Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

weapon maintenance, ефектът от този ъпгрейд засяга и прецизността на ракетите... В общи линии ти човъркат спусъците и монтажите на оръжията MG/G/T (така, че откатът да е по-малък, а скорострелността им да се повиши). Като специално за бомбите и ракетите драстично (до три пъти при пълен ъпгрейд) се намалява разсейката им. Моят в момента е наполовина направен и ефектът е чувствителен. Ся... ако не можеш да се прицелваш правилно (бомби и ракети), нищо не може да ти помогне....

Link to comment
Share on other sites

Ам ти нали каза, че си на експерт бе, мушмул? Всички тия развивания дават ефект, разбира се. Що мислиш си развивам бордовите стрелци? Бахти, останах с 60-70к лъвчета, а искам нов бомбър и нов изтребител, че да мога да развивам 5 ранг вече...Ма кат не моа да седна да поиграя нормално...

Link to comment
Share on other sites

Сега си направих екипажа на wellington-a експерти ;) Дигнах maintenance на 55 и се надявам това да даде желаният ефект.На 44 не ставаше работата :D 

Link to comment
Share on other sites

Ам ти нали каза, че си на експерт бе, мушмул? Всички тия развивания дават ефект, разбира се. Що мислиш си развивам бордовите стрелци? Бахти, останах с 60-70к лъвчета, а искам нов бомбър и нов изтребител, че да мога да развивам 5 ранг вече...Ма кат не моа да седна да поиграя нормално...

Не и на Yer-а, Танасе ;)  Освен това, никога не съм казвал такова нещо. Казах само, че с изключение на Як-9К, всичко останало ми е на Елит. Некси все не мога да спастря едни 200к за да експертна и каруцата. Пък и ся с този, новия, дет си го купих олекнах пак с 200 или 220 да беше... Останал съм само с 20к, колкото за ремонти и презареждане и тепърва ще събирам едни 56к за обучаване на екипаж за него.... Ама пък като се замисля, трябват ми едни, две - три хубави мисии със старата каруца и дори ще ми останат доста лъвове след обучението. Последната мисия вчера си тръгнах с 27к само от бомбардировки. Е имаше и малък бонус за "Surprise", щот пак омазах без да искам някакво нещастно копеле, дет се е репервало на летището :grin:

А колкото до експертването на бомбърите, от него далаверата ти е най-вече за гънърите и пилота, Кийн вижън, Файър прецижън и Файър акюраси. Ама пък като си обучиш достатъчно на брой опитни стрелци, не виждам и кой знае какъв смисъл от него. Така или иначе, скоростта с която си завъртат кулите и дължината на откосите губят всякакво значение, когато те натиснат двама или повече ухажори....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Да, но когато буташ база от един път получаваш по-малко точки и по-малко пари ;) Далаверата идва ако преживееш цялата мисия....

Link to comment
Share on other sites

Един не може да пази двама! За един бомбър са нужни поне двама гавази. А мющерии, дето да стават фрагове за тия гавази с лопата да ги ринеш. Тва на локатора да се яви бомбър, особено пък хеви е като да кажеш пред едно стадо баби, че киселото мляко в едикойси магазин е с две с'тинки по-евтино....

Link to comment
Share on other sites

Най-СЕТНЕ!!! Докопах заветната каруца, обучих и екипаж и се оказа, че с двадесет сто килограмови се затрива цяла танкова колона като - Седи та гледай.... :rolleyes:  Чак се чудя дали изобщо да качвам големите бомби, мамка му....

А, да... Мина по реда си и първият мющерия, дет беше решил, че щом е тежък бомбър, значи е лесен фраг. Гръбната ми кула с двадесет милиметровото го остави доста фрустриран, пък аз си закачих поредния скалп на колана :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе..., я споделете... какви хакове има излезнали за тази игра и има ли начин да докладваш някого за използване на хак. Два или три пъти вече ми се случва на височина от 6-7км изведнъж от нищото ми се явява буквално зад задника някаква фъркалка и ме разкоства само с един изстрел. А съм сигурен, че не съм го видял да ме преследва, понеже вече съм дълбоко във вража територия и напрактика прекарвам три четвърти от времето си на гънърските позиции за да се ослушвам за преследвачи. Последният дори пред очите ми се появи от нищото на броени метри от опашката ми в момента в който откри огън.

Link to comment
Share on other sites

Ммм.. Имаше някъв aim-bot, някъв хак за орли май... Не съм се интересувал. Но има и друг вариант - да си бил около точката за respawn и направо да ти се е натресъл. Аз съм го правил тоя номер - набираш се до тяхната точка и дебнеш - като се появи, му порваш задника.

Link to comment
Share on other sites

Ква точка за respawn бе, брат... Атакувам външна дясна база на Ту Таунс. Ся сещаш ли се за какво ти говоря? Освен това респаунването става на височина до 4 километра, а три километра изкачване изобщо не е шега работа, ако трябва да въртиш на едно място. Все трябва до го видя при условие, че до самата база вися на кулите и се оглеждам.

 

П.п. Впрочем, видях, че има и хак за невидимост, както и такъв за уан шот кил. Въпросът е дали има начин да се докладват тия неща и дали от Гайджин имат начин да проследят нещата....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Едитването ти не обяснява нищо. Някой в Гайджин се опитва да си забърши нааканото дупе с необоримият довод, че това били бъгове в играта.... Булшитс, ама на големи топки!

Заеби за известно време правенето на лъвове и развитието и започни само да патрулираш над базите си. Ще останеш доста удивен колко често от нищото се появяват противникови бомбардировачи, мятат бомбите и отново изчезват. Като се направиш, че имаш работа в друга посока и се поотдалечиш, тия пак изникват и почват да ръсят. Докато си вдигах Як-овете, пусийствах много сериозно над нашите бази. Горното явление си го засичаш поне по веднъж на две-три игри. И не, това изчезване и появяване няма нищо общо с облаците или положението на слънцето.

Link to comment
Share on other sites

Е... то като в тубата ги има заснети сумати подобни примери, та какво!? Потърси онова за джъмп хак-а и сам ще видиш за каква наглост иде реч...

 

 

П.п. Оказа се, че и с три тона се събаря база, ама трябва да си егати и снайпериста.... И става само от малки височини!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Шшш...., тва, Магаренцето е егати и злобната машинка, МАЙНА! Сааамо моторчето му да беше със стотина кончета отгоре.... :punk  Не съм и предполагал, че ще видя разни кобри, въздушни ли кралски ли, как се изнизват кат бити педали при вида на фъркалка от второ ниво :lol: :lol: :lol:  Де съм блял, та досега не съм го взел, мамка му, ами се ебавах с един Миг-БК на този слот. Не, че мигчето беше лошо файтърче, ама магарето е клаааси над него по проклетия....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...