Jump to content
BulForum.com

Евро 2012


XMD

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply
Guest Rumbata

Иначе гърчолята вкараха гол като за учебник - двама атакуващи направиха за смях трима защитници и вратар.

Link to comment
Share on other sites

Гледах го снощи мача на Дриймс-а и беше пълно с нахални гърци. Всеки път като покажеха Меркел почваха едни дюдюкания и леки освирквания, като изравниха като почнаха да пеят тия дразнители, събрали ми се някви индивиди със знаме и започнаха да пеят и да крещят все едно са на стадиона. При всяко повторение на гола тия се радваха все едно вкарваха нов гол, а при всяко дори леко приближаване на наказателното на германците започваха да се надъхват и да викат все едно има 100 % положение. Ако бяхме по-голяма компания на всеки гол на Германия щях да скачам и нарочно да се радвам демонстративно пред тях.

Link to comment
Share on other sites

И далеч по-измислени са давали. Едва ли има такова значение.. Французите ако можеха, щяха да вкарат гол за 91 минути. Абсолютно безидейни...

Евала на Дел Боске и футболистите - рядко виждам такава дисциплина...

 

Сега 2-те модни икони ще са една срещу друга - Барби и Детето :)

Link to comment
Share on other sites

Важното е, че французите за пореден път се осират и мойте хора отиват на полуфинал. Дузпата можеше да се свири, можеше и да не се свири. В крайна сметка спести една дузпа по-рано, така че..

Link to comment
Share on other sites

И далеч по-измислени са давали. Едва ли има такова значение.. Французите ако можеха, щяха да вкарат гол за 91 минути. Абсолютно безидейни...

Евала на Дел Боске и футболистите - рядко виждам такава дисциплина...

 

Сега 2-те модни икони ще са една срещу друга - Барби и Детето :)

 

:D Барби сигурно е Роналдо, а кой е Детето ? :D

Link to comment
Share on other sites

Торес. 'Детето - Ел Ниньо' му е прякор още от Атлетико Мадрид, заради детското му лице :).

Но много ме кефи като футболист. Особено в сезоните в Атлетико и после в Пуул.

Link to comment
Share on other sites

Заслужено победиха :) Мачът беше много интересен само където головете липсваха , но пък липсваха дуспи . Пирло показа класа :)

Link to comment
Share on other sites

Пирло наистина е голям... Ама такова надлъгване падна.. и за какво - 120 минути не си вкараха гол, за 10-на минути опаткаха дузпите.

Link to comment
Share on other sites

Те ти булка полуфинал. Ходжсън за пореден път доказа, че е треньор на средняшки отбор, като Фулъм. В този мач Италия игра атрактивния нападателен, креативен футбол, а англичаните бяха царете на катаначото. Тактическата схема на тоя отбор за мен беше мистерия. Смените - странни. Керъл, като втори нападател, wtf?! Англичаните играят с двама житни бегачи по фланговете и балони в наказателното, които... да ги отиграва Руни? Докато Керъл, който не изтърва въздушна топка да седи отзад и да гледа? Руни не мога да разбера защо прекара и една минута от второто полувреме на терена. Толкова ялов, толкова бездарен?!

 

За Италия пък се чудя - кога ще разберат, че това надменно хлапе не е дорасло за големи мачове? Балотели се видя, че няма психиката за мач с такъв залог. Може и да развинти защитата на Нюкасъл или Стоук, ама срещу сериозни отбори не върви. Според мен ясно се видя, че Ди Натале е в пъти по-добър избор и все пак - заложиха на "супер" Марио.

 

Апропо, който и от двата отбора да беше продължил - не вярвам да има възможност да бие Германия. Единствения отбор, който според мен би могъл да победи немците са Испанците. И пак не е сигурно.

 

Залагам за шампион Германия.

Link to comment
Share on other sites

Абе уж наистина Германия са безспорни на пръв поглед, ама на всякъде се пише, че Италия са им неудобни и не са ги побеждавали от една камара време, но пък от друга страна и испанците бяха в същата ситуация на 1/4-финалите.

 

Англичаните и треньора им няма какво да ги коментираме... Може би единствено благодарение на Джерард стигнаха до снощния мач. На мен обаче ми е интересно ФА как пък точно на Ходжсън заложиха да развива новото поколение на Англия, което се задава и ще трябва да е гръбнака на отбора в следващите години.

Link to comment
Share on other sites

Хм, по темата за англичаните се замислих - защо Даниел Стъридж, след силния си сезон с еврошампионите от Челси не намери място в състава на Англия? За сметка на яловия и традиционно играещ слабо по турнири Руни?

Link to comment
Share on other sites

Защото е Руни. Защото като става дума за "звезди", понякога разумното тактическо мислене не надделява над сърцето/надеждата. А и ако Стъридж е имал добър сезон за Челси, Руни направи най-добрия си сезон в МанЮ досега - 35 гола/44 мача. Реално на кой друг да се надява английската нация? Джерард? Bitch, please! :)

Link to comment
Share on other sites

bitch,please ама по тея турнири Джерард наистина играе силно и е от изключително значение за отбора си, както и сега

За Стъридж и на мен ми беше чудно защо не беше взет, но не на мястото на руни, защото все пак той наистина е безспорен, но вместо Уелбек или Керъл още повече. Дори можеше да е на мястото на фигурант като Даунинг.

Link to comment
Share on other sites

Торес и Фабрегас са резерви.. дано тоя младок на дел БозкА да направи нещо...

Едит: Съдията, съдията.. тоя рефер ми напомня на нашите палячовци...

Едит 2: на тоя Галфон пепе, трябва да му забранят да играе в което и да е първенство...

А тоя съдия сигурно са го наляли с някви психотропни лайна...

Едит 3: Вива Ла Фурияяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя. Хахахааа, искрено се радвам за победата на Испания. Евала и на 2мата вратари. Фабрегас ми напълни душата с тая дузпа :).

Само не разбрах Барби защо беше оставен за последната дузпа? Само обикаляше и се молеше..... Вероятно страх, че ако бие първата или втората, Касияс ще я хване.

 

Антарес, сори.

Link to comment
Share on other sites

Пак ще гледам тия боклуци на финал! Който и да е другият отбор съм за него! Дано да са германците и дано да им го начукат ама хубаво и здраво!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...