Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

как може по такъв просташки начин да счипят хубавата кола. на толкова спокойна улица.. много ми е интересно как са се блъснали.. и то при перфектна видимост.

прав си, доста трябва да се помъчиш за да се блъснеш на тая улица :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

прав си, доста трябва да се помъчиш за да се блъснеш на тая улица :laughing:

хах трудно нищо не е трудно ... ''СЕКУНДА НЕВНИМАНИЕ И ЦЯЛ ЖИВОТ НА ПАТЕРИЦИ'' :lol: Сори , че крада рекламата на КЕН :D щом по магистралите стават катастрофи , като онази на предишната страница с трабанчето ... затва ли ша си говорим ?!? :laughing: :lol: :laughing: :punk

Link to comment
Share on other sites

До скоро и аз имах снимки на катастрофи в компютъра си, но ги изтрих. Бяха много отвратителни. Който не ги е видял, той не може да си представи до какво може да се стигне при една катастрофа и на какво може да те направи.

Link to comment
Share on other sites

как може по такъв просташки начин да счипят хубавата кола. на толкова спокойна улица.. много ми е интересно как са се блъснали.. и то при перфектна видимост.

Ами лесно , аудито е пазарджишко , а поне аз нямам спомени да съм видял един от тях да кара като хората . Имам чувството , че по дефолт са гледали " Бързи и яростни " . Даже имам пресни спомени как един теен с мацката си как ми се пънеше да ме дърпа на кръстовището на сточна ... :punk

Link to comment
Share on other sites

QUOTE(Aggressiv @ May 15 2005, 22:01 PM)
Даже имам пресни спомени как един теен с мацката си как ми се пънеше да ме дърпа на кръстовището на сточна ...  :punk

Да ве такива много ги мазя е*ати и смешниците к`во искат да докажат? Че са по-мъже от другите? :confused Като искат да се докажат да го направят на пистата! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Да ве такива много ги мазя е*ати и смешниците к`во искат да докажат? Че са по-мъже от другите? :confused Като искат да се докажат да го направят на пистата! :angry1

Това за превишаването на скоростта си е доста вярно.. то е причина за повечето катастрофи.. Обаче в последно време нещо виски са наизлезли да карат ,кой квото има като превозно средство.. И е ужасно някой като кара с 20км/ч на кръстовище и не може да се изнесе .. Другите които ме дразнят много са тия дето взимат завойте като тирове ,а карат малки автомобили..

Link to comment
Share on other sites

сууупер много ме изнервят като ми отрежат от завоя :angry1 някой ден ше изпраскам някой нарочно :love

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

сууупер много ме изнервят като ми отрежат от завоя :angry1 някой ден ше изпраскам някой нарочно :love

/off Сифте майна . Поредната случка днес еднопосочната улица на лицето на Ту 4ти корус , която излиза на Авксентий Велишки , аз правя ляв завой и съм застанал отляво понеже подчертавам е еднопосчна , т.т се едно съм в насрешното , някъв пич от дясната страна и той ляв завой прави , за малко странично да го цункам . Разбирам да не давам мигач , едно друго , ами то очевадно и пак .... пфффффффф :blink: :sayjin /off

Edited by Aggressiv
Link to comment
Share on other sites

Искал е да те цунка за завършването бе колега. kiss.gif Не бъди черноглед. :)

EDIT: Бе тази улица където е Цанко Дюстабанов, тя ли е еднопосочна. :blink: Около тоя университет все странни улици. Еднопосочни, затворени, със забранено паркиране... :wir

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

Вчера чух по ТВ-то, че някъв глупак блъснал жена на автобусна спирка в Пловдив. :angry1 Бил е с лада и след това е опитал здравината на един стълб. Неможах да видя къде точно е станало само разбрах, че са били четерима двамата на задната седалка на 23-25 год а този който е седял отпред е с два счупени крака :angry: на шофьора май му няма нищо. :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Айде 2 катастрофи и от мен :D Пускайте снимките една след друга подредил съм ги нарочно :)

Първата е , когато изкачвахме Шипка : ШИПКАААААА Описание:Така и не разбрах в крайна сметка кво е станало , но ми казаха , че някъф тир с нафта се е бил обърнал и целият път бил олят с нафта и немало как да се мине .... освен тия няколко тира , които са на снимките имаше още един , който не можах да го снимама , защото се движехме и .... тааа на едната снимка се вижда как отстрани тая оградката е изкъртена и яв но единият е паднал долу и са го теглили , защото дойде влекач по едно време , иначе цялата самотоха се разиграваше за около 3 часа сичко беше почистено и оправено , 3 часа поне откогато ние пристигнахме там , иначе незнам колко точно е било сичко.

КАТАСТРОФА НО:2 КРЪСТОВИЩЕТО !!!

Кръстовището Бул.България и Васил Априлов Описание:

Направих много малко снимки и то от прозореца , защото това е поредната катастрофа и немаше снисъл да снимам повече или пък да слизам .... таааа по едно време чух ка са изпращяха и една от снимките е даже преди тия да са излезли от колите точно няколко секунди след удара ..... иначе пострадали нямаше въпреки жестоия удар , само едно момиченце 7-8 клас си удари главата в реното Леко , но нищо и нямаше .... даже не я прегледаха , обаче доста се беше уплашила горкичката и даже плачеше по едно време ама ...... УЖАС ... за около 1 час властите почистиха , изтеглиха и описаха катастрофата :punk

Edited by bate_pesho
Link to comment
Share on other sites

Айде 2 катастрофи и от мен  :D Пускайте снимките една след друга подредил съм ги нарочно  :)...

 

 

Tva e egati brotalnata katastrofa maina :blink:  :blink:

 

Аз немога да ги отворя... :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Дааа,и аз жиея в онзи район,стават доста такива леки катастрофи най-вече заради минаване на червено.Доста често движещиат се по Цариградско си настъпва и минава на червено,събирайки някой човечец,който си кара спокойно и е минал на зелено.а катастрофи като тази се случват на това място заради забляни шофьори.На този сфетофар си държа очите на 4,след катоедна приятна лелка се опита да спре в мен;)

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам момчета ..... явно нещо са е прецакало ФТП-то ..... тази вечер ще ги кача наново и ще ви дам линковете .... обаче наистина ще ви харесат ... :D

ЕДИТ: ОПРАВЕНИ СА АЙДЕ РАДВАЙТЕ :D :punk :D

Edited by bate_pesho
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...