Jump to content
BulForum.com

Bookshelf тонколони


Ferante

Recommended Posts

Любо, трудна работа за този бюджет. А и без компромиси в мястото. Тук са по-скоро мъници, които за филми, игри, а да не говорим за музика няма да дадат търсения резултат. Ако е нещо да дрънка ей така за фон, стават. Ама иначе....тц.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, TAZ said:

Той Мирослав е нашата гордост, с 8 крайника и 10 очи - за да пише кодовете по-бързо. Само дето в Дестъни 2 е слабак. Аз просто харесах концепцията за нещо хоризонтално под монитора и за това попитах. Сегашните тон колони на жената са Creative пак, но са вдигнати наш секцията и са на едно място, на което има също така принтер, медията на Cooolbox, UPS, Ubiquity Access point, на Самсунг телевизора All in one box-а и те, та е малко нагъчкано. Но явно за 65 лева няма да си реша поблема, трябва да скачаме в дълбоки води :( 


Ще ти го донеса да го видиш на живо другата седмица.  Но това си е портативна машинка и са наблегнали на преносимостта, не на силата. Ако искаш да слагаш нещо сериозно се отива на големия JBL, но там са 1000 лева минимум, па и за сандъка иска бая място. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, TAZ said:

Той Мирослав е нашата гордост, с 8 крайника и 10 очи - за да пише кодовете по-бързо. Само дето в Дестъни 2 е слабак. Аз просто харесах концепцията за нещо хоризонтално под монитора и за това попитах. Сегашните тон колони на жената са Creative пак, но са вдигнати наш секцията и са на едно място, на което има също така принтер, медията на Cooolbox, UPS, Ubiquity Access point, на Самсунг телевизора All in one box-а и те, та е малко нагъчкано. Но явно за 65 лева няма да си реша поблема, трябва да скачаме в дълбоки води :( 

 

Адекватните саудбари са със субвуфер. Ако не искаш субвуфер, трябва да вземеш тонколони, защото със саундбар няма да стане.

Link to comment
Share on other sites

Тук малко взехте да се поизхвърляте. Саундбара на Виден е чудесно предложение за хора които нямат място и го ползват основно за филми. Аз като взех този на Раптора, взех и един за синът ми. Ами чудесна работа върши, добра връзка с телефон, лаптоп и т.н. звукът е сравнително добър за този ценови клас и хора които нямат чак някви аудиофилски изисквания, би им свършил чудесна работа.

Link to comment
Share on other sites

Аз основно ще го ползвам да слушам мп3-ките докато работя и като съм в разговор с колегите, за да не ползвам слушалките през деня.

Като ще играя или децата са наоколо, ще ползвам слушалките. Просто искам да намаля тяхното използване, да не са ми нон стоп на главата/ушите.

Гледам има ги в Ардес, ще взема да им звънна тия дни да ги питам за налични в магазина в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mIRCata said:

Аз основно ще го ползвам да слушам мп3-ките докато работя и като съм в разговор с колегите, за да не ползвам слушалките през деня.

Като ще играя или децата са наоколо, ще ползвам слушалките. Просто искам да намаля тяхното използване, да не са ми нон стоп на главата/ушите.

Гледам има ги в Ардес, ще взема да им звънна тия дни да ги питам за налични в магазина в Пловдив.

Ако искаш пиши да ти взема и на теб такъв саундбар, ще ти го даем на същата цена като на раптора.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, charmock said:

Ако искаш пиши да ти взема и на теб такъв саундбар, ще ти го даем на същата цена като на раптора.

Супер. Освен като тръгна да го взимам да ти пиша?

Link to comment
Share on other sites

ок нямаш ядове, просто ми пиши ден предварително, за да мога да я взема. Ние просто не ги държим в наличност. Ако искаш първо чуй на Виден как звучи и дали ти харесва звука.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, charmock said:

ок нямаш ядове, просто ми пиши ден предварително, за да мога да я взема. Ние просто не ги държим в наличност. Ако искаш първо чуй на Виден как звучи и дали ти харесва звука.


Тоя слакър щеше да идва и телевизията да види - преди 3-4 месеца като че ли... Може би към нова година ще дойде :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:


Тоя слакър щеше да идва и телевизията да види - преди 3-4 месеца като че ли... Може би към нова година ще дойде :laughing1:

"Слакъра" не ходи никъде неканен. Нямам грам спомен някъде да сме се уговаряли или да си ме канил. Всеки има някакви ангажименти, аз няма се натрапя ей така от въздуха.

 

3 hours ago, charmock said:

ок нямаш ядове, просто ми пиши ден предварително, за да мога да я взема. Ние просто не ги държим в наличност. Ако искаш първо чуй на Виден как звучи и дали ти харесва звука.

Пиша. Кажи когато може да мина да я взема. И от къде :)

Кеш/ПОС?

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mIRCata said:

"Слакъра" не ходи никъде неканен. Нямам грам спомен някъде да сме се уговаряли или да си ме канил. Всеки има някакви ангажименти, аз няма се натрапя ей така от въздуха.

 

Аре са приказки! Ти нямаш ли ми телефона бре?!?

Link to comment
Share on other sites

Тръгна веднага.

Ми като звук - работи :) аз много много нямам претенци и за мен си е много добре. Преправих настройките на разните програми, че да пускат звука през нея.

Но аз съм си със слушалките, че яко игри сега :) :)

Иначе утре през деня ще влезе активно в употреба по време на работа

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Едно допълнение към тонколоната - много скрибуца от wi-fi-то. Явно не е много екранирано от електромагнитни лъчения. Не очаквам да се справя с например от микровълновата, но поне от wi-fi. Където вече е под път и над път.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
13 hours ago, w00x said:

Сега?

 

 

Сега да. Ако друг път ти трябва транспортна  количка с 3 колела за катере на стълби имам ще ти услужа ;)

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...