Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Както каза Агресив и аз съм убеден че бакшиша ще е виновен за катастрофата!!Като ги знам кви са нагли тея :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 Голфа е много смачкан и очевидно ще има пострадали но дано всичко е с благополучен край :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ох мале мила и тва е Бус как е смачкан мале мале!Ебати и катастрофата!

На нащо кръстовище са ставали още по страшни , само че не съм сварвал да ги снимам(става въпрос за кръстовището на Васил априлов и булевард България).

Link to comment
Share on other sites

То на това кръстовище е ежедневие... И като си представя, че съм точно на него, напрво ме е страх като илизам или се прибирам с колата...

Link to comment
Share on other sites

mi nz.lineika ne vidqh,ama moje da sa gi otkarali predi da sam minal ako e imalo postradali.

В голфа беше само шофьора, пътници нямаше.Имаше линейка за него...Изглеждаше доста лошо...Ти си минал след акто са го прибрали...

Link to comment
Share on other sites

На нащо кръстовище са ставали още по страшни , само че не съм сварвал да ги снимам(става въпрос за кръстовището на Васил априлов и булевард България).

 

Snimai drugiq pat da vidim tragedii!

Link to comment
Share on other sites

"zna4i dokolkoto razbrah busa se e obarkal i ot asenovgradsko e zavil na lqvo oba4e v nasre6tnoto platno i e natzelil golfa ,a bak6i6a se e nanizal kato piron v kiselo mlqko v busa laugh.gif qvno ne e spazval distanziq"-това казва star_net.

 

Вчера не си носих фотоапарата-засякох една лоша катастрофа в Тракия-кола се беше обърнала в храсталаците между двете платна близо да Плазата,но бях в движение и не обърнах много внимание.Не мога да си представя как се е получило

Link to comment
Share on other sites

Вчера не си носих фотоапарата-засякох една лоша катастрофа в Тракия-кола се беше обърнала  в храсталаците между двете платна близо да Плазата,но бях в движение и не обърнах много внимание.Не мога да си представя как се е получило

 

 

be6e reno klio ,baq se be6e izkrivilo ot pred ,minah ot tam to4no kato patna pomo6t go izvajdaje ot hrastalaka,ama barzah i nqmah vreme da 6trakna

Link to comment
Share on other sites

DSC00589.JPG

zna4i dokolkoto razbrah busa se e obarkal i ot asenovgradsko e zavil na lqvo oba4e v nasre6tnoto platno i e natzelil golfa ,a bak6i6a se e nanizal kato piron v kiselo mlqko v busa :lol: qvno ne e spazval distanziq

vsi4ki snimki

 

 

За смешен ли се мислиш?!А когато обвинят неправилният човек и той излезе виновен още ли ще ти е смешно!Като съм написал, че е важно, значи е!Айде не си отваряй друг път устата! :angry:

 

Много ясно, че ще си отварям устата обяснението за случилото се е точно 5 проста по-нагоре можеше и сам да си го намериш! :bgrin: :) И не зло :P бей!

Link to comment
Share on other sites

Моля хората,които знаят нещо за катастрофата от снимките на star_net или са били очевидци да ми пишат ЛС. Много е важно!!! В голфа беше мой близък, а след катастрофата е изгубил съзнание и нищо не си спомня.Поне да разбере какво точно е станало,защото от полицията и от КАТ не му дават никаква информация.

Edited by `evil`inside`
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
http://www.motoforum.ru/viewtopic.php?t=241&start=0

НЕ Е ЗА ХОРА СЪС СЛАБИ СЪРЦА!!!

Ееее тва беше гадничко не не е по-гадно от това http://unix.rulez.org/~calver/pictures/accident/ ..... тва е от миналата страница някой го беше дал и WOOX беше попитал как му се е спукал на тоя черепа щом на колата и няма нищо ... ами според мен този е бил пешеходец и колата го е одарила на магистралата с 200 км и така аз не си давам друго обяснение ....

АМА айде де никой ли няма да каже нещо за мойте снимки дето см ги дал на предишната страница ?!? дайте коментар .... става въпрос за Шипката и другата на Кръстовището :D

Link to comment
Share on other sites

За твоите снимки какво да кажа. Живея на 30м. от кръстовището, даже такситата от стоянката пикаят на моя блок :angry1 Та...доста често има катастрофи, голяма част от тях са през ноща, когато светофарите не работят. Един път едно 113 завиваше от В.Априлов по България ляв завой, а срещу него от другата страна един трактор :blink: и той чакащ за ляв завой по България в простивоположна посока. И понеже автобуса беше дълъг, и знася и със задницата закачи трактора...ама така го закачи, че просто част от автобуса се откърти. Просто при задните стълби като консерва беше отворен автобуса отзад :wacko:

А междо другото защо обвинявате такситата по презумция. Днес замалко аз да направя мизерията :( ...изкарах акъла на един бакшиш. Такова изпреварване направих преди колелото на Гарата по В. Априлов :wir :wir Нали знаете как има праркирани коли от 2те страни...и един автобус и аз го изпреварвам въпреки идващото такси отсреща. Минахме на 1 боя :blush: Много ми е кофти като правя мизерии. А мисълта ми е, че нямаше да е виновен бакшиша ако се бяхме засякли.

Link to comment
Share on other sites

Аааа тва са много гадни катасрофи!! :sick Хубаво че не се в България че тук и без това съпер много хора умират такива инциденти!!Доколкото знам ние сме едни от първите по брой на загинали от катастрофи!!В България Умират почече от катасрофи отколкото от такива инциденти в Щатите където са къде къде по-огромна страна!!Ние не сме дисциплинирани и това ни е проблема :sick

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...