Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

тези, които не могат да гледат-да не гледат...според мен е по-добре да изгледаш това на комп-а и да се замислиш к'ви ги вършиш, отколкото да ти се наложи да го гледаш на живо! Иска те ли да ви дам един по-гаден на тема "Шофиране, след употреба на алкохол"? Ако сега сте драйфали там ще плачете! Но както някой каза-това е реалността, такива неща се случват!

 

Edit: няма да ви давам линк-а!

Edited by ataman
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a we az pak smqtam , 4e pri4inata za barzoto karane e :laughing: Bezsannite no6ti v , koito caka6 po cqla no6t NFS nai ve4e Underground i Underground2 :laughing: sled koeto kato se ka4i6 zad volana i iska6 da probva6 raotite na pc-to i na zivo :punk VZIVQVANE rulezzzz :punk :D ili pak sled filma barzi i qrostni .... na pat na izlizane ot kinoto ve4e 4uva6 kak svistqt gumite na kolite :laughing: :lol: :laughing: mnogo se vzivqvat nqkoi i zatva :punk :laughing: :punk

Link to comment
Share on other sites

Това е доста потресаващо......

Link to comment
Share on other sites

катастрофа

 

катастрофа

 

катастрофа

 

катастрофа

 

катастрофа

 

катастрофа

 

Поредната случка от днес - 13.02.2005г.

 

Шофьорката е жива-така казаха по телевизора

 

A moje6 li da dade6 malko pove4e info kakvo e stanlo po to4no tuk za6toto az ne gledam novini da razbera ot tam :)

Link to comment
Share on other sites

Както си е карала жената в най лявото платно кривнала рязко на дясно за да избегне една доста голяма дупка, Тиграта се лъзнала, избила мантинелите и пляс-в реката.Паднала е на гуми и след това течението я преобърнало на таван.Това е официалната версия, но според мен е карала доста по бързо от нормалното за моста, а от следите се виждаше, че колата е излетяла странично от моста.А като видях колата по телевизора как е смачкана , май тази версия не е много истинска,ама нали няма жертви-няма и разследване.Пък и на кой му пука-само тенекии са все пак.Между другото следите от суркане на гуми започваха от средна лента, а не от лява, както би трябвало.Съжалявам, че не разбрах кога ще вадят колата с крана , за да отида да снимам,но един от полицаите каза , че чак утре ще я вадят, а следобяд като минах вече я нямаше.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
o6te ne6to ot men :P 13:00 buledavrda pod noviqt nadlez do sto4na gara

 

posdrobnosti - Т У К

 

Аз жевея близо до мястото на тази катастрофа и много добре зная че на това място има шофиори които карат с 100+ и точно преди да излезнат от завоя намаляват!!Това е така защото точно под надлеза седят ченгетата и даже всеки който минава по често по булеврада го знае!!!Да ама преди надлеза има хубав дълаг,прав участък и може да се кара бая бързо все едно ще спечели кои знае колко време съответния шофиор !! :angry1 :angry1 :angry1 Нали всер пак ще стигне до сфетофарите на сточна и пак ще трябва да спре а тези които е изпреварил ще го настигнат!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Българските шофюри са най-дивите :angry1 :angry1 Въобще не се съобразяват, че има училища и детски градини в тоя град!!! :angry1 :angry1 Миналата година блъснаха едно момче от руската гимназия точно пред училището!!! :sayjin :sayjin

Link to comment
Share on other sites

 

знам, че късно пиша, но някой може ли да ми обясни КАК ПО ДЯВОЛИТЕ му се е спукал на този черепа, след като на колата и няма нищо? той не се е спукал, той направо се е отчупил. до сега такова нещо не бях виждал.

Link to comment
Share on other sites

знам, че късно пиша, но някой може ли да ми обясни КАК ПО ДЯВОЛИТЕ му се е спукал на този черепа, след като на колата и няма нищо? той не се е спукал, той направо се е отчупил. до сега такова нещо не бях виждал.

Дупката не е от страната на шофьора, сигурно този който е излетял през предното стъкло е бил без колан, най вероятно заспал... аз така си го обяснявам.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

как може по такъв просташки начин да счипят хубавата кола. на толкова спокойна улица.. много ми е интересно как са се блъснали.. и то при перфектна видимост.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...