Jump to content
BulForum.com

Евро 2012


XMD

Recommended Posts

Германците ще ги бият... ама на карти :). Испанците няма да им удържат на физиката.. Они са баси гардеробсъните..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Нека да видим дали Найнгага пак ще избухва за Рамос

Дел Боске с неговите тъпи схеми сам зорлен вкара отбора в продължения и дузпи и чак накрая испанците почнаха да играят. И пак реши да играе без нападател след смяната. Това доказано НЕ РАБОТИ. Язяък че освежи играта като вкара две остри крила, като нямаше никой вътре, на който да я дават

 

Не знам защо Португалия бяха решили да бият дузпи цели двама защитника, а на всичкото отгоре и Роналдо да е последен.

Link to comment
Share on other sites

Нека да видим дали Найнгага пак ще избухва за Рамос

Дел Боске с неговите тъпи схеми сам зорлен вкара отбора в продължения и дузпи и чак накрая испанците почнаха да играят. И пак реши да играе без нападател след смяната. Това доказано НЕ РАБОТИ. Язяък че освежи играта като вкара две остри крила, като нямаше никой вътре, на който да я дават

 

Не знам защо Португалия бяха решили да бият дузпи цели двама защитника, а на всичкото отгоре и Роналдо да е последен.

 

Абсолютно си прав за схемите на дел БоЗке. А Барби е последна, защото трябва да изпъкне, че е бил последната дузпа (е, ако може и да я вкара...).

Link to comment
Share on other sites

Схемите на Дел Боске го докараха до спечелване на испанското първенство, два пъти шампионската лига, европейска и световна купа с националния на Испания и на финал в това първенство, където силно се надявам, ще спечели още една европейска титла. Колкото и да врякат хейтърите по Испания, сори, те са на финал. Дел Боске в момента е един от най-успелите национални треньори и очевидно си разбира от работата. Били му тъпи схемите. И между другото, двамата централни защитници на Испания също биха дузпи и май-май те вкараха ;)

Link to comment
Share on other sites

Така е, тъпо е да се критикува тактиката на Дел Боске, но въпреки всичко испанците ще си го получат този път, макар и чак на финала. Ако се повтори полуфинала от световното, този път германците определено няма да им се хванат на номерата. Испания има шанс единствено ако Италия се промъкне някак си до финала. :)

Link to comment
Share on other sites

"Ако в двора на училището видите, че момчетата дърпат момичетата не за косите, а за мустаците, вероятността това да е италианско училище е много голяма. Довечера е редно да оставим германците да бият италианците. Редно е германците поне на пет-шест години веднъж да бият на футбол. Иначе се изнервят и нападат Полша..." Днешният пост на Л. Дилов-син във фб. :)

Майтапът настрана: Много ми е притеснено за довечера. Както някой по-горе беше писал, германците никога не са били Италия в първенства от този характер.

И все пак не спирам да се надявам, че каръкът ще се счупи тази вечер! :)

Link to comment
Share on other sites

Майтапът настрана: Много ми е притеснено за довечера. Както някой по-горе беше писал, германците никога не са били Италия в първенства от този характер.

И все пак не спирам да се надявам, че каръкът ще се счупи тази вечер! :)

