Jump to content
BulForum.com

Китайски смартфони - Lenovo, Xiaomi, Jiayu, Zopo, Huawei, ZTE и др.


AssassiN

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 627
  • Created
  • Last Reply

Само за справка - това добре ли е за $120?

 

Данни:

 

 

 

 

Screen Size: 5.5" OS: Android 4.2.2 Brand: TAKEE Processor Cores: Octa-core CPU Models: MTK6592 Turbo CPU Frequency: 2.0GHz GPU: OpenGL ES 2.0, Mali-450 MP4 Shell Material: Plastic Color: Black ROM: 32GB RAM: 2GB 3G: WCDMA 900MHz, WCDMA 1900MHz, WCDMA 2100MHz 2G: GSM 900MHz, GSM 1800MHz, GSM 1900MHz Screen Type: FHD, IPS, OGS Full-Lamination, 1080P, Touch screen, Capacitive, Holographic Display Screen Resolution: 1920 x 1080 pixels Screen Material: TFT, Gorilla Glass 3 Multi-touch: Five Point Multi-touch Battery: 9.55Wh, 2500mAh, 3.8V, One Battery, Please peel off the insulated tape on the battery before use Unlocked: Yes (without contract) Screen Lock: Slide, Face Unlock, Vioce Unlock, Pattern Unlock, PIN Unlock, Password Standby: 2 SIM 2 Standby SIM Card: SIM 1 Slot Connector Supports 3G, Standard SIM Card, Micro SIM Card Data Transfer: GPRS, EDGE, HSPA, HSPA+ Storage: TF card not included, 32GB Extendable Back Camera Megapixel: Back 13.0 MP Front Camera Megapixel: Front 5.0 MP Camera Functions: Multi Angle View Mode, Motion Track Mode, Panorama, Auto-focusing, LED Flash, Face Recognition, Continuous shot, Facial Beautification, Smiling Face Mode, Eye Tracking Sensor: Gravity Sensor, Proximity Sensor, Light Sensor, Gyroscope Sensor GPS: GPS, AGPS WiFi: WiFi hotspot, WiFi 802.11 b/g/n Bluetooth: Bluetooth 4.0 Ports: Micro USB, 3.5mm Audio Jack, TF Card slot
Installed Apps: Gmail, Audio Player, Google Play Store, Google Maps, Google Navigation, Flashlight, Email, Clock, E-book, Calculator, Stopwatch, Browser, etc. Other Feature: Wifi Display, Gesture Sensing, OTG, Holographic Display, Message, VPN, Scheduled Power On & Off, FM Radio, Sound Recorder Video Resolution: 720P, 1080P, Holographic Video Video Format: AVI, MP4, 3GP, MOV, MKV Audio Format: WAV, MP3, AMR, MID, OGG Picture Format: JPG, BMP, GIF, PNG E-book Format: TXT, CHM, UMD, PDF, Relevant app need to be downloaded Package Content: 1 x Mobile Phone, 1 x USB Cable, 1 x Battery, 1 x Charger NOTE: Right plug of adapter would be sent according to your shipping country, 1 x User Manual

 

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=4tM5qJFsXeM

Link to comment
Share on other sites

Ебаси кво правите с тия батерии ? Моя е постоянно на wi-fi и сега на втория ден е на 47%  А не е като да не цикля постояннпо на него. 

Link to comment
Share on other sites

Снимай му статистиката за използването, awake time и Screen-on time. Моя не се слави с добра батетия, но правя по 3-4 часа screen-on. За ден ако падне толковя бързо. Също има значение и какво се синхронизира. Аз синхронизирам 3 мейла, 2 календара и всичките там месинджъри. Освен това на Wi-fi харчи по-малко отколкото на 3G.

Link to comment
Share on other sites

Ебаси кво правите с тия батерии ? Моя е постоянно на wi-fi и сега на втория ден е на 47%  А не е като да не цикля постояннпо на него. 

Ми...ползваме ги :P Нонстоп 3G,музика през блутуут-а в каската,на слулшалки,Спотифай ,разговори час на ден,браузване месинджъри и тн.

Link to comment
Share on other sites

Само за справка - това добре ли е за $120?

 

Данни:

 

 

Добре, може ли да си такъв гадняр сега... :moon:

 

Хич не ми се дават пари за нов телефон, но този ме заинтригува доста.

Link to comment
Share on other sites

Хубуу де...няма да си го купувам. Преотстъпвам ти го да си го зареждаш всеки ден...по 2 пъти. :laughing1:

 

Майтапа настрана, ама ако наистина трябва да го зареждам толкова често - много тегава работа...а и съм свикнал вече с телефони, дето траят много дни.

 

P.S. А и ако толкова държа на разни холографски глезотийки, винаги има начин да добавя "холография" безплатно - празни CD кутийки имам бол, пистолет с топъл силикон също. :lol:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=7YWTtCsvgvg&list=FLW1ggJIJdSmRgBu9PszuVbA

Link to comment
Share on other sites

Няма програма. Трябва да е интегрирано. Като отвориш консуматорите и натиснеш Screen, ще видиш колко време е бил включен.

Програмите трябва да са инсталирани от самото начало. Не можеш да гледаш в минало време.
Иначе - Waklock Detector

Link to comment
Share on other sites

Хубуу де...няма да си го купувам. Преотстъпвам ти го да си го зареждаш всеки ден...по 2 пъти. :laughing1:

 

Майтапа настрана, ама ако наистина трябва да го зареждам толкова често - много тегава работа...а и съм свикнал вече с телефони, дето траят много дни.

 

P.S. А и ако толкова държа на разни холографски глезотийки, винаги има начин да добавя "холография" безплатно - празни CD кутийки имам бол, пистолет с топъл силикон също. :lol:

Ако батерията наистина е толкова зле, то не си заслужава. Самият гъдел с 3д-то е много зарЕбен.

 

Аз моето китайско шиоми го търкалям вече година и не е мръднало. Ще видим... ако нещо ме удари съчмата може да се обзаведа с нов тИлифон, дали ще е с 3д или ще прави свирки, ще видим :D

Link to comment
Share on other sites

.. ако нещо ме удари съчмата може да се обзаведа с нов тИлифон, дали ще е с 3д или ще прави свирки, ще видим :D

 

Не знам...аз бих заложил на тоя със свирките, ама ти си знаеш... :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 ден е нормално за модерните телефони, вие използвате ли ги изобщо.. :)

Дам и то доста :D 

 

Просто имам голяма батерия :) 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...