Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

Аз развивам всичко наред. Хубав-лош, няма значение. Всичко трябва да се развие, искам елитни ескадрили. За майтап снощи влязох да рина с елитни руски - загубих само един бомбардировач и то щото ме натиснаха 4-ма.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

То и един да е, когато си с талига, пак ти е достатъчен. Стига да не е някой хапсолютен ламер, де :)

Link to comment
Share on other sites

Мда. И средните височини пак са на мода. Щото на 5км дебнат сюрия да пукат лесни жертви.

Ред. Я, станал съм капитан :D

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

На мен пък днес ми писна да правя трипъл и шадоу х 3 страйкове днес.... Тва много ламери има по този свят, божеее.... А Як-9Т е велика машина и с нетърпение очаквам да ми се рисърчне Як-9К. 45мм оръдие си е 45, пък като гледам, май ще се окаже и, че пуца с хийт шелс. Та и параходите ще минават наред с всичко останало през блендера :punk  Та заради него събирам лъвчета, Танасе.... Че и следващата ми цел е последната модификация на Yer, щот някак си тия пет тона (4х500, 3х1000), дето може да ги сипе, твърде силно ме блазнят. Пък пусто, само като им гледам цените на тия две фъркалки и лекичко ми се приаква. То не, че със сегашния ми Yer не правя по над 3500 лайъни от нальот и не че не излизам с по двадесетина хиляди от игра (ако оцелея), ама съм алчен гъз и искам още :blush:

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

4т са достатъчни за сваляне на база. Аз събирам да си вдигна екипажите до експерти. Гайджин изпедерастяха и за асове искат златни орли...

Link to comment
Share on other sites

4 тона свалят база, ама с два нальота ;)

А летището с шест....  А аз освен за фъркалки, събирам и за гънъри.

Link to comment
Share on other sites

Е аз с едно минаване с 4т как свалям база? На бомбърите стрелците са с приоритет. И вече са ми експерти.

Link to comment
Share on other sites

Ми не знам как с 4т буташ база от 1 път...Аз я бутам с 4т от 2 пъти.Вчера вечерта направих 25к на една игра :D С една бомба ударих 6 танка леко :D 

Link to comment
Share on other sites

То и направих петорен страйк на танкове с едно наръсване. Даже и успях при атака на летището да получа бонус и два разрушени самолета, явно пичовете са се ремонтирали в този момент, ама аз си сцепих джуката от хилеж и злорадство :shy:

А с 4 тона, Танасе, от една атака буташ база... ама друг път! И ако продължаваш да дрънкаш подобни глупости ще ти спретна една затворена игра и искам да ми покажеш как ще стане. Не забравяй, че фъркаме с едни и същи бомбъри, таа....

Link to comment
Share on other sites

Ми научете се да се прицелвате от високо бе. Или правете като мен - пикиране до пределно малка височина, бомбите в една точка и готово. Утре ще пробвам да ви направя клипче.

Link to comment
Share on other sites

Цъ!

Довечера ми се явяваш по служба, спрятам ти една затворена игра на свещи, само за двама ни. Ей така,  да ми покажеш как се прицелваш от високо..., как ги пущаш..., как ги сбираш...., как са мяташ... Егати! Май започнах да звуча като Дриско, ама нищо..., разбра ме, нали?

Link to comment
Share on other sites

Може да забравиш в близкия месец. Втора смяна съм.

 

Ред. Ето ти линк към риплея. Слагаш си го в папката с риплеите и гледаш. Мисля, че се вижда достатъчно ясно.

https://www.dropbox.com/s/ze3vlva9nkpq2of/base%20destroyer.wrpl?dl=0

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Атанасе, това, което аз видях в този риплей, беше, че и в двете ти атаки, плътно зад теб имаше и друг бомбардировач... А и нещо не можах да хвана контрола на камерата, та да видя от колко и чии попадения падаха базите. Единствената разлика между моя и твоя бомбър е, че ти си следващата модификация,въпреки, че бомбите са ни еднакви. Колкото до гъстотата и прецизността на попаденията..., май имам по някоя не вкарана бомба само, когато съм хептен неразвит и мъкна по 12 или повече бомби.

Link to comment
Share on other sites

Ми пусни си от бутончетата различни видове гледки - има и от кабината на стрелеца, и ще се убедиш, че около мен няма други бомбардировачи. Камерата се контролира с десен бутон. 

Link to comment
Share on other sites

Хъ... Разгадах ти тайната, Танасе. Отвях три бази с по една атака, ръснах два пъти и на летището (остана на половина) и ми порнаха трътката. А, че зад и над теб се влачеше един (мисля) Ту... си е факт, само, дето тоя беше тръгнал на лов за танкове. След като ме бутнаха се пуснах в режим на наблюдател и на края статистиката ми беше - 2ро място в тийма, въпреки, че играх само с един самолет и за две - три минути....

И трябва да ти кажа, че си голям... израстък!

Тактикатата ти води до твърде кратък живот на самолета, та за това след десетина дена ще ти покажа ти пък колко калпав пилот си (ама ще те оставя да се мъчиш, та белки ти светне как и какво съм направил)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Аз ползвам тая тактика, само когато има достатъчно бомбардировачи да покрият останалите бази. Иначе празня бомбите и се вдигам на средна височина за първи удар, след това вдигам на макс за летището.

Link to comment
Share on other sites

...ако оцелееш, естествено.... Това падане до пределно ниска височина за тежката каруца си е живо самоубийство. А за последващото издигане до средни или максимални височини... изобщо няма да коментирам, понеже докато го направиш (ако няма някой мародер като мен наоколо) и мачът може да приключи.... Нищо де, след десетина дена както вече казах, ще ти покажа нещо интересно :))

Инак такива гмуркачи най-си ги тача. Как мислиш си развивам Як-овете? :D :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ами! Имах бонус от 100к. Извиняяй, ма никой не ги е карал да се мъчат да ми крадат фрагове, като съм с голямото пушкало. Особено като става меле за захват на писта.

Link to comment
Share on other sites

Танасе...., бутам база с едно поръсване, независимо от височината. Явно онези ъпгрейдчета на наземния персонал, дет ти разправях, хващат дикиш... Одеве от височина 7 - 10км, изнесох всичките бази от по веднъж, че и летището от четири атаки... Да се чудя що го взех тоя, нов Yer (следващата модификация, след твоето LU)... Ама пък 5 тона бомби са си 5 тона, че в добавка, гръбният ми купол е 20мм оръдие :punk  Ся в началото с него малко криво, че се разнасям с 20 сто килограмови и ръсенето е мега изчекнато, освен за омазване на танкови колони emoticon-0141-whew.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...