Jump to content
BulForum.com

Видеорегистратори


RaptoR

Recommended Posts

Абе за тия пари дори и да не работи, няма да ме е яд като го засиля в стената. Поне защитния калъф изглежда солиден, смятам да го пробвам във ваната. Иначе за снимането, снима горе-долу, ама както вече казах, за тия пари и това е много. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 656
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Иначе за снимането, снима горе-долу, ама както вече казах, за тия пари и това е много. :lol:

 

Аз все още не съм я пробвал на светло, но ако ме питаш, на тъмно не става за нищо - и детайлите ги няма, и осветяването, и фокуса става проблемен. Отделно файловете ми се струват доста големи - 1 минута на 2К ми заема 240 мегабайта, което ще рече че тая Samsung Evo 32GB дето в момента съм й сложил едвам ще стига за нещо малко по-дълго. Ама за толкова пари - толкова...днеска на прибиране влезнах в Билата до нас да си пазаря нещо за ядене - е ми...без да взех кой знае какво, оставих двойно повече, отколкото струва тая джаджа, така че дори само на светло да дава добра картина ме урежда.

Link to comment
Share on other sites

Аз все още не съм я пробвал на светло, но ако ме питаш, на тъмно не става за нищо - и детайлите ги няма, и осветяването, и фокуса става проблемен. Отделно файловете ми се струват доста големи - 1 минута на 2К ми заема 240 мегабайта, което ще рече че тая Samsung Evo 32GB дето в момента съм й сложил едвам ще стига за нещо малко по-дълго. Ама за толкова пари - толкова...днеска на прибиране влезнах в Билата до нас да си пазаря нещо за ядене - е ми...без да взех кой знае какво, оставих двойно повече, отколкото струва тая джаджа, така че дори само на светло да дава добра картина ме урежда.

Глей ся, изобщо не смятам да я ползвам за регистратор - там е цялата работа. Това е евтинджос (точно два фуутлонг сандвича в Събуей), който се опитва да копира не толкова регистраторите, колкото GoPro (която струва майка си и баща си). Затова смятам да я сложа на ски-каската (щото си идва с всички приспособления) и да си правя филмчета на спусканията по пистите. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Никого не съм курдисвал и никого не съм натискал насила да си купува - постът ми беше чисто информативен и в който бях изброил плюсовете и минусите на камерата (която за тези пари предлага доста повече като картина и аксесоари), а който е очаквал, че за 10 пъти по-ниска цена ще получи GoPro, си е за негова сметка.

Link to comment
Share on other sites

Глей ся, изобщо не смятам да я ползвам за регистратор - там е цялата работа. Това е евтинджос (точно два фуутлонг сандвича в Събуей), който се опитва да копира не толкова регистраторите, колкото GoPro (която струва майка си и баща си). Затова смятам да я сложа на ски-каската (щото си идва с всички приспособления) и да си правя филмчета на спусканията по пистите. :lol:

И след тва да фащаш морска болест от клатенето докато ги гледаш тия клипчета. 

 

Тез камери нямат стабилизация. Аз имам на Шиаоми камерата и дори ина Youtube редъринга за оправяне на клатенето не помага. 

Link to comment
Share on other sites

Те антиклатачките са една камара пари. А тези електронните ли, как се водят, не знам колко работа вършат. Кой модел на  шиаоми ползваш?

Link to comment
Share on other sites

Аз имам миджията с гимбала, уникална камера е. Само дето зимаска в планината пак не държи много батерията..

Link to comment
Share on other sites

Те антиклатачките са една камара пари. А тези електронните ли, как се водят, не знам колко работа вършат. Кой модел на  шиаоми ползваш?

Имам Xiaomi YI от 2 години. 

 

Ето пример как се клати.

 

Ето и от колата 

https://www.youtube.com/watch?v=O0PTRyoKLpc

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ето и от колата ...

 

Когато е закрепен в колата - клатенето му е пренебрежимо минимално повече, отколкото на специализиран регистратор и изобщо не е болка за умиране. Картината му е много добра, но има един проблем, че при разминаване с отсрещните не им се четат номерата дори и при по-бавна скорост...иначе с тия пред теб дето карат в същата посока няма проблем.

Link to comment
Share on other sites

Камерата е захваната наопаки и имаше някакъв проблем с картината и светлината. 

 

Точнбо за това се чудя дали има смисъл да взимам регистратор. Всеки ден виждам неземни простотии :D :D 

Link to comment
Share on other sites

Смисълът на регостратора е да ти бъде свидетел ако се наложи. Простотии всички виждаме всеки ден, на мен лично отдавна ми писна да се занимавам и вече дори не го свалям от стъклото. 

Link to comment
Share on other sites

Вярно е, и е типичен регистратор, има само едно копче, няма дисплей, настройваш веднъж през телефон и почва да снима подадеш ли ток. И е много дискретна, колкото палец и половина е. Мислех да си я оставя на мен и да подаря Philips'а ми, но филипара снима една идея по-добре и с по-голяма резолюция. И го вземах на половин цена от тази обявена. Интересно, че няма никакви семпли в нета и ревюта, има един пич, ама той така е монтирал камерата, че снима небето...

Link to comment
Share on other sites

Филипса е хубава камерка, има много екстри, там следи лентите, гледате дали не си заспал ей такива неща, които още не съм ги пробвал даже :)

Link to comment
Share on other sites

Аз се чудя за 70mai, единствено ме дразнят китайските гласови команди :D

 

Тя има същия сензор като B1W

 

И снима точно както B1W...и струва горе-долу колкото нея....а ти научѝ китайски и даже ще може да си говорите с камерата. :popcorn:

 

...1 минута на 2К ми заема 240 мегабайта, което ще рече че тая Samsung Evo 32GB дето в момента съм й сложил едвам ще стига за нещо малко по-дълго.

 

П.П. А аз на онази 4к дето хаби много място й сложих една 64GB U3 и сега нещата с дължината на записа са по-поносими...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...