Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мен ме дразни,че са много бавни и няма бягане като те подпукат :( 

Абе изобщо англичани не си губете времето да дигате.Освен тоя fighter,spitrifre-те са картонени и не държат на бой.

Link to comment
Share on other sites

Оф, в тая игра е пълно с дебили, заклевам се... Днес за един и същи сет бях убит 3(!) пъти от един и същ мой съотборник...

 

А с бомбардировач не си е работа...за кой ли път го казвам...

Link to comment
Share on other sites

Бомбандировачите са най-лесната цел и мишоците винаги те налазват.Аз най мразя в разгара на битката да цепна челно някакъв съотборник :lol:

Link to comment
Share on other sites

За съжаление не ми се дават пари за глупости. С пълния брой бордови стрелци(10), мишоците му ядат главата. Буквално.  

 

Не ме цепваше, разстрелваше ме.

 

Ред. С "Р", бе момче! Бомбардирам! От бомбарда идва.....

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

И се чудя защо ми го подчертава всеки път :lol: Да такова е...Просто трябва да си качим немските горе-долу на едно ниво и да пишем HB.Така става най-бързо ;) 

Link to comment
Share on other sites

Гуано хепънс. И аз съм 6-ти(за Германия, иначе съм 11-ти, почти 12-ти). Но пък заминавам за морето, да видя нетруут как дави курсисти :D И сигурно няма да ми е много до игра.

Link to comment
Share on other sites

Аз редовно се блъскам в нашите като гоним някой или играем Domination. Особено с по-тежките самолети преди няколко дни с един буквално завихме един в друг той на ляво, аз на дясно и стана белята.

Link to comment
Share on other sites

Я кажете с коя нация е най-много ориентирана към битките (дог файт) или как се казват там. В момента играя с англия и е ОК, но да знам дали да продължавам да инвестирам време в тях почти 4лв съм или да се насоча към друга нация ? И дайте съвети към кои самолети да се насоча като имена :D

Link to comment
Share on other sites

По принцип англичаните и японците май ги бива - Spitfire за англичаните и "Zero" за японците(не съм сигурен на кои нива са добрите модели за Spitfire може би от Mark V нагоре).

Link to comment
Share on other sites

Spitfire са едни от най-добрите серии изтребители за мен в момента. Много добър climb rate и turn time. Да не говорим, че stealth мунициите за Hispano оръдията направо раздробяват всичко, каквото уцелят. Мисля, че рекорда ми беше около 21 унищожени самолети в една игра (arcade) и то точно само със Spitfire. 

Link to comment
Share on other sites

С немците догфайтинга ми идва малко тегав и гледам да ползвам Boom and Zoom тактиката. Дайв от високо напълване на канчето на целта и обратно нагоре. Фоке вулф трябва да са много добри за тази тактика, но са ми още малко далеч.

Link to comment
Share on other sites

На първи септември организират "златни битки" - 200 орела за първа победа, 100, за втора.

Link to comment
Share on other sites

Ще гледам да вляза макар,че ще ходим в Кьолн...Иначе според мен за сега Германците са по-добре от англичаните.При spitfire-a проблема беше,че от 1-2 патрона се заплава и си до там,Няма изгасване :( Да имат едни от най-добрите оръдия,но според мен германците са една идея по-добре.Признавам spitfire-a завива доста бързо,но пък е картонен и гори като факла :D 

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=U01IPgYUQ-o

 

Снощи пак бяхме в звено, разпукахме им гъзовете. Друго е, да си с тежък бомбардировач и да имаш изтребителя за прикритие.

Link to comment
Share on other sites

Ей помагайте, появи ми се в реалните битки ей такъв кръг около мишката и управлението стана доста трудно. Този кръг мисля че е само за джойстик и не мога да намеря сумати време от къде да го махна. Става дума за това:



Големият кръг който е около мишката (дето е прекъснат на 4 места). Като сложиш мишката надолу, самолета лети нагоре. Някой знае ли как се изключва това чудо ? Edited by mortimus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...