Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Сигурно и аз ще идвам, но още не съм 100% и затова не съм пратил РМ. Общо взето бройте ме, но не ме пишете в списъка със "задължените" да дойдат :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Бройте и мене.Обаче не е сигурно дали няма да съм на море.Така че,като станат ясни нещата ще пратя ЛС на Борко :D

 

Виж си ЛС - то.

Link to comment
Share on other sites

Грррррррр.....не ми викайте Борко бе!

Ще хвърчат глави, ей! :)

 

EDIT : Agarvaen, ще ти оскубя и брадата, и косата, и веждите за наказание!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Ае прося си място в черния списък за дестрой....БОРКО :P

Да видим как и кой.

Link to comment
Share on other sites

Ех, е хубава срещичка съм изтървал... :(

Тъкмо се връщам от Слънчев Бряг и не че ми беше лошо там, но ми се иска някак си да могат да се раздвояват хората за 2-3 часа :)

Жалкото е че и на другата среща няма да мога да дойда, понеже ще бъда извън България... Абе май някой ме е урочасал... ;)

Нищо поне снимайте в същия дух - да оплакнем барем окото :woot

Link to comment
Share on other sites

Ц,ц,ц...sMARTbomber, воайор такъв :) За теб няма да има достъп до снимките :P За да се вдигнеш и да дойдеш, ако не на 21, следващия път! Много бих искал да се запознаем!

А на 21 ще има много шоу - Agarvaen ще бъде яко ритан по задника :D

Link to comment
Share on other sites

Ако намеря време ще гледам да дойда, ако не - май пак ще ме "отвлечете" за каузата.

Link to comment
Share on other sites

евалла за срещата! наистина е било чудесно! прекарването е било на ниво. браво на организаторите и на присъствалите. надявам се следващата среща да е дори по-хубава! аз ще се опитам да присъстам на нея, за да я направя мъничко по-весела и красива с присъствието си:) хахаха, говоря и сам не си вярвам:) хайде, тръпна с очакване на 21 август, 17 days left untill destroy:) като гледам май доста сте сръбнали. Борето и адаша Тодор ми изглеждаха доста почерпени, на следващата среща ще им правя компания в пиянските изпълнения. интересно ми е каква ви беше цялата сметка или всеки си плащаше отделно?

Link to comment
Share on other sites

Toшкооо, ще се караме с теб :) Откъде накъде реши, че съм почерпен :confused Пийнах един Спрайт, нищо повече! :( Просто ми беше весело и се забавлявах...следващия път няма...няма да дойда, за да не ми се подигравате после... :cry

Link to comment
Share on other sites

"Боре" (не знам защо в кавички:)) , следващич път лично аз ще те черпя по едно алкохолно питие, за да мога да се оправдавам с нещо след като ти налетя:) извинявай, искрено съжалявам че така се обърках, но изобщо не приличаше на себе си, на някои снимки дори не те познах, или много си се променил през тази седмица, през която не сме се виждали или г-ца Чикатило (моето уважение към нея) се е изложила със снимането:) до следващия път!

П.С: защо това "борето" е с кавички?

Link to comment
Share on other sites

... или г-ца Чикатило (моето уважение към нея) се е изложила със снимането:)

Molq, molq! Gospozhica Chicatillo mnogo dobre dokumentira subitieto i ocelvashe vsichki embarrassing momenti, taka che vinete sebe si kak ste izezli na snimkite, ne men!!!

Link to comment
Share on other sites

chicatillo се е справила отлично със снимането! Права е, че ние сме си виновни за олигофренските мутри :)

Грувър, не обичам да ми викат Борко или Боре, затова всички го слагат в кавички, за да засилят дразненето :)

Агарваен, миличък, теб ще те оскубя точно преди срещата, за да ти се веселят хората на плешивата тиквичка :P

Link to comment
Share on other sites

Борко,ако искаш да станеш момиченце - пробвай :P

Жената ще има грижата да отмъсти за мене :evil

Link to comment
Share on other sites

Ееее, Насе, бъзе ли те хвана, че намеси жената :P

Аз си мислех, че ще се изправим един срещу друг като мъже - по прашки и с близалки в ръце! Айде , моля ти се, стегни се и спри да си смучеш палеца! Няма да те нараня...много! Муахахахаха!

Link to comment
Share on other sites

Борко,щом си толкова навит да си скубем косите и да си дърпаме сутиените - нямаш ядове.И спри да използваш нечестно близалката-миналия път ми я навря в ухото и не можах да я изближа оттам.

 

П.С. Ае не го ли обърнахме на чат тука? :confused

Link to comment
Share on other sites

Molq, molq! Gospozhica Chicatillo mnogo dobre dokumentira subitieto i ocelvashe vsichki embarrassing momenti, taka che vinete sebe si kak ste izezli na snimkite, ne men!!!

Na edna snimka si me hvanala dokato sam migal i izglezdam dosta pian tva si e za sardene.(razbira se se 6eguvam)

 

chicatillo се е справила отлично със снимането! Права е, че ние сме си виновни за олигофренските мутри

 

I Vse pak moita mutra e baia oligofreniasala tai 4e i as sam vinoven do niakde.A i ostanalite snimki sa mnogo dobri

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...