Jump to content
BulForum.com

Bookshelf тонколони


Ferante

Recommended Posts

3 hours ago, charmock said:

Виж тези Creativ ако ти харесат се обади утре да ти я вземем. Мисля, че 60 лв. беше нашата цена.


Значи не това, подобно съм гледал:

https://www.emag.bg/soundbar-trust-asto-rs-21046/pd/DD2DR7BBM/

Ама в случая в сравнение с Криейтив - естествено него ще взема, така че поръчвайте. И без това имам на Данчо да давам пари. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

13 minutes ago, charmock said:

Ок, ама най-вероятно ще дойде утре следобед.


Както се сещаш, аз бърза работа нямам... Само ми се обадете като дойде да не забравя. Хем като мина през вас, после Матрьошка => Брези => брезов сок => Жигули... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

On 1/5/2022 at 9:03 PM, RaptoR said:


Както се сещаш, аз бърза работа нямам... Само ми се обадете като дойде да не забравя. Хем като мина през вас, после Матрьошка => Брези => брезов сок => Жигули... :laughing1:

Тонколоната ти е в сервиза, когато можеш мини да си я вземеш 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Човек кога има хубави комшии получава хубави подаръци. :) Комшиите купиха апартамента над нас заедно с цялото обзавеждане. Аз знаех, че предишния комшия има тези Техникси и че ще ги остави на новите собственици да им се радвата. Ама новите собственици са от едно смолянско село и въобще си нямат представа кви са тези работи и ми ги подариха иначе щели да ги изхвърлят. Страхотен звук вади тоя сет, ама мамка му да пукна ако знам де да си го навра. У нас само в едната тоалетна няма музика.

 

viber_изображение_2022-01-22_16-28-23-448.jpg

268360144_1600091390341354_6067436689473626451_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Дай ми ги бре, жги купа!!! Бахти, верно ли още има такива хора хал хабер да нямат...  Ай честито ти ся овчари за съседи. Силно ти пожелавам да са от хубавите хора, а не от селташкия тип, че не ми се мисли...  

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Дай ми ги бре, жги купа!!! Бахти, верно ли още има такива хора хал хабер да нямат...  Ай честито ти ся овчари за съседи. Силно ти пожелавам да са от хубавите хора, а не от селташкия тип, че не ми се мисли...  

В интерес на истината при все, че са хора от село и са леко простовати, всъщност са много приятни и ми е хубаво да общувам с тях, дори често слизат у нас на кафе или ракия. С удоволствие бих ти ги дал, но ни предстои закупуване на имот на село и най-вероятно ще отидат там, щот и нам трябва да се озвучаваме с нещо. :)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, charmock said:

В интерес на истината при все, че са хора от село и са леко простовати, всъщност са много приятни и ми е хубаво да общувам с тях, дори често слизат у нас на кафе или ракия. С удоволствие бих ти ги дал, но ни предстои закупуване на имот на село и най-вероятно ще отидат там, щот и нам трябва да се озвучаваме с нещо. :)


Чудесно! И браво, че си попаднал на хубави хора - там горе или са уникално готини, или са тотални щети....

 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Видене, как е саундбара? Че искам да карам колкото се може повече без слушалки и смятам нещо такова да взема за когато съм сам в къщи. Че с тези слушалки на ушите по сума време само проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Да Видене, я кажи дали е хубаво това чудо, аз криейтив си ги обичам много, а и на жена ми е хубаво да и сменя тонколонките с нещо такова- Та и аз като мИРКата искам отзиви.

Link to comment
Share on other sites

Срам не срам ще си призная, че още не съм го пуснал активно... Трябва да разглобявам целия компютърен сектор, а нямам никакво време. Пробвах го само с телефона, пусках ютюб - звукът е приятен, не е лоша машинката, но не очаквайте чудеса. Много е лекичък и явно е предимно за разнасяне. Не очаквайте обаче кой знае каква сила. Аз разбира се съм свикнал с моя огромен JBL и съм разглезен. За дреболии обаче е отличен - примерно за ползване с лаптоп или телефон. Нямам данни за това колко носи батерията още, както и за обхвата на бултуута. За моята цел ще си върши работата чудесно. Плюс имам и опцията да го разнасям. 

