Jump to content
BulForum.com

Евро 2012


XMD

Recommended Posts

Не виждам защо се оплаквате. Италианците надиграват германците по всеки показател и заслужено ще продължат. Разбирам да бият по мизерен начин, ама тази вечер няма нищо мизерно в играта им.

 

Трябва да покажат статистика колко от центриранията в наказателното са стигнали до германец. 5%?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Не виждам защо се оплаквате. Италианците надиграват германците по всеки показател и заслужено ще продължат. Разбирам да бият по мизерен начин, ама тази вечер няма нищо мизерно в играта им.

За съжаление си прав.

Link to comment
Share on other sites

Айдеее утре тия пичове няма да се приберат с един полет, щото самолета не може да измине толкова км да ги прибере всички по родните им места. CIAO :D

Link to comment
Share on other sites

Къде беше тази Германия през първото полувреме??? Защо бляха? Сами си направиха секаното момчетата. Най-мразя ей така като се изпусне питомното.

 

Много грозна проява на съдията да свири в момента на центрирането, докато топката е във въздуха...

 

Сега остава само и единствено да се надяваме на още една италианска победа.

Link to comment
Share on other sites

Айдеее утре тия пичове няма да се приберат с един полет, щото самолета не може да измине толкова км да ги прибера всички по родните им места. CIAO :D

 

:bgrin: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Кви германци кви италиянци..."Много неща съм виждал във футбола, но турчин и негър да отбележат всички голове на мач между Италия и Германия не си го представях."

Link to comment
Share on other sites

Е, друго си е да играе чистокръвният италианец Балотели. :laughing:

 

 

 

Кви германци кви италиянци..."Много неща съм виждал във футбола, но турчин и негър да отбележат всички голове на мач между Италия и Германия не си го представях."

Навсякъде има натурализирани играчи. Да не говорим, че историята на Балотели е малко по-различна. Ся ако можеше Хитлер да ги види от някъде...

 

@Killerincho: верно нема.

Link to comment
Share on other sites

Абе все си мисля, че едно е да имаш един негър, на който поне името му е италианско, съвсем друго е играта да ти я гради турчин, да напада поляк, средната линия да я подсигурява тунизиец, и да те защитава ганаец... чийто брат играе за Гана.

Нямам нищо против натурализираните хора, то и ние имахме за кратко негри в националния, ама немците прекаляват :P

Link to comment
Share on other sites

Мдам, сега следва зверското катеначо. Този филм сме го гледали. :laughing1:

 

Едит: отиде коня у ряката.

катеначо играят всички други отбори, но не и Италия. Просто ме изпълват на това европейско. Можеха да вкарат 10 гола на немците ако не бяха тези пропуски. Този мач беше най-интересния от началото на първенството. Мач достоен за финал. Сега се надявам да разбият и испанците.

Link to comment
Share on other sites

Като оставим шегата настрана, на мен ми харесва как играе Юзил и доколкото си спомням той е роден в Германия, както е и супер Марио.

Link to comment
Share on other sites

Ба, далеч не съм такъв шувинист, особено и за отбори на други държави. Но на това първенство Италия е неузнаваема. Атрактивен, комбинативен и приятен за гледане футбол. От гледна точка на самия футбол, щеше ми се финала да е Италия - Португалия.

 

----

Ред:

4623617_460s_v1.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Не знам в испанския национален отбор да има нещо друго освен испанци ;)

 

Преди 4 години станаха ЕШ с Маркуш Сена като титуляр, който е бразилец.

Link to comment
Share on other sites

Абе все си мисля, че едно е да имаш един негър, на който поне името му е италианско, съвсем друго е играта да ти я гради турчин, да напада поляк, средната линия да я подсигурява тунизиец, и да те защитава ганаец... чийто брат играе за Гана.

Нямам нищо против натурализираните хора, то и ние имахме за кратко негри в националния, ама немците прекаляват :P

 

Онази вечер ми беше станало така мъчно заради загубата на Германия, че не съм дочела всички мнения и съответно и това.

Че немците играха като спънати коне и италианците ги превъзхождаха в пъти и победиха съвсем заслужено, спор няма. Но стига вече с тези подмятаници как отборът им бил пълен с чужденци. Тези хора със странни фамилии (Гомес, Кедира, Боатенг) са все деца от смесени бракове, в които очевидно бащите са придошли към цивилизацията от къде ли не. Изключение прави Йозил, чиито родители са турци, но той е от турците, които са трето поколение там и е повече немец, отколкото някои хора в България твърдят, че са софиянци. Смешно щеше да е, ако специално им бяха давали гражданства, за да играят в националния отбор, както се е случвало в други национални отбори през годините, но ми бягат конкретни факти в момента по този въпрос. (Не натурализираха ли французите като за бог да прости?)

 

Приятно гледане на финала довечера! :)

Link to comment
Share on other sites

...
Тая цялата стена от текст щеше да се обезмисли, ако наистина беше прочела всички мнения ;)

В частност, това:

Ба, далеч не съм такъв шувинист, особено и за отбори на други държави

 

Дреме ми на шнура, ако ще и целия им отбор да е азиатци, афро-германци, цигани, араби, индийци, евреи - каквито ще да са. Светът се глобализира и това е нещо хубаво. И са за присмиване шувинистите, които наистина се възмущават, че в едикойси отбор имало играч, различен от стандарния за държавата генотип...

 

И на финала ще симпатизирам на Италия не защото имат или нямат негри в отбора си, а защото ми хареса как играят.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали ще се напънат да си вкарат по 1 гол поне в редовното време, да им заложа някоя стотинка..

Link to comment
Share on other sites

Баси, до този момент италианците един свестен пас не могат да направят и да задържат топката повече от 10 секунди.

 

Едит: айде тва беше, дотук с мечтите на италианците. :)

Link to comment
Share on other sites

Баси, до този момент италианците един свестен пас не могат да направят и да задържат топката повече от 10 секунди.

 

Що бе имат повече владение на топката :D

Link to comment
Share on other sites

Що бе имат повече владение на топката :D

Стига бе, ти на това владеене на топката ли му казваш, баси? Гола на Торес падна като по учебник точно след такова "владеене" на топката. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...