакъв тип, който бил някакъв боец, ама много пиел, обаче винаги когато го нападали по няколко човека тои лом пиян с по 1-2 удара ги свалял и някакво момче го видял и искал да го учи........ и нал почнал да о учи и момчето решило да се бии в някакъв уличен бои или в клетка, не помня, срещу най-добрия, обаче въпросният "най-добър" убил момчето и трениора му пак се пропил ............ обче момчето имало приятелка, която почнала да надъхва трениора да спре да пие и да почне да тренира и да отмъсти за момчето..... и така станало накрая :D :D :D :D :D та, ако на някой му говори нещо да пише :)

Link to comment
Share on other sites

Значи разказаха ми накратко един стар филм, в който става дума за някакъв тип, който бил някакъв боец, ама много пиел, обаче винаги когато го нападали по няколко човека тои лом пиян с по 1-2 удара ги свалял и някакво момче го видял и искал да го учи........ и нал почнал да о учи и момчето решило да се бии в някакъв уличен бои или в клетка, не помня, срещу най-добрия, обаче въпросният "най-добър" убил момчето и трениора му пак се пропил ............ обче момчето имало приятелка, която почнала да надъхва трениора да спре да пие и да почне да тренира и да отмъсти за момчето..... и така станало накрая :D :D :D :D :D та, ако на някой му говори нещо да пише :)

 

Незнам дали и ти си разбрал за какво става на въпрос във филма , но и на мен ми звучи много познато, мисля че преди известно време го даваха по кабеларката, но за името немога да се сетя! Ще помисля тия дни :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...