Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Днес обмисляхме с г-жица Чикатило кога ще е най-удачно да се съберем пак. И решихме, че краят на август, началото на септември звучи донре. Да ни се повдигне духа преди започването на учебната година :)

Какво ще кажете?

Link to comment
Share on other sites

Днес обмисляхме с г-жица Чикатило кога ще е най-удачно да се съберем пак. И решихме, че краят на август, началото на септември звучи донре. Да ни се повдигне духа преди започването на учебната година :)

Какво ще кажете?

bravo be to4no togava sa mi moretata i planinite :) nai-dobre e okolo 15-16-17 hem ne se u4i hem ste si vkashti :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за,но този път недейте да решавате 2-3 трима кога 6те бъде сре6тата ..нека има не6то,като poll примерно :)

Link to comment
Share on other sites

Ами ако можеше да се направи такъв пол, щяхме да направим. Но как точно - да изредим 10 дати и да се избира? Глупаво ми звучи. И пак няма гаранция, че ще е удобно за всички. Според мен е най-добре да се определи някаква дата по-отрано, за да може тези, които искат да присъстват, да си нагласят графиците :)

Link to comment
Share on other sites

Pri polojenie che bulshinstvoto nqma problem da e na poshtata sreshtata ne vijdam zashto trqbva da se suobrazqvame s malcinstvoto koeto ne izka da e tam ? ako vsichki sme za pohstata a ti ne si sorry batka.

Link to comment
Share on other sites

Pri polojenie che bulshinstvoto nqma problem da e na poshtata sreshtata ne vijdam zashto trqbva da se suobrazqvame s malcinstvoto koeto ne izka da e tam ? ako vsichki sme za pohstata a ti ne si sorry batka.

100% suglasna sus ZGAN. Plus tova tozi put nqmashe mnogo mrunkashti protiv datata > dobre go bqhme izmislili, makar che imahme samo 1 sedmica. Tova s poll-a e golqma glupost - sqkash ne moga da glasuvam ot accounta na bashta mi, na gadzheto mi, ot na 3-4 priqtelq... Datata na sreshtata shte bude suobshtena, a ne komentirana tepurva. Ako ima mnogo protiv, smenqme dena na sreshtata.

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid
Pri polojenie che bulshinstvoto nqma problem da e na poshtata sreshtata ne vijdam zashto trqbva da se suobrazqvame s malcinstvoto koeto ne izka da e tam ? ako vsichki sme za pohstata a ti ne si sorry batka.

 

Koe bulshinstvo?a i malcinstvoto moje da iska ama drugi angajimenti da ima...

 

Днес обмисляхме с г-жица Чикатило кога ще е най-удачно да се съберем пак. И решихме, че краят на август, началото на септември звучи донре. Да ни се повдигне духа преди започването на учебната година :)

Какво ще кажете?

 

tova bulshinstvo li? ne 4e neshto protif ama...tva ako e bulshinstvo as sum papata.( :) ) ako shte se reshava ot 2ma 3ma pone neka se reshi d nqklko dni 4e da moje "malcinstvoto" da znae ne 1 sedmica po rano mi pone mesec. vse pak nqkoi hora rabotqt ili imat drugi angajimenti...

Link to comment
Share on other sites

Виж, liquid, мисля, че нещата опират до желание. Ако имаш достатъчно, ще се намери начин да дойдеш. Ако нямаш, е отделен въпрос. Ако пък имаш ОГРОМНО желание, може да предложиш услугите си за поемане организирането на следващата сбирка.

 

П.П. Между другото, изясни ли си понятието "лумпен"?

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

ot tezi 30 kolko sa reshili koga shte bude sreshtata? shtoto as ne sum bil ot tqh.po edno vreme se pishe dopulnitelno shte reshim data i sledvashtia post na drugia den li e koga beshe "reshihme sreshtata da e...." kakto i da e reshavaite koito moje shte doide koito ne -nqma...

 

aaa...s golqmo jelanie..i da napusna rabota za srshtat li? ae molq ti se sq...mi ako mojesh da go izqsnsh pak nqma da e zle

Link to comment
Share on other sites

Taka. Tova e posledniqt post po tozi vupros v temata, zashtoto nqkoi pak gi izbi na zaqzhdane i na "vazhnoto e na nas da ni e udobno". Datata se izbira za da im e udobno na horata. Shtom 30 choveka doidoha, znachi im e udobno, nqma da zhertvam prisustvieto na 30 zaradi tezi 10, koito sa nedovolni.

Vsichko ottuk natatuk, svurzano s mrunkane, lichno shte go delvam.

Link to comment
Share on other sites

Предлагам за дата на следващата среща 21 август.

Пада се събота, има достатъно време дотогава, така че всеки желаещ да присъства на това събитие ( :P ) да си направи сметката.

Надявам се да няма неудовлетворени! Все пак идеята е обединение, не разделяне на фракции! Трябва да се държим един за друг, да пазим гърба на ближния си, защото не се знае откъде ще изскочи някой хидралиск или лъркър и да ни направи на дроб сърма! Трябва бойният ни дух да живее! Да сме готови за предстоящата война със зергите!!! Оцеляването на човечеството е в наши ръце! Нека не разочароваме милиардите души, които вярват в нас!!!

Амин, братя и сестри! Бъдете здрави и помнете - този до вас с грозната мутра може и да е зерглинг под прикритие!

Link to comment
Share on other sites

21 август е добр според мен. така ще могат да дойтат и тези които работят. ще липсват сигурно само тези които ще са извън града

Link to comment
Share on other sites

Ми 21 верно е добре.А по повод мрънканията по-нагоре - аз зачезнах от работа заради срещата.

 

П.С. Чикатило ако не те накефи тоя пост не го делвай ти ами остави за Зган :)

Link to comment
Share on other sites

Aaaaa, метаморфози!!!! Аз вече не съм онзи, който бях! Вече съм този, който по принцип съм си, ама не знам защо досега не бях! В крайна сметка съм си същия, но съм друг!

Абе просто искам да кажа, в случай, че някой се заблуди, че аз съм добрия стар олигофренясал Zerghathul! В нови стари одежди! На 21 ще се уверите, че съм си същото лигаво копеля :)

Link to comment
Share on other sites

То верно , че е далече ама ще има ли пак записване ?

Ами честно казано не виждам смисъл.И да се записваме, и да не се записваме, който иска , ще дойде. Датата се знае вече, няма недоволни. И да има, най-много да преместим на 22, неделя. Така че квото е, тва е :) Този път няма да има черен списък, от мен да мине :P

Link to comment
Share on other sites

Записвайте се всеки да има идея кой ще ходи, защото примерно ако някой види свой приятел в листа може да прояви желание да дойде и той и така.. better е :)

Link to comment
Share on other sites

Мдам, има хляб в идеята на Дриймър :)

Добре, прави се нов списък. Записването става по същия начин - пращате ми ЛС и аз ви адвам :)

Link to comment
Share on other sites

какъв е тоя черен списък ?

Списък с хората, които да бъдат destroy-нати по време на срещата :)

I/O ERROR усети какво е да си в този списък :D

 

Базик бе :) Това си е списъка с идващите, просто за кеф го кръстих "черен"!

Бъди спокоен, ако попаднеш в него нищо лошо не те очаква....дали? :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...