Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

всъщност когато ударът е отстрани шофъорът е най-незащитен :cry

Аз не сам казал че удара е безопасен;) просто миля че виновник е не Форд-а а другата кола ;) тя е ударена челно и по-силно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не се карайте бре.Сега ще ви светна.Значи синия форд, прави ляв завой от бул. Априлов към бул. България с посока Практикер.Червената кола, която се е движила с огромна скорост, удря форда отстрани, движейки се по бул.България в посока хотел Санкт Петербург.Почти 100% сигурно, е че виновника е водача на червения автомобил, тъй като неговата скорост е била много голяма и е явно че не спрял на светофара, а е продължил с висока скорост.Да поясня, че катастрофата стана на кръстовището на булевардите България и Васил Априлов, за тези, които не могат да се ориентират в горните обяснения.

Link to comment
Share on other sites

Не се карайте бре.Сега ще ви светна.Значи синия форд, прави ляв завой от бул. Априлов към бул. България с посока Практикер.Червената кола, която се е движила с огромна скорост, удря форда отстрани, движейки се по бул.България в посока хотел Санкт Петербург.Почти 100% сигурно, е че виновника е водача на червения автомобил, тъй като неговата скорост е била много голяма и е явно че не спрял на светофара, а е продължил с висока скорост.Да поясня, че катастрофата стана на кръстовището на булевардите България и Васил Априлов, за тези, които не могат да се ориентират в горните обяснения.

Хахаха тия са са смазали ве ! :lol: :punk Ама много гадни снимки ве Ицак ..... Да не би камерата ти да са прее*а :confused :punk Другия път на максимална ресолиуция ! ;) :woot :punk Инач кофти са се блъснали ........ тва кръстовище е прокълнато колко катастрофи стават не е истина

Link to comment
Share on other sites

ako e bil poten i mazen:))))) koeto e prisa6to za goreposo4enata naziq.moge da mu se e hlaznalo kormiloto :lol:  :punk  :lol:  :lol:

 

Не бъркай турците с разни други етноси. Вярно е, че турците са по-тъмни и на някои хора им се струват гнусни, но не е така. Позавам поне 3-4 турци, които са много по-интилигентни и чистоплътни от огромна част от българите. ГОВОРЯ ЗА ТУРЦИ. Не за помаци или разни преселни, емигранти и т.н. За турци, които си живеят в Турция. Пък и не е хубаво да си правиш та.ак с такива неща ;)

Link to comment
Share on other sites

Майкооо, каква катастрофа стана току що на нащо краставище, чак една броня излетя на 15 метра поне.До 10 минути ви слагам си снимки на едит.

Едит:Ето ви снимки, катастрофата беше брутална откараха някакъв човек в болницата, едната кол;а е изхвърчала на 10 метра, а както се вижда от снимките, другата се е разпаднала(ауспуха и бронята са на 20 метра от колата).

 

само дето снимките вече не се отварят.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха тия са са смазали ве !  :lol:  :punk  Ама много гадни снимки ве Ицак ..... Да не би камерата ти да са прее*а  :confused  :punk  Другия път на максимална ресолиуция !  ;)  :woot  :punk  Инач кофти са се блъснали ........ тва кръстовище е прокълнато колко катастрофи стават не е истина

В събота брат ми катастрофира. Колата занася, излизайки от завой при опит да избегне автомобил, движещ се в насрещната лента с висока скорост. Преобръща се няколко пъти и е помляна отвсякъде. Какви снимки искаш да ти направя така, че да ти е по-забвно? :angry:

Link to comment
Share on other sites

В събота брат ми катастрофира. Колата занася, излизайки от завой при опит да избегне автомобил, движещ се в насрещната лента с висока скорост. Преобръща се няколко пъти и е помляна отвсякъде. Какви снимки искаш да ти направя така, че да ти е по-забвно?  :angry:

 

Не е приятно това което е станало, но все пак не е това начина да се каже. ясно е че скърбиш. отношението на пешо към тази тема с употребата на всичките тия емотикони е просто несериозна и не подлежи на никакъв коментар.

