Jump to content
BulForum.com

Китайски смартфони - Lenovo, Xiaomi, Jiayu, Zopo, Huawei, ZTE и др.


AssassiN

Recommended Posts

И аз забих Lenovo K3 Note. Великолепна машинка!

Естествено, веднага се руутва. За момента няма перфектен ром, ползвам Limoncello, но с времето ще се появи и читав.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 627
  • Created
  • Last Reply

И аз забих Lenovo K3 Note. Великолепна машинка!

Ми за тия пари си е направо подарък :) Честито.Със здраве да си го ползваш дълго време :P 

Link to comment
Share on other sites

Пичове можете ли да ми препоръчате някоя добра китайска машинка, ама да е под 5 инча или макс 5, че са ми много големи и неудобни за носене по джобовете... Бях се надъхал за Sony Z3 compact ама ме разубедиха, че много се развалял и тая водоусточивост е пунта мара...

Link to comment
Share on other sites

Ми 4 на цена 250 долара(много рязко свалиха цените ???).

http://www.minideal.net/xiaomi-mi-4i-4g-fdd-lte-smartphone-snapdragon615-octa-core-1-7ghz-android-5-0-2gb-16gb-64-bit-13-0mp-white.html

 

В пандата дори е още по-евтин...уж само за ограничен период, ама май и за по-дълго както си мисля. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Нещо се навих да си взема Xiaomi Mi Pad. Някой може ли да ме упъти от къде да го купя?
Има го в honorbuy.com на добра цена, но ми искат $40 за доставка от Европейски склад. На всичкото отгоре, цената се вдига ако добавя още бройки, в което няма логика.

Link to comment
Share on other sites

Този сайт имах предвид. Не съм нацелил името. Honorbuy, не Honordeal.
Та да. В него ми искат $40 доставка от Европа за 1бр, $88 за доставка на 2бр., $134 за 3бр и т.н.
Ако бяха $40 за 3бр, щях да се съглася, но тая надценка за доставка от Европа...

Link to comment
Share on other sites

От европейските складове е така.Аз поръчах моя телефон точно от тоя сайт от европейския склад и тогава доставката беше 32$

Сметнах,че няма смисъл да стоя на тръни за 15$ разлика в цената.... 

Нямам идея дали ще мине безпроблемно толкова голям пакет.

Link to comment
Share on other sites

в androidbg си има тема за тоя телефон.За тия пари мисля,че няма еквивалент.Единствения му минус е че е 5.5" ...

 

Не бих казал,че са пръчки.Моя го ползвам от февруари и съм супер доволен :) 

 

Интерфейса им е по-различен,но винаги можеш да си боднеш един cyanogen и да си имаш нормален андроид ;) 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...