Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

Да живнем темата - предвижда се разработка на отделни мисии тип "реалистични" в които ще се пускат играчи с еднакъв левъл, самолети от една и съща страна и ще се играе по определен сценарий. Например бомбардировката на Пърл Харбър. Но не както е в аркейд мода, а с японски самолети-торпедоносци, без сухопътна техника.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

През събота и неделя имаше възможност да се получи достъп до затворената бета с изпълнение на две много прости мисии. Набързо ги направих и вече преглеждам танковете. Но за момента поне ми изглежда много неоптимизиран енджина. Докато в авиационната част играта е с порядък по-добре от основната си конкуренция и я играя на максимални настройки (докато WOT с малко над средни) тук в наземната тхеника се наложи да сваля почти до минимални, за да получа около 30 FPC. По-трудна е за управление, определено си иска свикване. Но виждам че има потенциал.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Добре са танковете,но едно нещо ме дразни.Сега в последната игра имаше т28ци и някви немски 2ри тиър танкове...Иначе това + за целенето в дадена област на WOT го няма.Предполагам,че на различно от arcade няма да го има. 

Link to comment
Share on other sites

Не се знае... Аз се пъна да развия артилерийската поддръжка, че ми е интересно как действа...

Link to comment
Share on other sites

Не много добре...За жалост е малко като в WOT grindfest...Или трябва да отключиш 6 танка,че да минеш на втория тиър :(

Обаче реалистичните битки са си най-оферта.Сега нарпавих 1.Убих 5-6 танка с по 1-2 изстрела и накрая имах 700+ точки за изследване и 6к лъвчета :)

 

И един гайд за Виден,ако реши да се включи :P

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/139231-guide-work-in-progress-feedback-welcome/

 

edit:Т-28цата доста добре пуца с моднатите амуниции :)

edit2:http://prntscr.com/3lhgdr

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Аз още си развивам самолетите, че японците не съм ги барал. Тъкмо, докато направя 25-ти лвл, има време. След това ще си скоча сериозно на танковете.

Пък и ми е интересно как е със реактивните самолети.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

От ЛаГГ-овете и ЯК-овете вече всичко до 3ниво ми е развито на макс....Ама е зор, зооор!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Дъска беше в бетата...Сега не е.Кога за последно си я играл, та знаеш ? WOT е доста по-голяма дъска с вековния циклаж за точки.

 

п.п.Аз лично последно я играх преди 2 месеца :D 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Аз преди две седмици някъде разцъквах, че имаше турнир...Мнооого се е променила играта, особено откъм реалните битки. Все още има много тъпанати, които си купуват премиум-пакети, но са по-редички, а сериозните играчи са наистина на много високо ниво. И графиката се доработва непрекъснато, единиците се доизбарват... А сега и с новия ъпдейт, утре ще разцъкам да видя.

 

http://devblog.warthunder.ru/2014/10/09/%D0%BE%D0%B1%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-1-43/?hl=ru

 

Ето пълния списък.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Тия сукалчета с еврата напред и ние патим от тях. Не знам какви са при вас - при нас са 99% поляци и чехи. И са тотални лешпери между 12 и 15 и трошат гипса с тъпотията си в отборни схеми...  

Link to comment
Share on other sites

Ми...аз съм попадал основно на японци и турци. Но като гледам сега новите ъпдейти, ще угаснат много бързо. Самолетите са с ТТХ данни по "паспорт", демек няма да имат бонуси, освен, че самолетът им ще е развит. Не е малко, но не е и много, като преди.

 

Зачетох се - тая игра все повече става "интелигентна", а не само за пуцалката. Бахти, само ъпгрейда е 6Гб, аз се чудя що го свалям толкова време.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

След новия ъпдейт играта се е променила яко. Даже със самолетчета, дето пърхат като птички, пак ми нацепиха гъза. Яко се е развила и е станала супер трудна.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...