Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хуу, де! Аз що тогава не виждам нищо във френд листата си?

---------------------------------------------

 

А одеве се нааках от смях, щото успях да гътна един лайтнинг и един як-9 с аналните картечници на моята каруца - Yer :rofl:  Ония уонабита сигурно ще пикаят газ и ще кендзат кабърчета в следващите три дни :lol:

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Yak-а е много зле.Той е типичния hit-n-run самолет.Захождаш,ако оцелиш някой с оръдието ок,ако не газ нагоре пак  и така.Аз за това не обичам много немските щото и те са така.

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм. Мен ми е най-любимо някой да ми заходи в гръб на щурмовика или бомбъра и бордовите стрелци да го свалят. Гадине, аз съм LZDAR. 

Link to comment
Share on other sites

Баси, тия с яковете са се размножили като мухи на лайно. 90% от самолетите са Як. Колкото и да гледам да ги трепя първи, че да не ми развалят играта... То чак се губи кефа от такива пичлемета - дигне се на 2-3км, плясне се надолу и опука някой...ако успее. Няма гонки, няма маневри :( 

Link to comment
Share on other sites

Що, бре!? На мен любимият ми мизерник за наземни цели или бомбардировачи е именно един Як 9Т :)) Мисля да взема и следващия Як, онзи с 45мм оръдието, щот някои танкове ми се опъват на 37мм... :rolleyes:  Преди това обаче ще наблегна на щурмовиците, че уж им се бях наточил, ама нещо залитнах твърде по бомбардировачи да вдигам.

Впрочем, що не мога да мерна никой на линия?

 

П.п. Аа, да. И недей мрънка за Як-овете, щото като гледам швабските фъркалки с какъв армамент са още от първо ниво и май само на инат вече съм с руските самолети. Всеки втори ламер се пъне с германците ;)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ми и аз имам 2 Як-а, ама се дразня, баси. Преди имаше разнообразие, сега всеки се метнал на Як или Месер. 

 

От щурмоваците - Ил и Пешките къртят мивки като ги развиеш.

 

Ред.2 Как да не им се кефиш на Гайджин - пуснали са го и под Линукс.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Абе аз не съм влизал.Утре може да се пусна да пречукам няколко гада.Беуфайтъра обаче си цепи най-добре.С тия 4 оръдия няма равен :D 

Link to comment
Share on other sites

Галине, самолетоносач в гъза да ти се завре, не си ли гледаш съобщенията?

Къде бе, тиква?!?

Търсих те одеве в играта, ама ми даде, че си офлайн.... Впрочем, много е яко, кога изнеса цяла игра на гърба си с каруцата Yer :lol:  Само да имаше и кой да ми варди задника от ламерите с швабски фъркалки.... emoticon-0141-whew.gif

Link to comment
Share on other sites

Специално влезнах да си огледам пощата току що и.... нищо! От системата имах педесетина съобщения за ачивмънти и прочее спам, ама нищо друго...

Link to comment
Share on other sites

Атанасе, къв беше онзи Ar-2 вчера, та не можах да те догоня с Миг БК (егати, вдигам почти 400км. с него)? И какви бомби пусна, щот експлозията беше меко казано впечатляваща. Аз имам същия Ар, елит при това и нито ми лети толкова бързо, нито трите ми бомби по 500кг всяка правят подобно зрелище.

Link to comment
Share on other sites

Ер-2М 105Р ЛУ-МВ-2Б, с 4 тона бомби - 2х1000,4х500. Може и да пикира, аз го ползвам да набирам скорост.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Абе аз за пикирането го знам. Това ми е и най-бързо развитият самолет, ама все пак тази скорост....

Link to comment
Share on other sites

Това е щото сме били в различни сървъри. Снощи и с Атанас  имахме подобен проблем.

Дай си ника да те добавя и теб.

Link to comment
Share on other sites

shot%2B2014.11.09%2B12.49.29.jpg

 

Ей на тия съм се наточил, като направя всичките руски елитни(без тия от 1-во и някои от 2-ро ниво).

Link to comment
Share on other sites

Не забравяй, че сме били съюзник на Германия и българският авио-парк се е състоял от немски самолети.

 

 

 

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ4vN7gbqsBOgR7yFeVKB93C5rCA0q06Svz6iXWq2AA6WeCOcmMrg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...