Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Аааа тва са много гадни катасрофи!! :sick Хубаво че не се в Бъкгария че тук и без това съпер много хора умират  такива инциденти!!Доколкото знам ние сме едни от първите по брой на загинали от катастрофи!!В българия Умират почече от катасрофи отколкото от такива инциденти в Щатите където са къде къде по-огромна страна!!Ние не сме дисциплинирани и това ни е проблема  :sick

1-во Почти всички катастрофи са от българия (освен мотора и ония с разцепения мозък) иначе сичко друго е от българия ... то затва темата е АВТОРСКИ СНИМКИ .....

2-ро незнам от къде си разбрал , че в българия има най-много хора загинали от катасрофи :confused Аз тва не мога да го повярвам ...... Държавата ние е толкова малка с толкова малко население (и то голям процент бедни демек съответно нямат и коли) ,че дори някои чужденци незнаят кво е тва българия .... :wir Според мен на 1-во място би трябвало да са Съединените Щати или Япония ..... Просто няма логика да е българия (въпреки , че може и да е възможно аз просто така мисля не съм сигурен мога да греша) :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1-во Почти всички катастрофи са от българия (освен мотора и ония с разцепения мозък) иначе сичко друго е от българия ... то затва темата е АВТОРСКИ СНИМКИ .....

2-ро незнам от къде си разбрал , че в българия има най-много хора загинали от катасрофи  :confused  Аз тва не мога да го повярвам ...... Държавата ние е толкова малка с толкова малко население (и то голям процент бедни демек съответно нямат и коли) ,че дори някои чужденци незнаят кво е тва българия ....  :wir  Според мен на 1-во място би трябвало да са Съединените Щати или Япония ..... Просто няма логика да е българия (въпреки , че може и да е възможно аз просто така мисля не съм сигурен мога да греша)  :punk

 

Ами да забелязох че тази не е от България и ми е ясно че все пак става дума за авторски снимки мерси все пак за оточнението :)

 

Моля те върни се и прочети наново какво съм написал!!Не съм написал най-много загинали в целия свят а че сме на едни от челните места по загинали!!Както примерно имаме един от най-големия брой на пушачи средно на глава от населението!!В България има много бедни ама сме и едни от тези които се прави на големи гъзари!!Може се стискаме даси купим хляп примерно и да седим гладни за да съберем пари за един Мерцедес да се правим на гъзари :sick Аз излизах в чужбина и ми направи впечатление че при нас Мерцедесите са най-много от навсякаде!!Демек не че са много голяма бройка просто са една от най-срещаните коли по улицата :sick Има си статистики най-често във вестници а също и по телевизията и повечето тази информация съм е разбрал от там!!Може да не е кой знае колко вярна но това което твърдя съм го чувал на няколко места :)

Link to comment
Share on other sites

Аз тва не мога да го повярвам ...... Държавата ние е толкова малка с толкова малко население (и то голям процент бедни демек съответно нямат и коли)

Не знам дали си забелязал, колко "малко" хора имат коли, но не ти пожелавам да се движиш по улиците с кола в час пик. А и толкова сме "бедни", че сме на 2-ро място в света по брао кафенета на глава от населението, след Турция...

 

стар_нет, знаеш ли дали има убити? То това е ебати катастрофата...

Link to comment
Share on other sites

А кой е виновния в тази ситуация и как точно е станал инцидента??

Link to comment
Share on other sites

Аз тва не мога да го повярвам ...... Държавата ние е толкова малка с толкова малко население (и то голям процент бедни демек съответно нямат и коли) ,че дори някои чужденци незнаят кво е тва българия ....  :wir  Според мен на 1-во място би трябвало да са Съединените Щати или Япония ..... Просто няма логика да е българия (въпреки , че може и да е възможно аз просто така мисля не съм сигурен мога да греша)  :punk

 

Става въпрос за катастрофи на глава от населението. говори се в проценти. не се говори за конкретни случаи. ако се говореше за конкретни случаи е нормално страната с по-голямо население да е на по-предно място.

 

В Япония не мисля че има толкова много катастрофи, защото:

 

1. в Япония няма къде да се засилиш да се блъснеш.

2. там хората са дисциплинирани и си пазят колите, живота и околните.

3. не всеки може да има кола там.

4. колите са такива, повечето от които тук не сме виждали. Правят се прототипи (повечето от които не вървят на бензин, а на електродвигатели, разни други горива и такива разни работи. не съм много запознат с горивата и начини за задвижване на автомобил). Колите се тестват 2 години само в Япония. не се представят никъде по света. На никакви изложения. Никъде. След 2 години "тестов период" колата се пуска в производство навсякъде.