Link to comment
Share on other sites

В събота брат ми катастрофира. Колата занася, излизайки от завой при опит да избегне автомобил, движещ се в насрещната лента с висока скорост. Преобръща се няколко пъти и е помляна отвсякъде. Какви снимки искаш да ти направя така, че да ти е по-забвно? 

 

Za brat ti sajaliavam! Nadiavam se da e dobre i da ne e postradal seriozno!

Kolkoto do teb ...znaesh kakvo da pravish! ;)

Link to comment
Share on other sites

Не е приятно това което е станало, но все пак не е това начина да се каже. ясно е че скърбиш. отношението на пешо към тази тема с употребата на всичките тия емотикони е просто несериозна и не подлежи на никакъв коментар.

Много оффтопици станаха, но нека вси пак поясня...

Това дали скърбя си е лично мой проблем и няма нищо общо с темата.

Ядосах се, защото при всичките тези катастрофи са замесени хора-живи същества, а не става въпрос за някакви си играчки, които се блъскат за кеф! Мисълта ми беше, че трябва да има поне мъничко уважение към точно тези живи същества, защото те при всички случаи са потърпевши!

Link to comment
Share on other sites

Факт е, че в последни дни живота на хората стана много евтин и смъртните случеи вече не правят голямо впечатление и са само статистика. На човек докато не му се случи от личен опит не може да си направи ясна сметка за какво става въпрос. И за всичко това са виновни медиите, които непрекъснато бълват само трагедии, които стават част от нашето ежедневие и ги приемаме за нещо нормално и то само, защото се "купуват" повече. Тъжно е наистина...

Link to comment
Share on other sites

Ето снимки на пострадала кола, но не са от мястото на събитието... и все пак ми се иска да ви покажа тази "задница" :).

 

Цък 1

Цък 2

Link to comment
Share on other sites

Ето снимки на пострадала кола, но не са от мястото на събитието... и все пак ми се иска да ви покажа тази "задница" :).

 

Цък 1

Цък 2

Във филмите: Черните умират първи.

На пътя: Малките са най-потърпевши. ;)

Link to comment
Share on other sites

Много тежка катастрога трябва да е било, ама как така и задницата му е леш, че и предницата същата работа?Нещо не мога да разбера?

 

Ми много просто!!Някой го измелват с тази Астра изодзадзе и от удара колата тръгва напред и примерно се удря в предната кола ако е било на сфетофар :) Нищо сложно.Или пък Астрата може да е била паркирана и както има пияни,отвеяни шофиори хакват е отзад от удара Астрата минава напред и удря друга кола отзад или пък дърво примерно ама като гледам предницата май си е точно в друга кола :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

В събота брат ми катастрофира. Колата занася, излизайки от завой при опит да избегне автомобил, движещ се в насрещната лента с висока скорост. Преобръща се няколко пъти и е помляна отвсякъде. Какви снимки искаш да ти направя така, че да ти е по-забвно?  :angry:

Emi sujelqvam za brat ti ........ Prosto kazvam 4e snimkite na utrepko ne sa mnogo hubavi sravnenie s vuzmojnostitte na kamerata mu ........ :angry: I takiva katastrofi moga da ti kaza 4e stavat po 1000 puti na den ..... v vtornik se vru6tahme ot selo .. i po purvoklasniq put stara zagora-nova zagora stanaha 2 katastrofi za po malko ot 10 min ...... Purvata stana sled kato edin s edno 4erveno pezo izprevarva6e kato otka4en a puk putq be6e samo 2 platna pokrai nas profu4a zlove6to i kvo izprevarva neznam amanakraq samo 4uh nekvi gumi oglednah i vidqh kak edin kamion izka4a v matinelata za da izbegne 4elniq udar a pegoto i to izviva nalqvo i taka otnasq edin opel kadet sled koeto vsi4ki nabivat mo6tno slpira4ki za6toto tva si be6e purvoklasen put i vsi4ki karat s 140 km a pegoto sigurno s pove4e :angry1 sled po malko ot 10 min 4uh novo zulene na gumi otzad oberu6tam sa az i edin tir podnasq i zastava to4no po sredata na platnoto sled koeto edin avtobus se vrqza v nego za6toto ne uspqva da spre i edin merecedes ot bnasre6totnoto dviz6t se s 140 i toi ne uspqva da spre i toi se vrqzva taka 4e ne samo brat ti se bluska kvo moga da ti kaja pove4e :confused

