Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мамицата му и интернет.Тия са 10-12 години назат в това отношение.Пак си издумках 30те гб-та и сега мекия до края на месеца не мога да се логна през проксито :(

Дам аз тъкмо щях да я взимам,но уви ще е другия месец.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Аз си карам с малките самолетчета...Посвикнах им и пак меля... Определено с немчорята се играе най-лесно.

Link to comment
Share on other sites

А вие горе-долу на каква графика играете,защото аз съм набил всичко на минимум и изкарвам към 120 фрейма :lol: Но пък ако набия сигурно всичко на макс ще пече яко компа.

Едит:трейлърчето е един път :) Чак се дразня,че не се реших да ида на геймском.Но пък днеска било само за журналята....

едит2:Според мен тва е 100 пъти по яко от WoT

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Има начин и със среден или тежък бомбардировач да оцелееш - фъркаш на максимална височина до целта, спускаш се до около 1000м, хвърляш бомбите и бягаш надалече и на високо(най-вече - на високо), докато презаредиш. Вчера 4 поредни игри ги изкарах само с пикиращ и среден бомбардировач. Вярно - около 65% активност, но пък унищожени наземни единици - средно по 15. И много пари тия бордови стрелци :(

Link to comment
Share on other sites

Да, ама с немчорята е лесно - бъзро се дига лвл. За час и половина игрово време докопах 5-ти, ако седна по-сериозно, сигурно за 5-6 часа игрово време ще съм 10-12лвл. С руснаците е много по-тегаво...

Link to comment
Share on other sites

Не, основно на аркейд и като докарам с някоя от нациите 20-ти лвл, минавам на реалистични. Историческите са ми лесни :D

 

Ред. А и там има повече некадърници, отколкото на аркейда.

 

Ей ся ме пусна на нощно...за пръв път.

jpvg.jpg

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Аз нощни съм правил 2-3.Принципно тактиката с бомбандировачите е от 3-4000 метра да пускаш бомбите.Тегаво е но пък няма почти никой там :) 

Ми то с BF-109 става още по-забавно.Това не е като картонения spitfire от едно патронче да се запалва и да изгаря ;) Тука и да гориш спускаш се надолу по инерция и изгася :) 

Link to comment
Share on other sites

Днес за сефте я пробвах тази игра и ми отне около 40 мин да излетя (на това реалното) и 20 мин да кацна без да се забия някъде :D Зарибява засега :) ако се зарибя да играя ще в пращам покани на който е дал ника си  :laughing: 

Link to comment
Share on other sites

Е за сефте щом я играеш защо си се пуснал на HB ? Аркейд е 10 пъти по лесно и по-бързо свършва.

Аз трябва да наблегна на техниката,че много ми куца.А ми се лепне някой на гъза и съм 100% мъртъв...

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Аз още се уча да излитам и кацам с геймпада на реалните :) С мишка и клавиатура ми е по-лесно..

Link to comment
Share on other sites

Яко е...ама друго е с джойстик. Оня ден пробвах с на един приятел - еми баси кефа...ма не ми се дават толкова пари :(

Link to comment
Share on other sites

4ph2.jpg

 

Пееераси, мамка им! Как пък българския камуфлаж ще струва 200 пари, 300 негъра да ги онодят...

Link to comment
Share on other sites

Мързи ме да разцъквам, одеве зацикли на алпийските поляни - пусна ме 6 пъти подред и сега бича айляк. Определено руските самолети са по-тегави за управление, но с много по-голяма огнева мощ - сравнявах тежки изтребители и бомбардировачи - немските и японските бая отстъпват...

Link to comment
Share on other sites

А да да :D Щото не си летял с него за това така викаш.Аз принципно играех много с Beaufighter MkX Това има 4 оръдия с по 1000 или 2000 патрона плюс още 4 нормални малокалибрени и евентуално ако нацелиш някой,защото завива като кораб просто няма да оживее :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...