 

Може се стискаме даси купим хляп примерно и да седим гладни за да съберем пари за един Мерцедес да се правим на гъзари :sick Аз излизах в чужбина и ми направи впечатление че при нас Мерцедесите са най-много от навсякаде!!Демек не че са много голяма бройка просто са една от най-срещаните коли по улицата :sick

 

България е на първо място по Мерцедеси на глава от населението в цял свят и то с много пред втория. Понякога си мисля, че някъде ги раздават тия Мерцедеси и БМВ-та. не стига че са много, не стига че са еднакви, ами са и един и същи цвят :blink: :blink: WTF?

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

spored men i snimkoviq material,kamiona e idval ot pojarnata a busa ot trakiq

 

Бах Маааму на две крачи сам от там и да не разбера нищу!?Баххх мааму като гледам тия снимки мале и бласкането е станало :(!

Link to comment
Share on other sites

България е на първо място по Мерцедеси на глава от населението в цял свят и то с много пред втория.  Понякога си мисля, че някъде ги раздават тия Мерцедеси и БМВ-та. не стига че са много, не стига че са еднакви, ами са и един и същи цвят  :blink:  :blink: WTF?

Да....раздават ги. В парламента :devil пряко или косвено

А в тази класация влизат ли и старите мерцедеси? Щото може да имаме, ама като са някакви от 84 година.... :sick

Иначе мечтата на селянина си е Мерцедес. Има 100 пъти по-добри коли за тея пари, ама ако набара кинти купува мерцала и радва.

Абе...смахната ни е държавата отвсякъде.

 

А според мен, ако направят глобата за превишена скорост 50лв. до 10 км. и след това пропорционално с по 20-30 кинта нагоре (и разбира се полицията спре да приема подкупи) и катастрофите ще намалеят с 1/3 :rolleyes: даже и повече :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Не е виновна превишената скорост,тя само прави катастрофата по-тежка.Просто хората трябва да са по внимателни,да си гледат в огледалата,които не са сложени само за симетрия на тая кола,да спазват предимство.Абе много неща трябва да се променят.Аз почти всеки ден набивам спирачки заради малоумници,които не поглеждат в огледалата за обратно виждане и сечат пътя здраво.

Link to comment
Share on other sites

Не е виновна превишената скорост,тя само прави катастрофата по-тежка.Просто хората трябва да са по внимателни,да си гледат в огледалата,които не са сложени само за симетрия на тая кола,да спазват предимство.Абе много неща трябва да се променят.Аз почти всеки ден набивам спирачки заради малоумници,които не поглеждат в огледалата за обратно виждане и сечат пътя здраво.

 

 

Има много които си гледат в огледалата и пак се бутат!!Просто използват че ти ще си благосклонен и ще ги пуснеш!!Те повечето пъти ама много бързат все за някаде и ако не ги пуснеш си става кастрофата и това е :sick Ето за това няма се оправим щото сме нахални и нямаме никакаво добро отношение към околните!

Link to comment
Share on other sites

Туко що пред нас (Бул. Васил Априлов от страната на кършака) Еи тука направиха скоро един нов светофар и близо до ннего бензиностанция ЕмкоМ

Та преди 5мин. един камион са беше засилил от моста слизаше и светва червено , обаче той не реагира и замалко да отнесе един , който минаваше ....... Тъъъ камиона беше пълен с пясък и набива спирачки и извива на ляво съответно са блъска в оградата .... сваля сигурно към 8 метра ограда и спира зверски на пешеходната пътека и на всякъде летят камъни (камъчета много ситни ..... ) ... мързеше ма да слизам до долу да го снимам за тва се извинявам иначе МАССКЕД може да потвърди ..... думите ми .... :) :punk :woot

Link to comment
Share on other sites

Туко що пред нас (Бул. Васил Априлов от страната на кършака) Еи тука направиха скоро един нов светофар и близо до ннего бензиностанция ЕмкоМ

Та преди 5мин. един камион са беше засилил от моста слизаше и светва червено , обаче той не реагира и замалко да отнесе един , който минаваше ....... Тъъъ камиона беше пълен с пясък и набива спирачки и извива на ляво съответно са блъска в оградата .... сваля сигурно към 8 метра ограда и спира зверски на пешеходната пътека и на всякъде летят камъни (камъчета много ситни ..... ) ... мързеше ма да слизам до долу да го снимам за тва се извинявам иначе МАССКЕД може да потвърди ..... думите ми .... :)  :punk  :woot

Не е нужно МАССКЕД да ги потвърждава , и аз видях катастрофата , нали все пак живеем в един блок , бе Пешо :bgrin: , аз напрайх някви снимки , ама са от много далеч и не се вижда ясно , така че няма да ви ги показвам.