 

Това "бате" в ника на тоя Пешо е доста пресилено...

Emi da presileno e kvo da naprava toq nick sum go pisal predi 1 godina i problema e 4e sum go pisal ei taka izob6to ne mi e pukalo za nicka prosoto mi trqbva6e registraciq po rabota no sega go izpolzvam i za raznoobrazie v tozi forum ... ako mi kaje6 kak moga da go smenq hubu ako ne .....

SUJEKLQVAM 4e ne pi6a na kirilica ama prosot v momenta sum v zala i nqma flex type :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Emi da presileno e kvo da naprava toq nick sum go pisal predi 1 godina i problema e 4e sum go pisal ei taka izob6to ne mi e pukalo za nicka prosoto mi trqbva6e registraciq po rabota no sega go izpolzvam i za raznoobrazie v tozi forum ... ako mi kaje6 kak moga da go smenq hubu ako ne .....

SUJEKLQVAM 4e ne pi6a na kirilica ama prosot v momenta sum v zala i nqma flex type  :wacko:

 

Aко помолиш някой Администратор, ще ти го сменят. и модератор да помолиш, пак ще ти го сменят. само напиши какъв искаш да ти е новия ник.

Link to comment
Share on other sites

Aко помолиш някой Администратор, ще ти го сменят. и модератор да помолиш, пак ще ти го сменят. само напиши какъв искаш да ти е новия ник.

А окс благодаря ... ми като измисля някъв ще ги помоля ..... :punk :D иначе има ли значение кой админ да помоля или :confused ;)

Link to comment
Share on other sites

utrepko_, ти голямо правосъдие раздаде, ама направо с теслата...

Много е удобно да си избираш цитатчетата, нали? Хайде следващия път да се постараеш да прочетеш всичко и после да се правиш на най-миродавния.

 

 

 

edit:

 

Каква връзка има брат ти с това?Защо точно него даваш за пример?За да се изредят 326546 човека да ти изкажат съжаление и да наспамят темата?

Защо точно него давам за пример ли? Ами сигурно, защотото той катастрофира. Ако искаш да си чукнем една срещичка, да се блъснем здраво и тебе ще те давам за пример. Това ли ти е проблемът?

Тези хиляди, които щяли да ми се изреждат да ми изказват съжаления са явно израз на твоето желание 326546 да ти четат изказванията и да ти се възхищават. Последното нещо, което съм мислила, пишейки поста си е било точно това.

Благодаря все пак за разясненията, че катастрофи ставали всеки ден иначе нямаше да го зная...

Виждали ли сте с очите си катастрофа? Виждали ли сте как хората в автомобила се подмятат като парцалени кукли? Виждали ли сте с очите си как животът на всеки участник в катастрофата се променя за секунди?

Сигурно докато пишех това са загинали няколко човека при катастрофа.

Хайде, посмейте им се, поснимайте им размазаните мозъци и смачкани коли...

Edited by juji
Link to comment
Share on other sites

eto i edna snimka ot men

tva e na patq m/u primorsko i sozopol 4asa se vijda koga e razmazana e stot sprqh svetkavicata.

kak to se vijda kolata e varburg kombi i e stanala minuti predi da mina stot se vijda i trupa iznesen do kolata vlqvo

az nqmam komentar po snimkata !!!!!divacii !!!!!!!!!!

Snimkataa

Edited by XC^^The_Devil^^
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...