Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

Това е от настройките.Мисля,че имаше 3 вида контроли.Това е като не е на най-упростения.

Edit:My bad 4 вида са.Трябва да цъкнеш на Mouse aim.Другите са за джойстици ;) 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това е с цел улеснение...уж. От последния ъпдейт насам си е. Не се маха, седи само на реалистичните.

Link to comment
Share on other sites

Напоследък въртят яко промоции и намаления и което е най-хубаво - по повод различни исторически събития. Та да се образова малко народа.

Link to comment
Share on other sites

Аз на HB си играя както и на нормално.Няма промяна в управлението.Иначе нямам никва идея какк точно да им бягам :( От там ми съква и цялата игра :lol:

edit:Мм да от спитфайърите съм си свикнал да съм бързи и да завива лесно,а тоя BF е като кораб...

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Като кораб, ама цепи мрака. Ей сега направих невероятна игра - с командите, тактиката..Явно народа се научава постепенно как да играе :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Съжалявам, но WT e pay2win в много по-голяма степен, поне според скромните ми наблюдения. Има много неща за които се  харчат директно пари и които дават голямо превъзходство. Можеш за пари да ъпгрейднеш самолета моментално или да получиш напълно трениран екипаж, което не знам колко хиляди битки ще иска с нормален опит. При WG игрите имаш до 30% ускорение но е невъзможно да получиш изведнъж напълно ъпгрейдван самолет и напълно трениран екипаж още преди първия бой, както е при WT. 

Link to comment
Share on other sites

Това е така. Но след стотиците налетяни часове съм се убедил, че дори тези пичлемета, които живеят, за да плащат пак не могат да се справят с хората с повече летателни часове. Карай да върви, поне пуснаха танковете, остава да пуснат и флота, и започват пълномащабните бойни действия. 

Link to comment
Share on other sites

С това съм напълно съгласен, летателните умения са първостепенни. Но не знам дали това ще е така и при танковете. Поне от опита ми във WOT и WOWP виждам че авиацията е силно зависима от уменията на играча, докато при играта с танкове тази зависимост е по-малка. Така че там уменията на екипажа и техническото развитие има по-доминираща роля, от колкото при самолетите.

Не съм се ровил много по официалните форуми та да питам, някой знае ли какви са плановете за ендгейм? Дали планират да продължат само със случайни битки и тук там някоя структурирана кампания, или се планира някакъв вид карта за глобална доминация в която организации от играчи да се противопоставят едни на други? Честно казано клановите войни във WOT са изключително примитивни и ми се иска тук да доведат военната симулация на едно друго ниво.

Link to comment
Share on other sites

В това отношение още не изнасят инфо, но съдейки по цялостното развитие, освен случайните битки, ще наблегнат яко и на историческите(D-day например си е пълномащабна операция с флот, авиация и наземни сили). А това хич не е малко. А за танковете - гледам вече са пуснали някакви пакове...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Грозната истина - с джойстик е ок само на РБ и ИБ...На АБ сте си чисто и просто мишена за всеки.

Link to comment
Share on other sites

Абе да бе, ама някак си е криво, след като на КА-50 пукаш канчета, да скочиш в мелето и от хиляди изстреляни патрони да свалиш само едно пичлеме и едно ПВО...Обидно е някак...

Link to comment
Share on other sites

Еее то РБ-то си е по-голяма оферта от АБ ;) Трупа се повече скил и след това на АБ им пукаш кофите за добро утро :lol:

 

Нещо не ми допаднаха предния път, много дълго е изчакването между битки набиране на височина и издебването на противниците. Имам предвид с бавните самолети от ниски нива. А и в момента нямам физическа възможност да си монтирам джойстика, така че известно време карам на аркадните.

Лошото е че в един момент мачмейкинга започва да ме пуска единствено срещу самолети един ранг нагоре. Вярно редовно получавам бонуси за свалил най-много самолети един ранг над неговия по тази причина, но това малко топли, когато знаеш че си с най-ръждясалата бръкма в групата.

Link to comment
Share on other sites

Ммм да имаше го тоя номер.Обаче аз все още се чудя с какво да играя :( При англетата положението е beaufighter иим блъскам кофите доволно,а при германците пък има само щуки и един bf-109,който пък има адски малко патрони на оръдията :( Та голямо чудене пада :D 

Link to comment
Share on other sites

Е да накрая става така,ако разбира се не ти се запали самолета от 2 патрона както става повечето пъти :) Тва име гадното на англетата,че самолетите са им от паркет и горят като вестник...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...