Link to comment
Share on other sites

Днеска ми казаха за една катастрофа на магистралата към София. Едно Порше и някакъв камион. Камиона на 2 гуми легнал върху мантинелите, Поршето забито в мантинелата.

Имало и още някаква, но не я помня. то с тия дъждове..

Link to comment
Share on other sites

Туко що пред нас (Бул. Васил Априлов от страната на кършака) Еи тука направиха скоро един нов светофар и близо до ннего бензиностанция ЕмкоМ

Та преди 5мин. един камион са беше засилил от моста слизаше и светва червено , обаче той не реагира и замалко да отнесе един , който минаваше ....... Тъъъ камиона беше пълен с пясък и набива спирачки и извива на ляво съответно са блъска в оградата .... сваля сигурно към 8 метра ограда и спира зверски на пешеходната пътека и на всякъде летят камъни (камъчета много ситни ..... ) ... мързеше ма да слизам до долу да го снимам за тва се извинявам иначе МАССКЕД може да потвърди ..... думите ми .... :)  :punk  :woot

Е бахти :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Затова ли цялата улица беше в пясък :angry:

А аз тъкмо съм се засилил с колелото и ми поднесе на прясъка предната гума и аз пред колелото излетях и сега още си махам камъчета от дланите. Целия се омазах в кръв, скъсах си панталона и го изцапах и него като се влачех по земята. Изкъртих си предната спирачка, изкривена ми е предната капла пукнах си панела на ГСМа и всичко това защото някъв, дето карал пясък "не реагирал". Ебати бесен съм :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

@star_net имам смо един въпрос към теб!!Ти случайно да не си карък че все попадаш на някакви катастрофи за да ги снимаш?? :confused :confused Или просто ти е такава работата?? :confused

 

П.С.Сега да не се обидиш нещо. :) Нямам нищо против теб само ми е интересно как става все така :punk

Link to comment
Share on other sites

@star_net имам смо един въпрос към теб!!Ти случайно да не си карък че все попадаш на някакви катастрофи за да ги снимаш?? :confused  :confused Или просто ти е такава работата?? :confused

 

П.С.Сега да не се обидиш нещо. :) Нямам нищо против теб само ми е интересно как става все така :punk

 

 

 

 

:lol: :punk :punk mi i az neznam kak stava be 4ovek,aparata vse si e v men i kato popadna na katastrofa spiram ,slizam i si q snimam :) vsi4ko e slu4ainost

Edited by star_net
Link to comment
Share on other sites

eto o6te edna super gadna katastrofa na ul.Avks.Vele6ki do bibliotekata

DSC00894.JPG

snimka-1    ,  snimka-2  , snimka-3  , snimka-4  , snimka-5

 

neznam koi s kolko e karal i drugi podrobnosti

Хахахаххахаах много яка реклама ....... две блъснати коли ама смачкани отвсякъде и отзад някъв магазин с голям надпис АВТОЧАСТИ :laughing: иначе и аз са учудвам как така стар нет секи ден качва снимки то направо към 60% са само негови снимки :punk

Link to comment
Share on other sites

:lol:  :punk  :punk mi i az neznam kak stava be 4ovek,aparata vse si e v men i kato popadna na katastrofa spiram ,slizam i si q snimam :) vsi4ko e slu4ainost

Баси и работата.По принцип на Авксентий Велешки колите се движат бавно , а за тая катастррофа е трябвала бя голяма скорост , някой пак си е превишил скоростта. :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

Баси и работата.По принцип на Авксентий Велешки колите се движат бавно , а за тая катастррофа е трябвала бя голяма скорост , някой пак си е превишил скоростта. :bgrin:  :D

 

spored men vsi4ko e ot razseqnost da ne kaja maloumnost,v prednite postove ima edno BMW i edin MERJO mu se nanizal otzat,onq ot bmw-to namalil da gleda novite kooperazii v sadiskiqt kvartal :lol: ,a onazi do Ingnito e napravo za gines,abe kvi raboti sam vijdal ne e istina

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...