Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

Аз си развивам сега гадните британци. След това на дневен ред са жълтурите. Наземната техника и аз я чакам, че ми писва вече... А най-интересно ще стане, като пуснат и корабите.... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тая наземна всички я чакаме май :) Аз играя предимно с руснаците и британците, като руснаците харесвам много заради мобилността на Лаговете - кеф ми е да съм мега маневрен, а на британците харесвам БФ-тата, макар че ако ти влезнат точно срещу теб в 97% от случаите винаги ми убиват пилота. Това е най-слабата точка на БФ на британците. Сега от този големият пач сложиха на руснаците едни самолети подобни на БФ ама не им помня името и пак са така тежки и бавни с много огнева мощ... та руснаците биват, харесва ми да вървя с дебелия и да свалям наред с по 1 удар... като му чуя звука от голямото оръжие... кеф

Link to comment
Share on other sites

Единственото хубаво на англетата освен БФ-а е маневрения спитфайър.Да се насерат с як-а не могат ме стигна.Но си трябва много практика с пустите му маневри :(  Още не мога да свикна :(

едит:Така и не мога да схвана новата идея на тия ресърчи :( 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Между другото, с джойстика откриваш допълнителни възможности, които ги има и при клавиатурата(но е малко по-неудобно). И маневрените самолети стават злобарки отвсякъде. Даже с Пе-3 щом успях да сваля 4 самолета - смятай. Идеята на рисърчите е да се вдига по-бавно лвл и да се кихат кинти от нетърпеливите. Предимството е, че можеш да си избираш каква модификация да изследваш, докато преди се чакаше определен лвл, че да ти я отключи. Жалко, че не е така и със самолетите.

Link to comment
Share on other sites

Кое да ползвам ? Ползвам си само мишката от време на време натискам ctrl,но това е когато нещата са много на зор. Английските си завиват много добре,но те не са B&Z 

Link to comment
Share on other sites

Мамини златни B-25ци като златни мини са :) Одеве зачесах една с Beaufighter-a няма умиране,но пък колко лъвчета ми пусна :D

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

http://forum.warthunder.ru/index.php?/topic/80232-obnovlenie-14012014-137420/

 

Нов ъпдейт с бая корекции. Има понижена цена на ремонт в АБ, повишаване на бонуса за унищожена наземна единица с 30%, увеличен зрителен хоризонт в РБ и още бая.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ако си достатъчно кадърен(разбирай - тренирал си си стрелците), в новия пач се взривява бомбения отсек и става мазало  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз вече тренирам стрелците не само на бомбардировачите. Дигам скиловете и на изтребителите. Освен това е хубаво да се вдига и поддръжката на оръжието - пада цената за ремонт, не много, но пада.

Link to comment
Share on other sites

Ами на изтребителите е грешка да се дига скил на стрелци,защото дефакто нямаш стрелец ;)  Отдолу имаше number of active gunners или нещо такова.

Link to comment
Share on other sites

Аз развивам всичко, защото рано или късно този самолет ще се смени с друг. Бомбардировач, например.

Link to comment
Share on other sites

С новите пачове са праснали още по-голям реализъм - ако вдигнеш над максималната скорост, почва да ти тресе целия самолет, може да таранираш някой, като му разпориш опашката с витлото  :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...