Абе те и испанците никога не бяха били франсетата в първенства от този характер, ама този път беше по-различно, което ме навежда на мисълта, че е ред и на германците да сложат край на тази статистика. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Много добре знам какво е направил Дел Боске и какъв треньор е и като фен на Реал Мадрид го харесвам и уважавам безкрайно много, но той определено прекалява с тази глупост да играе без нападател. Да и аз съм на същото мнение, че въпреки всичко, въпреки цялото негодувание срещу тях и критиките по техен адрес, в крайна сметка те успяха да стигнат до финала и това е най-важното. Дори и да загубят, ще са направили един повече от достоен опит за защита на титлата. НО, Фабрегас ли ще е, Силва ли ще е,отпред не се получава като няма типичен централен нападател. Ялови са испанците и не толкова опасни. В крайна сметка с тази система успяха да вкарат само един "сериозен" гол- на Италия. На Световното Испания също играеха по-предпазливо, "икономично" и прагматично, постигайки победи все с по един гол в елиминациите, но тогава играеха със схема с централен нападател, а Торес пак беше извън форма. Никаква идея нямам защо Дел Боске реши да смени постройката. На всичкото отгоре има Йоренте и Мата, които направиха силен сезон, а и двамата не са играли нито секунда. Тогава за какво са му, в къщи ли ще си ги носи. Точно Йоренте беше нападателя, който изигра важна роля в някои от мачовете в ЮАР по пътя към титлата. Дори в моментите когато Испания трябва да са по-директни и по-бързи в действията си, те не се отказват от бавното изнасяне на топката и множеството подавания и прехвърляне на топката по ширина. Има моменти в които вместо да завършат атаката те предпочитат да направят и още едно подаване, и още един финт и да влезнат едва ли не с топката във вратата. Харесвам Испания но някои неща в играта им не ми допадат.

Link to comment
Share on other sites

Ех как ми се иска немците да бият Италия! Хайде Deutschland! Наду ми се главата да чета и да слушам през последните дни как италианците нямат загуба срещу Германия.

Link to comment
Share on other sites

Ех как ми се иска немците да бият Италия! Хайде Deutschland! Наду ми се главата да чета и да слушам през последните дни как италианците нямат загуба срещу Германия.

 

дано така и си остане....Forzaaaaa

 

Дано Италия прати отбора на Германия вкъщи...демек в Турция, Испания, 3-тия свят и къде ли не още хахахах

Link to comment
Share on other sites

Не мога а разбера дали италианците са силни или германците са слаби... Къде беше досега тази Италия и какво по дяволите прави Германия? tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Ба тоя Балотели.... Райхстаг-а верно се е сковал.. От много време насам не съм виждал Италия да напада след 1-ви гол, а те взеха, че 2ри вкараха...

Link to comment
Share on other sites

Вече гледам мача задочно. Не съм очаквал такова нещо... Германците дублират поведението на Русия срещу Гърция.

Link to comment
Share on other sites

Вече гледам мача задочно. Не съм очаквал такова нещо... Германците дублират поведението на Русия срещу Гърция.

Споко, няма да им е за първи път - справка, полуфинала на световното срещу Испания. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

На световното преди две години - млади бяха, не се бяха сиграли, а сега какво е оправданието. Или може би чакат да станат на по 40, да улегнат. Много съм разочарована. Метнах си се на терасата, ще се ориентирам за резултата по крясъците.

Link to comment
Share on other sites

Вторият гол беше добър. Ще е интересно дали ще могат германците да се върнат в мача.

 

Малко офф: европейска титла за Ивет Лалова! :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Не мога да разбера защо се учудвате?

Все едно на предишните първенства е било по-различно...

И двата отбора просто си държат на традициите и гледат да ги спазват beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Ако италианците отидат на финала и ми разиграят някаква путкинска схема и не смачкат испанците - ще ги намразя сериозно.

Link to comment
Share on other sites

Така, както се развива мачът, изобщо няма да гледам финала. Винаги са ми харесвали повече североевропейските отбори. Да си избирам от два противни отбора по-малко противния, няма да стане.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм за Италия след мача с Англия. Когато точно те се мъчеха да играят футбол, докато Англичаните рушаха играта в стил катаначо. И сега - положенията продължават да са за Италия, те играят футбол, докато немците се мъчат с някакви балонни албионски центрирания и безидейна игра.

 

Forza Italia!

Link to comment
Share on other sites

Ако италианците отидат на финала и ми разиграят някаква путкинска схема и не смачкат испанците - ще ги намразя сериозно.

 

Почвай да ги мразиш отсега :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...