ЕДИТ: Любо, ако искаш да го донеса като идвам за бойлера да го чуеш? 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Аз с кабел и компютър ще го ползвам. Батерията не ме интересува. Основно музика и игри когато съм сам, иначе слушалките

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mIRCata said:

Аз с кабел и компютър ще го ползвам. Батерията не ме интересува. Основно музика и игри когато съм сам, иначе слушалките


Това нещо да го ползваш за основно - някак слакърска работа. Казвам ти, слабичко е. Аз обясних, че ще го сложа на втората си машина и нямам особени претенции. Главната ми машина е с тежки Едифайъри, които за размерите си вършат чудеса... Така че си помисли. 65 лева е един обяд за двама, не е нещо съществено, но после да не ревеш, че нямаш хала. :laughing1: 

Link to comment
Share on other sites

Честно казано или взимаш прилични активни 2.0 букшелфчета или караш на слушалки. От тези саундбари нищо не може да се очаква. А за игри и филми баса е от основно значение.... Аз наскоро взех тези R1280DB. Естествено ги налазих за много приятна сума. Страхотни са за парите си. 

Link to comment
Share on other sites

нямам място на бюрото за такива големи, затова загледах този саундбар, че е нисисчък.

Малко място може да се освободи, като взема стойка за мониторите и ги вдигна на нея и техните стойки освободят място.

 

photo_2022-02-10_11-42-31.thumb.jpg.319be9bf279c934cf16fa5264758daa0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Мдаа, неприятно. Вариант 2.1, с малки десктоп колонки? Така като гледам можеш да ги сложиш легнали под мониторите, а басчето да го нариташ някъде на земята... Пак ще е по-добре от саундбар. Или пък саундбар с бас... Има и такива... Но всичко зависи от бюджета де.... 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Mockingbird said:

а басчето да го нариташ някъде на земята

От ляво лазерен принтер, от дясно кутия за комп. Вече я ритам доволно като ставам. Няма място за мен, камо ли за бас

Старото бюро беше 1.60 - място да се гоним. Даже скенера бях сложил. Сега - няма

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mIRCata said:

нямам място на бюрото за такива големи, затова загледах този саундбар, че е нисисчък.

Малко място може да се освободи, като взема стойка за мониторите и ги вдигна на нея и техните стойки освободят място.


Слакър, не ставаш ли разноглед така??? Саунбарът ще ти пасне отлично отдолу, но и в ъглите може да сложиш като моите Едифайъри спокойно. Не очаквай стойка да те спаси - няма как да вдигнеш толкова мониторите (без естествено да стане тотално мазало) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Слакър, не ставаш ли разноглед така???

Идеално е така. Да не казвам, че отгоре е 4к телевизора и чат влиза в употреба като 3, но рядко.

 

1 hour ago, RaptoR said:

няма как да вдигнеш толкова мониторите

Аз ако ги вдигна малко нагоре ще стане много добре, защототогава ще отпусна главата(врата) на облегалката на стола и ще ми е по-отпуснато от сега

Реално за максимално удобство в момента трябва да ги вдигна между 10-20 см нагоре

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Той Мирослав е нашата гордост, с 8 крайника и 10 очи - за да пише кодовете по-бързо. Само дето в Дестъни 2 е слабак. Аз просто харесах концепцията за нещо хоризонтално под монитора и за това попитах. Сегашните тон колони на жената са Creative пак, но са вдигнати наш секцията и са на едно място, на което има също така принтер, медията на Cooolbox, UPS, Ubiquity Access point, на Самсунг телевизора All in one box-а и те, та е малко нагъчкано. Но явно за 65 лева няма да си реша поблема, трябва да скачаме в дълбоки води :( 

Link to comment
Share on other sites

  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...