Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

По пътя за морето на петолъчката:

1, 2

 

Това на първата снимка пред патрулката кръв ли е? :confused дано само да ми се струва.Иначе ифата е останала само с кабината... А кво в представлявал другия участник в ПТП-то ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Но на кой му пука, това е бЪЛГАРИЯ! В Канада за каране със 70км/ч в жилищна зона с разрешено 50км/ч глобата е 250 долара + половината ти точки, тук е 5лв почерпка за бира в най-тежкия случай!

 

Да ви @ба катаджиите, управляващите, и не на последно място тъпите драскачи!  :ph34r:

Напълно съм съгласен с теб в България за 2 суджука ако си карал с 3 пъти над позоволеното те пускат ... истината че хората от КАТ са гладни поради ниските заплати ... ние също сме гладни защото не ни се плаща достатъчно. НО НА КОЙ МУ ПУКА !!!!

Edited by Lord_Gudo
Link to comment
Share on other sites

Майкоооо.И като си помисля че всеки ден(без събота и неделя)минавам от тоя подлез на път за даскало направо ми са изправят косите :sick .Тц тц тц тея с бързите коли ша изтрепат народа :angry1 .И като си помисля че и братовчед ми има хубава кола и като си помисля че и той я кара многои бързо направо не ми се мисли :sick :cry .Просто трябва много да се внимава на пътя.Не е имало случей в който да пътуваме за село и да няма ситуация в която можем да бъдем отнесени от някой "баровец".

Link to comment
Share on other sites

Според мен тоя със сивата е влезнал на скорост, като си е мислил, че така ще си направи място да паркира и е попреместил малко сеата нядосно...

Link to comment
Share on other sites

Много странна катастрофа!!Хич не ми идва на акъла как ще е станала ама наистина @Runner това което казваш ми се струва достоверно но немисля че е станало точно така но може и да се бъркам :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
И какво?Дай малко инфо де.Къде е станало, кога, кой е виновен.

 

П.С.Защо по дяволите нямам бутон reply под поста на НЕМО?В мене ли е проблема?

Снимката е направена на пътя между Свиленград и Любимец(новият),на почти обратен завой(много остър)...Явно не е успял да завие толкова,и отнасяйки мантинелата се е претърколил странично :wacko:Завоят в интерес на истината е много коварен,и ако е било нощем :wacko: п.п.камиона е с турска регистрация...

Link to comment
Share on other sites

И какво?Дай малко инфо де.Къде е станало, кога, кой е виновен.

 

П.С.Защо по дяволите нямам бутон reply под поста на НЕМО?В мене ли е проблема?

Reply бутона ти е някъде на майната си в дясно ;) заради снимките...

Link to comment
Share on other sites

Майкооо, каква катастрофа стана току що на нащо краставище, чак една броня излетя на 15 метра поне.До 10 минути ви слагам си снимки на едит.

Едит:Ето ви снимки, катастрофата беше брутална откараха някакъв човек в болницата, едната кол;а е изхвърчала на 10 метра, а както се вижда от снимките, другата се е разпаднала(ауспуха и бронята са на 20 метра от колата).

Edited by utrepko_
Link to comment
Share on other sites

Майкооо, каква катастрофа стана току що на нащо краставище, чак една броня излетя на 15 метра поне.До 10 минути ви слагам си снимки на едит.

Едит:Ето ви снимки, катастрофата беше брутална откараха някакъв човек в болницата, едната кол;а е изхвърчала на 10 метра, а както се вижда от снимките, другата се е разпаднала(ауспуха и бронята са на 20 метра от колата).

 

Мале тея са се смляли!! :sick Много ще ми е интересно кой ще е виновен в тази ситуация ама на 100% някой от всичките ама много ще е бързал :angry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...